Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Çalışan Aile Tarifesi

Artık yakınlarınızı Türk Telekomlu yapmak için çok önemli bir sebebiniz var! Yakınlarınıza özel ayda 25 TL'ye TT Çalışan Aile Tarifesi!

Tarife Bİlgisi

Siz değerli çalışanlarımızın yakını olan bireysel müşterilerimiz için Her yöne 1000 dakika, Grup İçi Limitsiz Görüşme, Her Yöne 1000 SMS ve 5 GB cepten internet ayda sadece 25 TL’ye! Türk Telekom ailesini büyütün, cepten sınırsız iletişimin keyfini hep beraber çıkarın!


25TL/Ay
Her Yöne Konuşma
1000 DK
Her Yöne Mesajlaşma
1000 SMS
Cepten İnternet
5 GB
Grup İçi Konusma
Limitsiz
​​​​​​​​
​​
TT Çalışan Aile Tarifesi Ücret Bilgisi
TT Çalışan Aile Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret 25 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 35 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 5 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Grup İçi Görüşme Süresi Limitsiz
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 1000 SMS

(*) Belirtilen fiyat, ek referans indirimi uygulanmış fiyat olup, tarifenin standart aylık ücreti 56,10 TL, standart taahhütlü ücret 45,90 TL'dir. Tarifeye yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yaparak gelen ve bir Türk Telekom çalışanını referans gösteren bireysel müşterilerimize tarife aylık ücreti üzerinden ek referans indirimi verilecek olup, taahhütsüz aylık ücret 35 TL, 12 ay taahhütlü aylık ücret 25 TL olarak uygulanacaktır.​

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

​​

Türk Telekom mağazalarına gelerek veya mevcutta Türk Telekom faturalı mobil hat sahibiyseniz, TT AILE yazıp 5555'e SMS göndererek, TT Çalışan Aile Tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

 • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, grup içi limitsiz konuşma ve 5 GB cepten internet verilmektedir. İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

  YURTİÇİ AŞIM
  KONUŞMA Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  INTERNET Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • Tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma, yeni hat tesisi ve mobil faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için 56,10 TL'dir.
 • Tarifeye yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yaparak gelen ve bir Türk Telekom çalışanını referans gösteren bireysel müşterilerimize tarife aylık ücreti üzerinden referans indirimi verilecek olup, taahhütsüz aylık ücret 35 TL olarak uygulanacaktır. Tarifeye Telekom mobil faturalı tarifelerden geçiş yaparak gelen ve bir Türk Telekom çalışanını referans gösteren bireysel müşterilerimize tarife aylık ücreti üzerinden referans indirimi verilecek olup, taahhütsüz aylık ücret 51 TL olarak uygulanacaktır.
 • Bir Türk Telekom/TTNET veya TT Mobil bordrolu çalışan en fazla 5 yakınına referans olup, indirimden yararlandırabilir.
 • Referans olan hattın tarife değişikliği/hat iptali/numara taşıma/işten ayrılma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelere geçiş durumlarında, referans olduğu hatların indirimi sonlandırılacak fakat referans indiriminden yararlanan abonelere cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca taahhüt indiriminden yararlanmak için müşteri hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt SMS'nin ücreti 2,04 TL'dir.
 • Grup içi sınırsız konuşma, TT Çalışan Aile tarifesini kullanan müşterilerimiz arasında geçerlidir. Bu tarifeye gelen müşterilerimiz, Türk Telekom çalışan tarifelerini kullanmakta olan referanslarını da ücretsiz arayabilirler.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 1000 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Güncel kademeli internet ücretleri için tıklayınız.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarife kapsamında sunulan faydalar silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • 31.10.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır. Tarifeye ek olarak ses, SMS ve/veya data faydası içeren bir paket alınması durumunda paket ve tarifenin içerisindeki faydalar birlikte değerlendirilecek olup ilgili faydanın tamamı kullanıldığı durumda tam aylık ücret alınacaktır.
 • 31.10.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir ve Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

Türk Telekom'a Yeni Gelecek Müşterilerimiz ;

 • Türk Telekom Mağazaları aracılığıyla TT Çalışan Aile Tarifesine geçiş yapın.
 • Önce; SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek, 12 ay faturalıda kalma taahhüdü verin.
 • Ardından, CALISAN boşluk referans göstermek istediği Türk Telekom çalışanının 10 haneli telefon numarasını yazarak 5555'e SMS gönderin. CALISAN 555 *** *** *** -> 5555
 • Talebiniz, tarafımızdan kısa mesaj ile referans gösterdiğiniz Türk Telekom çalışanına bildirilir.
 • Yakınınızın referans talebinize, ONAY CALISAN boşluk sizin 10 haneli numaranızı yazarak cevap verdiğinde, tarifeden indirimli yararlanmaya başlarsınız.

Türk Telekomluysanız;

 • TT AILE yazıp 5555'e SMS göndererek veya müşteri hizmetlerinden aracılığıyla TT Çalışan Aile tarifesine geçiş yapın.
 • Önce; SOZ yazıp 5555'e SMS göndererek, 12 ay faturalıda kalma taahhüdü verin.
 • Ardından, CALISAN boşluk referans göstermek istediği Türk Telekom çalışanının 10 haneli telefon numarasını yazarak 5555'e SMS gönderin. Örnek: 555 *** *** *** -> 5555
 • Talebiniz, tarafımızdan kısa mesaj ile referans gösterdiğiniz Türk Telekom çalışanına bildirilir.
 • Yakınınızın referans talebinize, ONAY CALISAN boşluk sizin 10 haneli numaranızı yazarak cevap verdiğinde, tarifeden indirimli yararlanmaya başlarsınız.
 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için  SES, kalan SMS hakları için  SMS  ve cepten internet hakkı için  INTERNET  yazıp  5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika ve SMS'ler için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi için GUNCEL  yazıp  5555 'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, dakika ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarife kalan tüm kullanım hakları 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenilebilir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.