Ana İçeriğin Başı

TT Grup Bana Özel Kampanyalar

TT Grup Abonelik Bilgisi (Veri) İşleme İzni

TT Grup Abonelik Bilgisi (Veri) İşleme İzni sayesinde, Turk Telekom, TT Mobil ve TTNET’ in size en uygun ve sizin için en avantajlı tekliflerini sunabilmemiz için, hattınızın kullanımıyla ilgili ve aboneliğiniz kapsamındaki bilgilerinizi kullanmamıza izin vererek birçok kampanyadan haberdar olma fırsatını yakalarsınız. Size en uygun teklifleri kaçırmamış olursunuz.

Nasıl izin veririm?

Cep telefonunuzdan EVET yazıp 8070’ e mesaj atarak izin verebilirsiniz. Mesaj gönderimi ücretsizdir.

İzin verdiğimde ne olur?

Bu izni verdikten sonra Turk Telekom, TT Mobil ve TTNET’in en az birinde aboneliğiniz devam ettiği sürece bu şirketler tarafından sizin için özel olarak sunulacak bütün avantajlı teklifleri, indirimleri, kampanyaları kolayca öğrenebilir ve bu fırsatları yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu izni verdiğinizde, size özel avantajlı teklifleri sunacağımızdan, ihtiyacınız olmayan teklif ve kampanyalar hakkında bilgilendirilmezsiniz. Bilgileriniz sadece Turk Telekom grup şirketleri olan Turk Telekom, TT Mobil ve TTNET içinde değerlendirilecektir.

Benim için avantajlı teklifler ne olabilir?

Bu izni verirseniz, aşağıdaki fırsatları kaçırmazsınız; 

Paketinizi aştığınızda, fazladan ücretlendirilmemeniz için uygun paket önerisi, Tarife / paketiniz ile ilgili indirim tekliflerimiz, İhtiyacınıza uygun internet, konuşma ve SMS paketleri, Yurtdışına çıktığınızda veya yurtdışını aramak istediğinizde paketsiz kullanımdan ücretlendirilmemeniz, için avantajlı paketlerle ilgili bilgilendirme, Kullanımınıza uygun yeni ürün ve kampanyalarımızın tanıtımı, Müşteri hizmetlerimiz ve Online İşlem Merkezi'nde ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş hizmet, Hayatınızı kolaylaştıracak uygulama ve servisler, İginizi çekebilecek etkinlik ve marka indirimi duyuruları, Size özel çok avantajlı kampanyalar, çekiliş ve sürpriz hediyeler. Bana özel teklif sunumu ne anlama geliyor? Size özel teklif sunumu, kullandığınız hattınızla ilgili bilgilerinizi işleyerek size en uygun fırsatı, ihtiyacınıza göre size sunmamız anlamına geliyor. Aboneliğiniz süresince hem hayatınızı kolaylaştıracak, hem de daha avantajlı fiyatlardan faydalanmanızı sağlayacak bu izni vermek için, hemen EVET yazıp 8070’ e ücretsiz olarak mesaj gönderin!

İzin vermediğim zaman hangi fırsatları kaçırırım?

Hattınız için “Abonelik Bilgileri (Veri) İşleme İzni”nizi vermediğiniz ya da iptal ettiğiniz takdirde, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun yeni düzenlemesi nedeniyle size özel olarak hazırlayacağımız çok avantajlı kampanya, tarife ve hizmetler ile ilgili bilgi almaya devam edemezsiniz ve yukarıda bahsedilen fırsatları kaçırırsınız. “TT Grup Abonelik Bilgileri (Veri) İşleme İzni”nizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL yazıp 8070’ e ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz.

​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.