Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

4 GB Ek İnternet Paketi

4 GB Ek İnternet Paketi ile yurtiçi 4 GB cepten internet sadece 19 TL!

Paket Bilgisi

Şimdi herşey dahil paket kullananlara 4 GB Ek İnternet Paketi sadece 19 TL!

Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen EK4GB yazıp 5555’e SMS gönderin size özel bu fırsattan faydalanın!

19TL/Ay
İnternet
4 GB

EK4GB yazıp 5555e gönderin.
​​


Hangi Paket? 4 GB Ek İnternet Paketi
Ne Alırım? Yurtiçi 4 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 19 TL
Nasıl Alırım? EK4GB yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

30 günlük paket kullanım süresi içerisinde 4GB internet hakkının bitirilmesi durumunda farklı bir internet paketiniz yoksa paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

  • 4 GB Ek İnternet Paketinden; 19 TL'lik Yıkılan Paket, Kamu Büyük Paket, Woops Süpersonik, Woops Süper Fırsat, Büyük Fırsat 1 GB, Büyük Fırsat 2 GB, Süper 3'lü, Woops Çok Net, Kolay 2GB, Woops Yaptım Oldu, Woops Fenomen, Woops Neden Olmasın, Bağlan 150, Süper 3'lü Büyük, Woops Efsane, 3'lü Fırsat Paketi, İkili 1000, 3'lü 1000, Woops Tam Benlik, 3 Ay Rahat, Süper İkili İnternet, Hediyeli, Bağlan 500 veya Yıl Boyu Rahatım Kampanyası Yıllık Her Yöne 1800 Dakika ve 4 GB Paketlerini kullanmakta olan müşteriler faydalanabilirler.
  • 4 GB Ek İnternet Paketine kayıt olabilmek için müşterilerin kayıt anında; 19 TL'lik Yıkılan Paket, Kamu Büyük Paket, Woops Süpersonik, Woops Süper Fırsat, Büyük Fırsat 1 GB, Büyük Fırsat 2 GB, Süper 3'lü, Woops Çok Net, Kolay 2GB, Woops Yaptım Oldu, Woops Fenomen, Woops Neden Olmasın, Bağlan 150, Süper 3'lü Büyük, Woops Efsane, 3'lü Fırsat Paketi, İkili 1000, 3'lü 1000, Woops Tam Benlik, 3 Ay Rahat, Süper İkili İnternet, Hediyeli, Bağlan 500 veya Yıl Boyu Rahatım Kampanyası Yıllık Her Yöne 1800 Dakika ve 4 GB Paketlerinden herhangi birini kullanıyor olmaları gerekmektedir.
  • 4 GB Ek İnternet Paketi ücreti KDV, ÖİV dahil 19 TL'dir. Paket kapsamında yurtiçinde internet apn ve wap apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 4 GB kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
  • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez. Tekrar almak için yeniden EK4GB yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.

Paket Aşım Ücreti Paket aşım ücreti 2KR/100KB'dir.

​​​​