Ana İçeriğin Başı

TT Mobil'e gelin, faturada kontrolü seçin!

​​

Tarife Bilgisi

Kontrolü S.E.Ç. Maksi tarifesine gelin, paketiniz bittiğinde faturanız tık diye dursun! Sonra üzerine ek paket alarak konuşmaya, mesajlaşmaya ve internet keyfine devam edebilirsiniz. Hatta bu tarifede hattınıza lira bile yükleyebilirsiniz.

İşte Kontrolü S.E.Ç. Maksi Tarifemiz:

Ayda 56​,10 TL’ye her yöne 2000 dakika + her yöne 2000 SMS + 2 GB cepten internet + TT Mobillliler'le sınırısız konuşma

İşte ek paketlerimiz:

-Ek Dakika Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 dakika

-Ek SMS Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 SMS

-Ek İnternet Paketi: Ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet

-Ek Yurtdışı Konuşma Paketi: 19TL’ye yurt dışında 30 dakika

1 Nisan 2015 tarihi itibariyle faturasız tarifelerden geçişe kapatılmıştır.​​​

​​​​​​​​
Kontrolü SEÇ Maksi Tarife Ücretlendirme Bilgisi
Kontrolü SEÇ Maksi Tarife
Aylık Ücret 56,10​​​ TL
Her Yöne Görüşme Süresi 2000 Dk
Her Yöne SMS 2000 SMS
Yurt içi Cepten İnternet 2 GB
TT Mobillliler'le Görüşme Süresi Sınırsız

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
​​​​​​
 • Tarifelerdeki müşterilerin hatlarına yükledikleri liralar fatura tutarına ilave edilmeyecektir, ücretinin ayrıca ödenmesi gerekir.
 • Faturasız müşterilerin hatlarına lira yüklemesi yapabildikleri tüm kanallardan lira yükleme işlemi yapılabilecektir. 
 • Hatta lira yüklenerek yapılan kullanımlarda konuşma ücreti 56,70 KR/dk, SMS ücreti 40,75 KR/SMS’tir. Hatta lira yüklenerek yapılan geri kalan tüm kullanımlar için standart faturasız ücretlendirmeler geçerli olacaktır.
 • Hatta yüklenen liralar ile ek paketler satın alınamayacaktır. 
 • Müşterilerin hatlarına yükledikleri liralar ile bireysel faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketleri satın alınamayacaktır. 
 • Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri arası geçişler ile Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden faturasız tarifelere yapılacak geçişlerde hatta kalan lira bakiyesi varsa bakiye kaldığı yerden devam edecektir. Tarifelerden faturalı tarifelere yapılacak geçişlerde ise hatta kalan lira bakiyesi müşterinin faturasına indirim olarak yansıyacaktır.
 • Kendi üzerinize kayıtlı en fazla 10 adet hatla tarifeden faydalanabilirsiniz.
 • Tarife numara taşıma, yeni hat tesisi ile yapılan geçişlere açıktır. TT Mobil/Taraftar/TTNET ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
 • Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz ve internet avantajınız tüketildiğinde konuşabilmek, SMS gönderebilmek ya da internet kullanabilmek için ek paket almalı ya da hattınıza lira yüklemelisiniz. Ek paket almadığınız ya da hattınıza lira yüklemediğiniz durumda hattınız sadece dışarıdan gelecek arama ve mesajlara açık kalacaktır.
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifelerindeki müşteriler sadece bu tarifelere özel ek paketleri alabilmektedir.
 • Tarifedeki müşterilere her ay fatura üreyecektir; ayrıca faturasız müşterilerin lira yükleme yaptıkları tüm kanallardan hatta lira yükleme işlemi yapılabilecektir. 
 • Kontrolü S.E.Ç. Maksi tarifesine kayıt olan müşterilerin aylık ücretine Telsiz Kullanım Vergisi dahil olup, yeni aktivasyon yapan müşterilere, diğer faturalı tarifelere kayıt olan müşterilere yansıtılmakta olan Telsiz Ruhsatname ve Yeni Abonelik ÖİV vergileri yansıtılacaktır. 
 • 01.10.2013 tarihi ve sonrası faturalı tarifelerimizden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı tarifelerimizden faturasız tarifelere geçip sonrasında tekrar Kontrolü S.E.Ç. Maksi tarifesine kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kontrolü S.E.Ç. Maksi tarifesinde TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer İşbirliği tarifeleri yönüne yapılan aramalar tarife kapsamında sınırsız TT Mobil içi dakika avantajı kapsamındadır. Her yöne 2000 dakika ile yurt içi diğer tüm yönler aranabilir.
 • Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan  her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Tarife ve ek paketler kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan internet avantajı sadece WAP APN ve INTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS, Mobilvizyon ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife ve ek paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife ve ek paketler kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler ve ek paketler kapsamında kalan dakika, SMS ve internet miktarı DETAY SES, DETAY SMS ve DETAY INTERNET yazılıp 9333’e ücretsiz SMS gönderilerek öğrenilebilecektir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifenizden başka bir faturalı tarifeye geçmeniz durumunda, kalan vergi taksitlerinizin toplamı son faturanıza toplu bir şekilde yansıtılacaktır. Geçiş işleminin yapıldığı fatura döneminde, biri Kontrolü S.E.Ç. tarifesine, diğeri geçilen yeni tarifeye ait olmak üzere iki fatura çıkacaktır.
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasında 30 gün içerisinde en fazla 1 kez tarife değişikliği yapılabilecektir.
 • Tarifelerden diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapıldığında müşterilerin hatlarında kalan dakika, SMS ve internet avantajları silinecektir.
 • Tarifelerdeki müşteriler faturalarını ödemediklerinde bireysel faturalı müşteriler için geçerli olan yasal takip süreci geçerli olacaktır. Kısıtlı statüsüne geçildikten sonra müşteriler fatura borçlarını ödememeye devam ettikleri müddetçe hatlarına yüklü liraları varsa söz konusu liraları kullanamayacaklardır.
 • Her yöne konuşmalar, SMS gönderimleri, internet kullanımları öncelikli olarak tarife kapsamındaki kullanım haklarından tüketilecektir. Tarifedeki kullanım hakları tüketildiğinde hattınıza tanımlı ek paketler varsa ek paketler kapsamındaki kullanım hakları tüketilecektir. Ek paketler tüketildiğinde hattınıza lira yüklüyse hatta yüklenen liralar tüketilmeye başlanacaktır.
 • Tarifedeki müşterilerimiz faturalı müşterilerimize yönelik olarak sunulmakta olan cihaz kampanyalarından faydalanamayacaklardır.
 • Her ay düzenli ve otomatik ayrıntılı fatura aboneliği yapılamayacak, ancak TT Mobil Müşteri Hizmetleri aranıp ayrıca talep edilmesi halinde ilgili döneme ait ayrıntılı fatura gönderilebilecektir.
 • Online İşlemler üzerinden son dönem fatura tutarı bilgisi, son dönem fatura detayları öğrenileyemeyecek; ancak Müşteri Hizmetleri ve 9333 aranarak öğrenilebilecektir. 
 • Online İşlemler üzerinden geçmişe yönelik çağrı detayları talebi ve e-fatura aboneliği yapılamayacak; ancak Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Tarife kapsamındaki kalan kullanım detayları 9333’e SMS gönderilerek, 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla öğrenilebilecektir. 
 • 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aranarak kredi kartı ile fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilecektir.
 • Tarife, SMS ile güncel fatura tutarı sorgulamasına kapalıdır.Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeler, paketler ve hatta yüklenen liralar kapsamında konuşma ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarifeler ve paketler kapsamında internet&WAP ücretlendirme periyodu Byte’tır. Hatta yüklenen liralar kapsamında internet ücretlendirme periyodu 100 KB iken, WAP ücretlendirme periyodu 10 KB’tır 
 • Tarifeye TT Mobil bayilerinde kayıt esnasında tarife bilgilendirme formu imzalamanız gerekmektedir. Tarife bilgilendirme formu için tıklayınız .
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Tarife devir işlemine kapalıdır.
 • 03.10.2013 ve sonrası Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden bireysel faturalı tarifelere geçişte; müşteriler geçtikleri tarifenin Faturasızdan Geçiş fiyatı ile ücretlendirilir.
 • Ek paketler, SMS ve TT Mobil Müşteri Hizmetleri üzerinden satın alınabilecektir.
 • Ek paketleri sadece Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerindeki müşteriler satın alabilirler. Diğer faturalı ve faturasız tarifelerdeki müşteriler satın alamayacaklardır.
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifelerindeki müşteriler sadece bu tarifelere özel ek paketleri alabilmektedir.
 • Dakika paketi için EKDAKIKA, SMS paketi için EKSMS, internet paketi için EKNET yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir. 
 • Yurtdışı Konuşma Paketi’ni sadece Kontrolü S.E.Ç. Maksi Tarifesi’ndeki müşteriler satın alabilirler. Diğer Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri’ndeki müşteriler satın alamayacaklardır.
 • Yurtdışı Konuşma Paketi için YURTDISI 30 yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Yurtdışı Konuşma Paketi, KKTC, ABD, Andorra, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, KKTC, Litvanya, Lihtenştayn, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Ukrayna’da geçerlidir.
 • Ek paket ücretleri, tarifelerdeki müşterilerin faturalarına yansıyacaktır. Ek paketler, bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmeyecek, bir fatura dönemi içerisinde istenilen adette satın alınabilecektir.
 • Ek paketlere kayıt olunan fatura dönemi ile paketlerin iptal edildiği fatura döneminde paketlerin kullanıldığı gün sayısından bağımsız olarak paketlerin tam ücreti faturaya yansıtılacaktır.
 • Diğer faturalı tarifelere yapılacak geçişlerde ek paketler kapsamında kalan kullanım hakları silinecektir. 
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasındaki geçişler ve Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinden faturasız tarifelere yapılacak geçişlerde paketler kapsamında kalan kullanım hakları tükenene kadar ya da paket periyodu sona erip paketler kapsamında kalan kullanım hakları silinene kadar kullanılabilecektir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.