Ana İçeriğin Başı

TT Mobil'e gelin Paketiniz bittiğinde faturanız tık diye dursun!

​​​​​​

Tarife Bilgisi

Kontrolü S.E.Ç. 250 tarifesine gelin, paketiniz bittiğinde faturanız tık diye dursun! Sonra üzerine ek paket alarak konuşmaya, mesajlaşmaya ve internet keyfine devam edebilirsiniz. Hatta bu tarifede hattınıza lira bile yükleyebilirsiniz. TT Mobil'e gelin, faturada kontrolü seçin!

İşte Kontrolü S.E.Ç. 250 Tarifemiz:

Ayda 20,40 TL’ye her yöne 250 dakika + her yöne 250 SMS + 250 MB cepten internet

 

İşte ek paketlerimiz:

-Ek Dakika Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 dakika

-Ek SMS Paketi: Ayda 5 TL’ye her yöne 100 SMS

-Ek İnternet Paketi: Ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet

​​​
​​​​​​​​​​​​​​
Kontrolü S.E.Ç. 250 Tarifesi Ücretlendirme Bilgisi
Kontrolü S.E.Ç. 250 Tarifesi
Aylık Ücret 20,40 TL
Her Yöne Görüşme Süresi 250 Dk
Her Yöne SMS 250 SMS
Yurt içi Cepten İnternet SMS 250 MB

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

- (*) Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, TT Mobil/Taraftar/TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yapıldığında geçerli ücrettir. Tarife, TT Mobil/Taraftar/TTNET ve diğer işbirliği faturalı tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.

- Tarifedeki kullanım hakları tükendiğinde ek paket alınarak ya da hatta lira yüklenerek kullanım yapılabilecektir.

- Ek konuşma paketi kapsamında ayda 5 TL’ye yurt içi her yöne 100 dakika, ek SMS paketi kapsamında yurt içi her yöne 100 SMS, ek internet paketi kapsamında ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet sunulmaktadır.

Hatta lira yüklendiğinde geçerli ücretler:

- Hatta lira yüklenerek yapılan kullanımlarda konuşma ücreti 56,70 KR/dk, SMS ücreti 40,75 Kr/SMS’tir. Hatta lira yüklenerek yapılan geri kalan tüm kullanımlar için standart faturasız ücretlendirmeler geçerli olacaktır.

- Cepten İnternet Ücretleri: Internet: 0,5 TL/100 KB, WAP: 0,2 TL/10 KB

- Müşteri Hizmetleri: 500 Müşteri Hizmetleri arandığında aramanın 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 KR, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 56,70 KR olarak ücretlendirme yapılır. 444 1 500 Müşteri Hizmetleri arandığında tarife ve ek paketler kapsamında her yöne dakika varsa söz konusu aramalar her yöne dakikalardan düşecektir, yoksa 500 Müşteri Hizmetleri arama ücretleri geçerlidir.

- Yurt dışındayken yaptığınız kullanımlarda faturasız müşterilerimiz için geçerli olan ücretler uygulanacaktır. Ücretlendirme için tıklayınız.

- Uluslararası yapılan arama ve SMS gönderimleri için faturasız müşterilerimiz için geçerli olan ücretler uygulanacaktır. Ücretlendirme için tıklayınız

- Yurt içi her yöne MMS: 99 KR/MMS

Kayıt Ücreti:

- 29.01.2013 tarihi ve sonrası TT Mobil'in faturalı tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

- 29.01.2013 tarihi ve sonrası TT Mobil'in faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tarife ve ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

TT Mobil, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Tarife, ek paketler ve hattınıza yüklediğiniz liralar kapsamında yaptığınız konuşmaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife ve ek paketler kapsamında hattınıza tanımlanan internet kullanım haklarınız kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu Byte’tır. Hattınıza yüklediğiniz liralar kapsamında yaptığınız internet kullanımları için ücretlendirme periyodu internet kullanımı için 100 KB, WAP kullanımı için 10 KB’tır.

​​​
​​​​​​​​

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine  gelin.

 • Kendi üzerinize kayıtlı en fazla 15 adet hatla tarifeden faydalanabilirsiniz.
 • Tarife numara taşıma, yeni hat tesisi ile geçişlere açıktır. TT Mobil/Taraftar/TTNET ve diğer iş birliği faturalı ve faturasız tarifelerinden yapılacak geçişlere kapalıdır.
 • Tarifedeki dakikalarınız, SMS’leriniz ve internet avantajınız tüketildiğinde konuşabilmek, SMS gönderebilmek ya da internet kullanabilmek için ek paket almalı ya da hattınıza lira yüklemelisiniz. Ek paket almadığınız ya da hattınıza lira yüklemediğiniz durumda hattınız sadece dışarıdan gelecek arama ve mesajlara açık kalacaktır.
 • Diğer tüm faturalı tarifelerimizdeki müşterilerimiz için uygulamakta olduğumuz şekilde yeni GSM aboneliklerinde Özel İletişim Vergisi ve Telsiz Ruhsatname ücreti alınacaktır. Ayrıca Telsiz Kullanım ücreti de her ay faturanıza yansıtılacaktır.
 • Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan  her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife ve ek paketler kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Tarife ve ek paketler kapsamındaki SMS’ler, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz ve web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
 • Tarife ve ek paketler kapsamında sunulan internet avantajı sadece WAP APN ve INTERNET APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. MMS, Mobilvizyon ve Blackberry APN üzerinden yapılacak kullanımları kapsamamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife ve ek paketler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife ve ek paketler kapsamındaki dakikalar, SMS’ler ve internet avantajı devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifeler ve ek paketler kapsamında kalan dakika, SMS ve internet miktarı DETAY SES, DETAY SMS ve DETAY INTERNET yazılıp 9333’e ücretsiz SMS gönderilerek öğrenilebilecektir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifenizden başka bir faturalı tarifeye geçmeniz durumunda, kalan vergi taksitlerinizin toplamı son faturanıza toplu bir şekilde yansıtılacaktır. Geçiş işleminin yapıldığı fatura döneminde, biri Kontrolü S.E.Ç. tarifesine, diğeri geçilen yeni tarifeye ait olmak üzere iki fatura çıkacaktır.
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasında 30 gün içerisinde en fazla 1 kez tarife değişikliği yapılabilecektir.
 • Tarifelerden diğer faturalı tarifelere geçiş yapıldığında müşterilerin hatlarında kalan dakika, SMS ve internet avantajları silinecektir.
 • Fatura ödemesi yapılmayıp hat kısıtlı statüsüne geçtikten sonra fatura borcu ödenmemeye devam edildiği müddetçe hatta yüklü liralar varsa söz konusu liralar kullanılamayacaktır.
 • Her yöne konuşmalar, SMS gönderimleri, internet kullanımları öncelikli olarak tarife kapsamındaki kullanım haklarından tüketilecektir. Tarifedeki kullanım hakları tüketildiğinde hattınıza tanımlı ek paketler varsa ek paketler kapsamındaki kullanım hakları tüketilecektir. Ek paketler tüketildiğinde hattınıza lira yüklüyse hatta yüklenen liralar tüketilmeye başlanacaktır.
 • Tarifedeki müşterilerimiz faturalı müşterilerimize yönelik olarak sunulmakta olan cihaz kampanyalarından faydalanamayacaklardır.
 • Her ay düzenli ve otomatik ayrıntılı fatura aboneliği yapılamayacak, ancak TT Mobil Müşteri Hizmetleri aranıp ayrıca talep edilmesi halinde ilgili döneme ait ayrıntılı fatura gönderilebilecektir.
 • Son dönem fatura tutarı bilgisi, son dönem fatura detayları Müşteri Hizmetleri ve 9333 aranarak öğrenilebilecektir.
 • Geçmişe yönelik çağrı detayları talebi ve e-fatura aboneliği Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Tarife kapsamındaki kalan kullanım detayları 9333’e SMS gönderilerek, 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla öğrenilebilecektir. 
 • 9333 aranarak ya da Müşteri Hizmetleri aranarak kredi kartı ile fatura ödeme işlemi gerçekleştirilebilecektir.
 • Tarife, SMS ile güncel fatura tutarı sorgulamasına kapalıdır.Internet, Ses ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika ve SMS için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. 
 • 444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne kullanım hakkınız yok ise ve hattınızda TL var ise standart faturasız sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir
 • Tarifeye TT Mobil bayilerinde kayıt esnasında tarife bilgilendirme formu imzalamanız gerekmektedir. Tarife bilgilendirme formu için tıklayınız.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden bireysel faturalı tarifelere geçişte; müşteriler geçtikleri tarifenin Faturasızdan Geçiş fiyatı ile ücretlendirilir.
 • Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden bireysel faturalı tarifelere geçişte; müşteriler geçtikleri tarifenin Faturasızdan Geçiş fiyatı ile ücretlendirilir.
 • Hattınıza yüklediğiniz liralar fatura tutarına ilave edilmeyecektir. Ücretinin ayrıca ödenmesi gereklidir.
 • Hattınıza yüklediğiniz liralar ile Kontrolü S.E.Ç. Tarifeleri ek paketleri satın alınamayacaktır.
 • Hattınıza yüklediğiniz liralarla numara değişikliği yapabilir, faturasız müşterilerimize sunmakta olduğumuz Alo Avrupa, Alo Amerika, Alo Almanya ve uluslararası SMS paketini satın alabilirsiniz. Hattınıza yüklediğiniz liralar ile bireysel faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer konuşma, mesajlaşma ve cepten internet paketleri satın alınamayacaktır. 
 • Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasındaki geçişler ile tarifeden faturasız tarifelere yapılacak geçişlerde hatta kalan lira bakiyesi varsa bakiye kaldığı yerden devam edecektir. Tarifeden diğer faturalı tarifelere yapılacak geçişlerde ise hatta kalan lira bakiyesi müşterinin faturasına indirim olarak yansıyacaktır.
 • Ek konuşma paketi kapsamında ayda 5 TL’ye her yöne 100 dakika, ek SMS paketi kapsamında ayda 5 TL’ye her yöne 100 SMS, ek internet paketi kapsamında ayda 5 TL’ye 100 MB cepten internet sunulmaktadır. 
 • Dakika paketini satın almak için EKDAKIKA, SMS paketini satın almak için EKSMS, internet paketini satın almak için EKNET yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir. 
 • Paketleri SMS haricinde TT Mobil bayileri, TT Mobil Müşteri Hizmetleri ve TT Mobil Online İşlemler aracılığıyla satın alabilirsiniz.
 • Ek paketleri sadece Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerindeki müşterilerimiz satın alabilirler. Diğer faturalı ve faturasız tarifelerdeki müşteriler satın alamayacaklardır. 
 • Kontrolü S.E.Ç. 250 ve 500 Tarifelerindeki müşteriler sadece bu tarifelere özel 100 DK, 100 SMS ve 100 MB paketlerini satın alabilir.
 • Kontrolü S.E.Ç. 250 ve 500 Tarifelerindeki müşteriler hiçbir roaming paketinden yararlanamaz. Yurtdışında kullanım yapılması için TL yüklenmesi gerekmektedir.
 • Ek paket ücretleri, faturanıza yansıtılacaktır. Hattınıza yüklediğiniz liralar ile ek paketler satın alınamayacaktır. 
 • Ek paketlere kayıt olunan fatura dönemi ile paketlerin iptal edildiği fatura döneminde paketlerin kullanıldığı gün sayısından bağımsız olarak paketlerin tam ücreti faturaya yansıtılacaktır. 
 • Paketler, bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yenilenmeyecek, bir fatura dönemi içerisinde istenilen adette satın alınabilecektir. 
 • Diğer faturalı tarifelere yapılacak geçişlerde paketler kapsamında kalan kullanım hakları silinecektir. 
 • Paketlerden yararlanabilen Kontrolü S.E.Ç. tarifeleri arasındaki geçişler ve faturasız tarifelere yapılacak geçişlerde paketler kapsamında kalan kullanım hakları tükenene kadar ya da paket periyodu sona erip paketler kapsamında kalan kullanım hakları silinene kadar kullanılabilecektir.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.