Ana İçeriğin Başı

S.E.Ç. İnternet Ekle ve Full Artı Full tarifelerine özel.

Paket Bilgisi

Cepten SINIRSIZ internet keyfi yaşamak için Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li tam size göre! Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li'yi alarak ayda sadece 19 TL'ye gönül rahatlığıyla SINIRSIZ internet kullanabilirsiniz.

Maksi İnternet Paketinin ismi 09.04.2017 tarihi itibarıyla Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li olarak anılacak olup paket koşulları "Paket kapsamı ve Geçerlilik Detayları" altında olduğu gibidir.

​​​​​​​​
Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li Ücretlendirme Bilgisi
Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li
Ne Öderim? Ayda sadece 19 TL!
Ne Alırım? SINIRSIZ İnternet
Nasıl Alırım? MAKSI INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​​​​​​​​​

TT Mobilli olmayanlar;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için TT Mobil bayilerine gelin.

S.E.Ç. İnternet Ekle 500/1000/1500/3000 ve Full Artı Full 500/1000/1500/3000 Tarife'sinde olan;

Faturalı TT Mobilliler
MAKSIINTERNETyazıp
5555e gönderin

 • Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li'yi sadece faturalı S.E.Ç. İnternet Ekle 500, S.E.Ç. İnternet Ekle 1000, S.E.Ç. İnternet Ekle 1500, S.E.Ç. İnternet Ekle 3000, S.E.Ç. Full Artı Full 500, S.E.Ç. Full Artı Full 1000, S.E.Ç. Full Artı Full 1500 ve S.E.Ç. Full Artı Full 3000 tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler.
 • Paket kapsamında ayda 19 TL'ye yurt içi SINIRSIZ İNTERNET sunulmaktadır.
 • Paket; TT Mobil bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla satın alınabilir.
 • SMS aracılığıyla paketi satın almak için MAKSI INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hizmeti sadece WAP APN ve İNTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilir. Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılır. Kullanım yapmak için bilgilendirme SMS'ini bekleyiniz.
 • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenmektedir.
 • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam eder. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılır ve tekrar satın alınamaz.
 • Faturasız hatta geçiş durumunda paket aboneliği sonlanır, paket kapsamında kalan internet kullanım hakkı silinir.
 • Paket ücreti, fatura kesim tarihine kadar paketten yararlanılan gün sayısı ile orantılı olarak yansıtılacaktır.
 • Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'linin 3GB adil kullanım hakkı dolduktan sonra internet erişim hızınız 128kbps'a düşer bu hızdan sınırsız olarak fatura kesim tarihinize kadar devam eder. Fatura kesim tarihinizden sonra tekrar hızınız arttırılacaktır. Başka bir internet paketi alarak hızınızı tekrar arttırabilirsiniz.
 • Paketin iptal edilmesi durumunda paket kapsamında kalan kullanım hakları fatura kesim tarihinin sonuna kadar kullanılamaz, hemen silinir.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketinizi satın alındığınız ay fatura dönemi sonuna kadar paketin tamamını kullandığınızda paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamını kullanmadığınız durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paket aktivasyonu ve iptali aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse, yine paketin kullanımına bakılır; paketinizin tamamını kullanıldıysanız paketin tam ücreti, tamamını kullanılmadıysanız paket ücretiniz aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılacaktır.
 • 27 Ekim 2016 itibariyla adil kullanim kota bitimi sonrasında düşecek olan bağlantı hızı 128kbps olarak güncellenmiştir.
 • Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan internet kullanım hakkınızı, INTERNET yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Maksi İnternet Paketi 3GB AKN'li'de hız düşümü gerçekleşecek olan 3 GB internet kullanım hakkının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servisler 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Paket aboneliğini iptal etmek için IPTAL MAKSI INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi yeterlidir.

  Paket iptal edildikten sonra aynı fatura dönemi içerisinde tekrar satın alınamaz. Paketin iptal edildiği fatura döneminden bir sonraki fatura döneminde istenirse tekrar satın alınabilir. Paket kapsamında kalan kullanım hakları hemen silinir.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.