Ana İçeriğin Başı

Tarife Karşılaştırma

Test amaçlı kullanıma açılmış olup görüş ve önerilerinizi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ( tarife@btk.gov.tr elektronik posta adresine) gönderebilirsiniz

KULLANIM KOŞULLARI

  1. Bu site, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 2012/84 sayılı düzenlemesi uyarınca abone alımına açık mevcut tarifelerimizin tarafınızca girilecek kriterlere göre karşılaştırılabilmesi için hazırlanmıştır.
  2. Tarife karşılaştırması için hesaplamada kullanılan varsayımlar tarafınızca girilen kriterlere bağlı olup sunulacak sonuçlar sadece bilgilendirme amaçlıdır.
  3. Karşılaştırma sonucu tarafınıza sunulan tarife seçeneklerinden birisi ile abone olmanız durumunda bu tarifeye ilişkin ücretler herhangi bir taahhüt anlamına gelmeyip söz konusu ücretler ile  kullanımınıza bağlı olarak  oluşan aylık toplam fatura tutarınız veya (faturasız aboneler için) yükleme sonrası bakiyenizden düşecek tutarlar farklılık gösterebilir. Söz konusu farklılıktan doğacak herhangi bir zarardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu tutulamaz.
  4. Karşılaştırma sadece tarifeler ve paket gibi sürekli uygulamalar için yapılmakta olup kampanya, promosyon gibi geçici tarife uygulamaları karşılaştırmaya dahil edilmemektedir.
Ana Sayfaya Dönmek İstiyorum

Tarife Karşılaştırma

Tarife karşılaştırması için faturalı/faturasız abonelik tercihinizi lütfen belirtiniz.

Tek seferde yüklemek istediğiniz TL miktarını seçiniz.

Tarife karşılaştırması için bireysel/kurumsal abonelik tercihinizi lütfen belirtiniz.

GENEL TARİFE SEÇENEKLERİ

ÖZEL TARİFE SEÇENEKLERİ

Yurtiçi Aylık  
dk/ay
konuşuyorum
Mobile Doğru Aylık  
dk/ay
konuşuyorum
Sabite Doğru Aylık  
dk/ay
konuşuyorum

Sadece Yurtiçi toplam aylık kullanım bilgilerinizi veya Mobil Operatör Yönüne ve Sabit Hatlar Yönüne olan kullanım bilgilerinizi giriniz.

Aylık  
adet SMS
gönderiyorum
Aylık  
adet MMS
gönderiyorum
Aylık  
MegaByte internet kullanıyorum

Karşılaştırma Yap

Tarife Karşılaştırma

Toplam ödenecek tutar; tarife ücreti, (varsa) paket ücret(ler)i, (varsa) paket aşım ücretlerinin toplamı olarak hesaplanmıştır.

Fiyatlarımıza KDV ve ÖİV dahildir.