Ana İçeriğin Başı

Üçlü Avantaj 2GB

Türk Telekom mobilden ev telefonu ve evde internet müşterilerine çok avantajlı tarife! Türk Telekom ev telefonu ve evde internette bireysel aboneliği bulunan müşterilere %40, ikisinden birinde aboneliği bulunan müşterilere %20 indirim fırsatı bu tarifede!

​​

Tarife Bilgisi

Faturasız Tarifelerden geçiş yaparak Üçlü Avantaj 2GB Tarifesi‘nden yararlanabilirsiniz!

Üçlü Avantaj 2GB tarifesi ile ayda 27 TL’ye her yöne tam 1000 dakika 5000 SMS 2 GB cepten internet!

​​
​​
Üçlü Avantaj 2GB Tarifesi Mevcut Müşteri Ücretlendirme Bilgisi
  Üçlü Avantaj 2GB
Hem Ev Telefonu Hem Evde İnternet Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti* 27 TL
Ev Telefonu veya Evde İnternet Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti** 36 TL
Taahhütsüz Tarife Aylık Ücreti *** 45 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  2 GB 
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS  5000 SMS 
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince Türk Telekom ev telefonu, evde internet ve mobilin sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin taahhütlü fiyattan faydalanabilmeleri için UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No'larını 5555'e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin ev telefonu ve evde internetteki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taaahhüt vermeleri durumunda %40 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında 27TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.

** Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince ev telefonu, evde internet ve mobilin sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin taahhütlü fiyatlardan faydalanabilmeleri için UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No'larını 5555'e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin ev telefonu ve evde internetteki abonelikleri kontrol edilecek ve sadece birinde geçerli aboneliğin bulunması durumunda %20 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında 36 TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.

*** Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 45 TL olarak uygulanacaktır.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​
​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden çok avantajlı Üçlü Avantaj 2GB tarifesine geçmek için Türk Telekom grup mağazalarımıza gelin!

 • Üçlü Avantaj 2GB Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 45 TL'dir. Söz konusu müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No'larını 5555'e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin ev telefonu ve evde internetteki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taaahhüt vermeleri durumunda 27 TL taahhütlü fiyat, sadece birinde geçerli abonelik bulunması durumunda 36 TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife ve varsa farklı kampanya / paket kapsamındaki dakika ve SMS kullanım hakları sona erdikten sonraki kullanımların standart ücretlendirmesi 2 Temmuz 2019 tarihi itibarıyla güncellenmiştir. Güncel ücretler için tıklayınız. 1 Ocak 2019 - 2 Temmuz 2019 tarihleri arasında taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz ücret değişikliğinden etkilenmeyecektir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. 
 • 13.01.2015 tarihi ve sonrası mobilin faturalı ya da faturasız bir tarifesinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Yurt içinde mobil  hatlarınızdan yaptığınız 500 Türk Telekom  Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 70 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Mevcut  mobil faturalı müşterilerinden Üçlü Avantaj Kampanyasına kayıt (Üçlü Avantaj1GB, Üçlü Avantaj 2GB, Üçlü Avantaj 4GB) toplamda 30.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir mobilhattı faydalanabilecektir.
​​​
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Üçlü Avantaj 2GB tarifesine kayıt olan müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No'larını 5555'e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin ev telefonu ve evde internette abonelikleri bulunması ve takiben gelen taahhüt mesajına EVET yazıp cevaplayarak 12 fatura dönemi boyunca  faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunmaları durumunda;  
  • Müşterilerimizin hem ev telefonu hem de evde internette kampanya şartlarını sağlayan bireysel aboneliği olması durumunda , 12 ay ev telefonunda, evde internette ve mobilin SIM kart değişikliği gerektirmeyen faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 40% tarife aylık ücret indirimi,
  • Sadece ev telefonunda kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda, 12 ay ev telefonunda ve mobil faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20% tarife aylık ücret indirimi,
  • Sadece evde internette kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda 12 ay evde internette ve faturalı mobil tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20% tarife aylık ücret indirimi tanımlanacaktır.
 • Müşterilerimizin ev telefonu ve evde internette TC Kimlik No'suna bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda, kampanya bu aboneliklerden en yaşlı olan abonelik üzerinden tanımlanacak, müşterilerin ev telefonu  veya evde internet hattının iptali durumunda ev telefonu ve/veya evde internettekii diğer bireysel abonelikleri sorgulanarak taahhüt bu diğer bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Ev telefonu aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, evde internetten abonelik  hizmeti almaya başladığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.  Aynı şekilde evde internet aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, ev telefonundan abonelik  hizmeti almaya başladığında 12 ay taahhüt karşılığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.
 • 12 fatura dönemi boyunca  Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom'un diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil , Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Evde internet ve/veya ev telefonu  aboneliğinin sonlandırılması halinde herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333'ü ücretsiz arayarak ya da *124#'yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

​​Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.

Türk Telekom evde internet, TTNET A.Ş. tarafından sunulan sabit internet hizmetlerine verilen isimdir.

​​
​​​
​​​​
 • Türk Telekom Mağazaları

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.