Ana İçeriğin Başı

Dev Fırsat Kampanyası

Bahsi geçen kampanya Avea ve Türk Telekom’un ortak kampanyası olup 1 Aralık 2015‘e kadar geçerlidir. Mevcut müşterilerimizden 01.09.2015 tarihi ve sonrası yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla faturalı AVEA Dev Fırsat Tarifesine kaydolan ve 12 fatura dönemi faturalı tarifelerde kalma sözü veren aboneler için geçerlidir.

Kampanyaya Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom ve AVEA Bayilerinden başvurabilirsiniz.

Dev Fırsat Tarifesi kampanya kapsamındaki 12 ay taahhütlü fiyatı 15 TL faturalandırılacaktır. Türk Telekom ve Avea faturalarına 6 fatura dönemi boyunca aylık 15TL olan tarife ücreti yansıtılmayacaktır. Dev Fırsat Tarifesi yürürlükteki taahhütsüz fiyatı 30 TL’dir.

Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom hattının kampanyaya kayıt tarihinden itibaren 12 fatura dönemi içerisinde iptali durumunda Türk Telekom'daki diğer bireysel abonelikler sorgulanacak, başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir. Aboneliği iptal olan müşterimizin Türk Telekom'da başka bir aktif aboneliği yoksa kampanya kapsamında Avea’dan faydalanmış olduğu indirim sona erecek, ancak Avea’dan yararlandığı indirim için cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

​ ​

Müşterilerimizin taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması, faturasız veya SIM Kart değişikliği gerektiren bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer.

Türk Telekom Kampanyası koşullarında değişiklik olmayacaktır.

Birden fazla Türk Telekom aboneliğin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı indirim tanımlanmaz.

Bir TCKN ile ancak kampanyadan bir kere faydalanılabilir.

Farklı bir Avea faturalı tarifesine geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim sona erer, cayma bedeli yansıtılmaz.