Ana İçeriğin Başı

Şimdi data hattı ile Woops’lu olanlara gece 4GB hediye!

​​

Kampanya Bilgisi

Woops’luların gece internet keyfini katlamak için, Woops Bilgisayardan Gece İnternet Kampanyası ile, 6GB Kademeli Jet Tarife’sine abone olan tüm yeni Woops’lulara, taahhüt süresi boyunca 00.00-08.00 saatleri arasında 4 GB bilgisayardan internet hediye! Üstelik Jet Modemi de içinde!

​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​
Woops Bilgisayardan Gece İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Tarife İnternet Miktarı Hediye İnternet Miktarı Kontrat Süresi Aylık İnternet ve Modem Cihaz Bedeli
6GB Kademeli Jet Tarifesi 6GB 4GB 12 ay 29 TL

Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB’lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL’dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps’s düşer.  

Taahhüt süresi bitiminde 6GB kademeli tarife aylık 35TL olarak ücretlendirilir.

Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
​​​​
 • Kampanya 18 Nisan – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, 18 Nisan itibarıyla 6GB Kademeli Jet Tarifesi’ne yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla gelen data hatlı yeni Woops’lular ve henüz Woops üyesi olmamış data hatlı mevcut TT Mobil müşterileri yararlanabilir.
 • 4GB gece internet hediyesini kazanmak için teklife kaydolduktan sonra en geç aynı gün içinde kampanyadan yararlanacak olan data hattının Woops’lu olması gerekmektedir. 
 • 4GB gece bedava internet, 00.00-08.00 saatleri arasında geçerlidir. Hediye tanımlaması yapılan müşteriler SMS ile bilgilendirilir.
 • Tarifede, taahhüt süresi boyunca aylık 8TL jet modem cihaz taksit bedeli olarak, 21TL 6GB internet kullanım bedeli olarak sunulmaktadır.
 • Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB’lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL’dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps’s düşer. 
 • Teklif dahilinde verilen TT Mobil Jet Modem 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 40TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 16,30TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücretinin toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde faturaya yansır. Aylık 1,36TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti abonelik süresince her ay abone tarafından karşılanacaktır.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi ilk faturanıza yansıtılır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın 10’udur.
 • Tarife kapsamındaki internet kullanım hakkı internet APN ve Wap APN’de, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) paket data kotasından düşürülür.
 • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde tarife iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
 • Tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır; veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurdışında ve KKTC’de geçerli değildir.
 • Aynı TCKN üzerine 3’ten fazla data hattı alınamaz.
 • Taahhüt süresi içinde taahhüdünüz bozulursa o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • TT Mobil Jet Mobil Modemle ilgili sorularınız için 444 1 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.