Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Survivor Instagram Yarışması Katılım Koşulları​

1. Yarışma 05/06/2021 Saat: 12:00 06/06/2021 Saat: 12:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram.com/turktelekom üzerinden gerçekleşmektedir.

2. 05/06/2021 tarihinde Türk Telekom (instagram.com/turktelekom) hesabını takip ederek, Türk Telekom (instagram.com/turktelekom) hesabından paylaşılacak olan story içeriğindeki 2 Survivor yarışmacısına ait obje/eşyanın hangi Survivor yarışmacısına ait olduğuna cevap veren ve “Sen Survivor adasında olsaydın hangi objenin/eşyanın sana getirilmesini isterdin?” sorusuna nedeni ile birlikte yaratıcı cevap veren kişiler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye iPhone 12 Pro Max ve Survivor Bandanası ikramiye olarak verilecektir.

3. Kazanan katılımcıların duyurusu 7/06/2021 tarihinde ilgili yarışma postu altında açıklanacaktır. Kazanan talihlilerden iletişim bilgileri Instagram mesaj yolu ile istenir. 1 hafta içerisinde iletişim bilgilerini paylaşmayan asil talihlinin kazandığı ödül yedek talihliye devreder.

4. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım için herhangi bir ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.

5. Katılımcı Instagram @turktelekom (instagram.com/turktelekom) hesabında yer alan yarışmaya internet yolu ile katılır ve katılım koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

6. Katılımcı yarışmaya katılmakla, hediyelerin ulaştırılması için gerekli olan isim, soy isim, telefon numarası, adres ve benzeri kişisel TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş tarafından bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesine izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

7. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri kendilerine verilemez. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş 18 yaşından küçüklerin yarışmaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan katılmalarından veya yarışmaya bilgi sunmalarından sorumlu tutulamaz.

8. Katılımcılar yarışmaya yalnızca kendi adlarına katılabilirler, başkasının adına katılım yapamazlar. Kazanan katılımcıların Instagram hesabı, gerçek kişi hesapları olmak zorundadır. Aksi takdirde kazanılan ödül yedek listesindeki kazananlara sırayla geçer.

9. Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilir.

10.Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş sorumlu değildir.

11. Katılımcılar kendi kusurlarından kaynaklanan veya kaynaklanmasının işbu kampanya koşullarını ihlal etmeleri halinde TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş’nin verilecek ödülü tek taraflı olarak iptal etme hakkına sahip olduğunu ve bu durumda TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş’nin aleyhine herhangi bir hak, zarar veya ziyan talebinde bulunmayacaklarını, TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.’nin her türlü sorumluluktan fikri mülkiyet taleplerinden 3. kişi ve idari mercilerin talep veya cezalarından ari kılacaklarını ve ihlalden kaynaklanan her türlü sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul, taahhüt ve beyan ederler.

12. Bu kampanya TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. adına MPİ’nin 31.05.2021 tarih ve E-58259698-255.02.02-3910 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir. 05/06/2021 Saat: 12:00-06/06/2021 Saat: 12:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde instagram uygulamasına kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yaparak TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. için düzenlenecek yarışmada Türk Telekom (instagram.com/turktelekom) hesabını takip ederek, Türk Telekom (instagram.com/turktelekom) hesabından paylaşılacak olan story içeriğindeki 2 Survivor yarışmacısına ait obje/eşyanın hangi Survivor yarışmacısına ait olduğuna cevap veren ve “Sen Survivor adasında olsaydın hangi objenin/eşyanın sana getirilmesini isterdin?” sorusuna nedeni ile birlikte yaratıcı cevap veren kişiler yarışmaya katılacaklardır. Katılımlar konusunda uzman jüri tarafından değerlendirilecek olup; değerlendirme sonunda kazanan 1 kişiye iPhone 12 Pro Max ve Survivor Bandanası ikramiye olarak verilecektir. Kampanyaya Türk Telekom (instagram.com/turktelekom internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz. İkramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir. Türk Telekomünikasyon A.Ş., Ogilvy İstanbul, Cobrand, Concept, Just, Kubix, New&Old, Adba Analytics, Skala çalışanları ile Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​