Ana İçeriğin Başı

Yeni Yıl Tarifesi’ne geçin, 3 ay ödeyin, 1 ay TT Mobil sizin yerinize ödesin!

​​

Tarife Bilgisi

Siz de şimdi TT Mobil Müzik olun, her yöne 400 dakika ve heryöne 4000 SMS'e sadece 25 TL ödeyin. Üstelik her ay ödemeyin, 3 ay ödeyin, 1 ay bedava olsun! Hemen TT Mobil bayilerine gelin, numaranız değişmeden bu fırsattan yararlanın! ​

​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Yeni Yıl Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Yeni Yıl Tarifesi
Aylık Ücret 25 TL*
Tarifedeki her yöne görüşme süresi​ 400 dk
Tarifedeki her yöne SMS gönderim adedi 4.000 SMS
Tarife kapsamindaki görüşme süreleri bittikten sonraki tüm aramalar 56,70 Kr/dk
Tarife kapsamindaki SMSler bittikten sonraki tüm SMS gönderimleri 40,75 Kr/SMS
MMS Ücretleri 1,25 TL / MMS

* Diğer faturalı tarifelerden geçiş yaparak tarifeye kaydolmuş müşteriler için aylık ücret vergiler dahil 39 TL'dir. Yeni hat tesisi, numara taşıma, TT Mobil'in faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla bu tarifeye kayıt olmuş müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca geçerli aylık ücret vergiler dahil 25 TL’dir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​​​​​​
​​
 • Tarifede geçirilen her 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi için aylık tarife ücreti ödenmeyecektir.
 • Numara taşıma ya da yeni hat tesisiyle kaydolanlar bu avantajdan toplam 3 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemleri tarifede geçirilen 4., 8. ve 12 .fatura dönemleridir.)
 • Mevcut faturalı ya da faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolanlar bu avantajdan toplam 1 kez faydalanabilirler. (Aylık ücret ödenmeyecek fatura dönemi tarifede geçirilen 4. fatura dönemidir.)
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS'ler fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında sunulan 4.000 her yöne SMS, web üzerinden SMS gönderirken kullanılamaz.
 • Tarifeye mevcut faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş TT Mobil bayileri ve TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • 16.12.2010 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar TT Mobil'e taşıyarak tarifeye kaydolmuş müşteriler için aylık ücret 39 TL'dir. Bu müşteriler 3 ay öde, 1 ay bedava avantajından da faydalanamayacaklardır.
 • Tarifede olup, mevcut diğer faturalı tarifelerden birine geçiş yapan, sonrasında tarifeye geri dönen müşteriler 3 fatura dönemi sonrası 1 fatura dönemi aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında aylık ücretin yansıtılmaması avantajının sağlanacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşteriler ilgili fatura dönemlerinde aylık ücret ödememe avantajından faydalanamazlar.
 • 1 GB Cepten Internet paketi tarifenize özel ayda sadece 9 TL!
 • 1 GB Cepten Internet Paketine kaydolmak için " 1 GB Data " yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten Internet Paketini iptal etmek için " IPTAL 1 GB Data " yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten Internet Paketi bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan data miktarı ilgili fatura dönemi sonrasında silinir. Bir fatura dönemi içerisinde 1 GB'ın tüketilmesi durumunda ücret: 5 Kr/MB'tır. Paket, bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez satın alınabilir ve iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifeye Özel 1 GB İnternet Paketinin ücreti Temmuz fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde aylık 12 TL olarak güncellenecektir.
 • Fatura döneminizde kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • 29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555'e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.