Ana İçeriğin Başı

Tivibu Evinizde Kampanyası

31 Mayıs 2015 tarihine kadar Tivibu Evinizde Kampanyası kapsamında, Türk Telekom internet müşterilerine 12 ay boyunca indirimli fiyatlar sunulmaktadır. 12 aylık indirim dönemin sonrasında standart paket fiyatları üzerinden ücretlendirileceklerdir.

Kampanyadan Tivibu hizmetini kullanmayan Türk Telekom müşterileri yararlanabilecektir.

444 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında cihaz kullanım bedeli alınmaz. Cihazların mülkiyeti Türk Telekom’e aittir. İptal halinde cihazların eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Kampanya süresince, Seç İzle seçeneklerine ve Tivibu Ev kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya yansıtılacaktır. Üye taahhüt suresi içinde üst paketlere geçebilir ve taahhüt paketinden daha düşük olmadığı taktirde alt pakete geçebilir.

Kampanyada taahhüt süresi tamamlandıktan sonra Tivibu aylık ücreti için Tivibu paketinizin aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Taahhüt suresi içinde üst paketlere geçebilir ve taahhüt paketinden daha düşük olmadığı taktirde alt pakete geçebilir.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisleri ve Türk Telekom Mağazaları'ne başvurabilir ya da 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Taahhüt süresinde abonelik iptalinde ve/veya kampanyadan çıkılması durumunda; taahhütte bulunan tarihten itibaren iptal etdildiği döneme kadar kampanya kapsamında sağlanmış tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılarak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.