Ana İçeriğin Başı

Konuşkan 1000 +

Konuşkan1000+ Tarifesi ile ayda 65,27 TL'ye heryöne 1200 dakika, sabit hatlarla 1000 dakika ve TT Mobillliler'le 3000 dakika görüşebileceksiniz.

​​​​​​

Tarife Bilgisi

Konuşkan1000+ Tarifesi ile ayda 65,27 TL'ye heryöne 1200 dakika, sabit hatlarla 1000 dakika ve TT Mobillliler'le 3000 dakika görüşebileceksiniz.

Tarifeye kaydolup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt veren müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca tarife kapsamındaki 1000 dakikaya ek 200 dakika verilecektir.​​​

​​​​​​​​​​​​​​
Konuşkan 1000 + Ücretlendirme Bilgisi
12 ay Taahhütlü Taahhütsüz
Aylık Ücret 65,27 TL
Aylık Her Yöne Görüşme Süresi 1.200 DK* 1.000 DK
Aylık TT Mobil içi Görüşme Süresi 3.000 DK
Aylık Sabit Hat Görüşme Süresi 1.000 DK
Dakikalar Bittikten Sonra Her Yöne Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
MMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.

* Taahhüt karşılığı hediye edilen 200 DK 12 aylık fatura dönemi boyunca geçerli olup, 12 ay sonunda tarifede bulunan her yöne konuşma süresi 1.000 DK olarak güncellenecektir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​​​
​​​​​​​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

 • TT Mobil yönüne yapılan aramalar heryöne dakikalardan değil, öncelikli olarak TT Mobillliler'le 3000 dakikadan düşer. Sabit hatlar yönüne yapılan aramalar da aynı şekilde heryöne dakikalardan değil, öncelikli olarak sabit hatlarla 1000 dakikadan düşer.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz dakikalarla yapılacak görüşmeler, yurtiçi yönüne aramalar için geçerlidir.
 • Kullanılmayan ücretsiz dakikalar fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Taahhüt verip ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, diğer operatöre numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturasız tarifelerine geçen müşterilerimizin son faturalarına, müşterilerimizin tarifede kaldıkları süre boyunca hediye edilen dakika miktarlarının tarife ücretlendimesiyle oluşan ücret toplami cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip tarifeye kaydolan ve aylık hediye dakika alacağı fatura döneminde hat iptali yapan, diğer operatörere numarasını taşıyan, TT Mobil'in faturalı ya da faturasız tarifelerine geçen müşterilerimize, o fatura dönemi için bu tarifeye ait aylık hediye dakika verilmeyecektir.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Tarifeniz kapsamındaki kalan dakikalarınızı öğrenmek için SES yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Bu servis ücretsiz olup 6 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
 • Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Kimler taahhüt vererek 12 ay boyunca ek 200 heryöne dakikadan faydalanabilir? 

  Yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak gelecek tüm müşteriler ile bu tarifeye geçen mevcut bireysel faturalı TT Mobil müşterilerimiz dilerlerse 1 yıl TT Mobil'de kalma taahhüdü vermeleri karşılığında 12 ay boyunca ek 200 heryöne dakika kazanabilirler.Yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak tarifeye gelen müşterilerimiz aktivasyon işlemleri sırasında TT Mobil bayilerinden taahhüt vererek ek dakikalarından yararlanmaya hemen başlayabilirler. Aktivasyon sırasında taahhüt vermeyip, daha sonra tekliften yararlanmak isteyecek müşterilerimiz ile tarifeye mevcut bireysel faturalı TT Mobil tarifelerinden geçen müşterilerimiz TT Mobil Müşteri Hizmetlerini arayarak ve taahhüt vererek ek 200 dakikalarını hemen kazanabilirler.

  Faturasız TT Mobil tarifelerinden geçen müşterilerimiz 3. ay sonunda müşteri hizmetlerini arayarak 12 ay bağlılıklı tekliften faydalanabilirler. 
 • Ne kadar süre boyunca taahhüt vermem gerekiyor? 12 ay boyunca TT Mobil faturalı hat kullanıcısı olmanız yeterlidir.
 • Hangi durumlarda taahhüdüm geçersiz olur?

  Faturalı hattan faturasız hatta geçmeniz ya da hattınızın iptal olması durumunda kampanya taahhüdünüz sona erecektir.

  Taahhüdünüzün iptali durumunda taahhüt karşılığında kazandığınız ek hediye dakikalarınız içerisinden kullandığınız dakikaya göre ücretlendirilirsiniz. Cayma bedeli kullandığınız her hediye dakika için 56,70 krş olarak hesaplanıp son faturanıza yansıtılacaktır. Tarife değiştirme durumunda cayma bedeli ödenmez, ancak tarifeye özel sunulan ek 200 heryöne dakikalardan yararlanmaya devam edilmez.
 • Nasıl Taahhüt Veririm? SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

29 Mart tarihi itibarıyla Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurulu'nun ilgili kararına göre ücretli mobil internet paketi veya tarifesinde mobil internet faydası olmayan müşterilerimizden 1 defaya mahsus internet erişim onayı alınacaktır.Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz:GPRS erişiminiz aktif durumdaysa "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.GPRS erişiminin aktif durumda değilse "INTERNET ACIK" yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek GPRS erişiminizi aktif etmeniz gerekmektedir. Ardınan "INTERNET ONAY" yazıp 5555’e ücretsiz ileterek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.