Ana İçeriğin Başı

Dijital Paket Kampanyası

Dijital Paket Nedir?

Dijital Paket; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketlerini içeren bir uygulamadır.

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans - Güvenli İnternet!

Bilgisayarlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi casus yazılımlar, internet sahtekârlığı ve virüsler gibi tehditlerden koruyan programdır. Bankacılık işlemlerinizi, online alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirmeniz için kapsamlı koruyucu güvenlik hizmeti sunar.

Kampanya içerisinde 3 Lisans hakkı sunmaktadır. 3 Lisans hakkını istediğiniz cihazlar ile kullanabilir ve güvenli internete birçok farklı cihazdan girişin keyfini yaşarsınız. Detaylar için tıklayın .

Muud Premium Üyelik - Dünyanın müziğine kulak ver!

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebileceğiniz Türkiye'nin en büyük dijital müzik platformudur. Muud ile yerli yabancı en yeni ve en popüler şarkıları keşfedebilir, size özel hazırladığımız listeleri, modunuza göre ve en sevdiğiniz sanatçıların radyolarını seçip doya doya dinleyebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kişisel müziklerinize kolayca erişebilir ve en favori şarkılarınız ile kendi listelerinizi oluşturabilirsiniz.

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik en sevdiğiniz şarkıları HD kalitede dinleme, radyolarda sınırsız şarkı atlama ve aylık dilediğin yerli 250 şarkıyı indirip cep telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından dinleme keyfi de Muud Premium'da! Detaylar için tıklayın.

Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim

Türk Telekom Akademi İngilizce Dil Paketi, İngilizce'yi hızlı ve kolay öğreten online kurs programıdır. İngilizceyi öğrenmenizin yanı sıra seyahatlerinizde size yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. "Beginner" ve "Intermediate" olmak üzere iki seviyeden oluşur. Paketin kapsamında, "İş İngilizcesi" de bulunmaktadır.

Program, 11 ünite, 33 ders ve 11 sınavdan oluşur. Programda öğretilen sözcük öbeği yaklaşık 500'dür. Konuşma, yazma, dinleme, anlama, telaffuz çalışmalarının yanı sıra bilgi ölçen testler ve alıştırmalar da kurs programında yer alır. Bu etkinliklerin tamamıyla dinleme, okuma, yazma ve konuşma pratiği yapabilir, İngilizce bilginizi ölçebilirsiniz.

Toplamda ayıracağınız 35-50 saat süre, hayatınıza yeni bir dil katacak! Detaylar için tıklayın.​​

Taahhütname için tıklayın.

Dijital Paket Kampanyası evde internete yeni gelen müşterilere sunulur. Bütün Evde İnternet Yeni Satış Kampanyaları ile birlikte yararlanılabilmektedir ve seçilen Evde İnternet Kampanyası'nın taahhüt süresi boyunca geçerli olmaktadır.

Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketlerini içeren Dijital Paket Kampanyası'ndan evde internet paket ücretlerine ek olarak, ayda 3 TL karşılığında sunulmaktadır.

Dijital Paketi Nasıl İptal Ederim?
KAMPANYAYA KAPSAMINDAKİ PAKET KAMPANYASIZ TARİFE FİYATI(Aylık) KAMPANYALI PAKET FİYATI(Aylık) İNDİRİM BEDELİ(Aylık) KAMPANYA SÜRESİ
Dijital Paket Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisansı + Muud Premium Üyeliği + Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Paketi
20 TL
3 TL
17 TL
Bağlı Kampanya Taahhüt Süresi esas alınır.

Dijital Paket içerinde bulunan Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim paketi üyelikleri Tek Şifre ile web sitesi üzerinden buradaki link kullanılarak aktive edilir;

Dijital Paket Kampanyası'nın iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne veya Türk Telekom Satış Noktalarına başvurulmaktadır. Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması durumunda taahhüt süresinin başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan bütün indirimler ya da kalan taksit tutarları karşılaştırılarak düşük olan tutar son faturaya yansıtılır.

Dijital Paketi Nasıl İptal Ederim?
KAMPANYAYA KAPSAMINDAKİ PAKET KAMPANYASIZ TARİFE FİYATI(Aylık) KAMPANYALI PAKET FİYATI(Aylık) İNDİRİM BEDELİ(Aylık) KAMPANYA SÜRESİ
Dijital Paket Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisansı + Muud Premium Üyeliği + Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Paketi
20 TL
3 TL
17 TL
Bağlı Kampanya Taahhüt Süresi esas alınır.
​​​​​​​​​​​​​​