Ana İçeriğin Başı

Çok Net Kampanya’yla rahat rahat internete girin, konuşun, mesajlaşın!

Kampanya Bilgisi

Woops Çok Net Kampanya ile 3 GB cepten internet, her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS ayda sadece 35 TL!

​​​​​​​​​​
​​
Woops Çok Net Kampanya
  Taahhütlü Aylık Ücret Taahhütsüz Aylık Ücret
SUPER 750 3GB Mevcut Ücretlendirme (TL) 50 ₺ 60 ₺
Kampanya Kapsamındaki Ücretlendirme (TL) 35 ₺ 45 ₺
SUPER 750 3GB Tarife İçeriği 3 GB Her Yöne 750 Dakika Her Yöne 5000 SMS

SUPER 750 3GB Tarifesi’ne TT Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verildiğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 50 TL’dir. Söz konusu müşteriler Çok Net Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 35 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 45 TL olacaktır.

SUPER 750 3GB Tarifesi’ne TT Mobil faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 60 TL’dir. Söz konusu müşteriler Çok Net Kampanya’dan faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 45 TL olacaktır.

​SUPER 750 3GB Tarifesi detayları için tıklayınız .

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, müşteri hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

​​
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için COKNET yazılıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifenin içerisindeki 3 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 100 MB için 5 TL olacak şekilde uygulanır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 30 TL ücret yansıtılır, bu ücrete ulaşan müşterilerimizin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulur ve ek ücretlendirme yapılmaz.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • SUPER 750 3GB Tarifesi’ne numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • SUPER 750 3GB Tarifesi dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • Kampanya bitiş tarihi 30.06.2016’tir.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarınızdan yaptığınız 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.