Ana İçeriğin Başı

Samsung Galaxy Tab 3 Kampanyası

Kampanya kapsamında rayiç bedeli 432 TL olan Samsung Galaxy Tab 3, 18 TL’ye Türk Telekom faturasına 24 ay taksitle sunulmaktadır. Tabletlerle birlikte 3 ay Tivibu Go Maxi bedava verilecektir.

  24 Ay Taksitle Ek Faydalar
Samsung Galaxy Tab 3 TL18 3 Ay Tivibu Go Maxi BEDAVA!

Kampanyadan koşulları taşıyan yeni ve mevcut Türk Telekom müşterilerimiz yararlanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için müşterilerimizin bazı ek koşulları da sağlaması gerekmektedir:

 • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek, tüzel kişiler için ayrıca vergi numarası ibraz etmek,
 • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni Türk Telekom aboneleri için en az 6 (altı) aydır Türk Telekomünikasyon A.Ş. abonesi olmak ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ve Türk Telekom’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
 • Abonelik yaşı 6 ayın üstünde mevcut Türk Telekom aboneleri için Türk Telekom’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
 • Kampanya'nın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruda bulunmak,
 • Kampanya'dan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom ofislerine ve bayilerine, Türk Telekom Mağazalarına başvurmak,
 • Kampanya'ya katılım tarihinden başlayarak müşteri seçimine göre 24 (yirmidört) ay boyunca Türk Telekom'in İnternet Erişim Hizmeti paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak,
 • Türk Telekom’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak,
 • Süreli İnternet ve HAZIRNET İnternet Erişim Hizmeti paketlerinden herhangi birinde abone olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet tablet alabilmektedir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir abonelik için 1, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 5 adet tablet alabilirler. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi ile başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Bireysel müşterilerimiz, Türk Telekom abonelik sayısından bağımsız olarak 1 adet tablet alabilmektedir. Tüzel müşterilerimiz ise abonelik sayısına bağlı olarak her bir abonelik için 1, en fazla 5 taneye kadar ürün alabilirler.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri’nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi : 444 77 11

Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 1 444

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri’nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi : 444 77 11

Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 1 444

Eğer herhangi bir taksit ödemesi yapmadıysanız Türk Telekom tarafından taksitli satışı yapılan tabletin toplam 432 TL olan rayiç satış bedelini,

Eğer tablete ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Taahhüt süresi dolmadan kampanyanızı ve/veya Türk Telekom aboneliğinizi iptal ettirmeniz, kampanyanızdan daha düşük bir pakete geçmeniz halinde faturanıza yansıyacak ücretler;

Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kurulum ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük ADSL/Türk Telekom FİBERNET/HİPERNET/Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya çerçevesinde Türk Telekom İnternet Erişim Hizmetine ilişkin aboneliğinizi başka yere naklini talep edebilirsiniz. Ödemelere nakil yaptığınız hattınız üzerinden devam edersiniz. Tüm nakil taleplerinizde ikametgah belgenizi nakil talebiniz ile birlikte Türk Telekom’e sunmanız gerekmektedir.

Ancak, hizmetin naklini istediğiniz yerde sürekli olarak hizmet verilememesi nedeniyle aboneliğinizi iptal ettirmek isterseniz taksitle aldığınız bilgisayarın toplam ücretinden, nakil işleminin yapıldığı tarihe kadar yaptığınız ödemeler düşülerek kalan tutar son faturanıza yansıtılır. Bu durumda kampanya kapsamında sağlanan indirimler talep edilmeyecektir.

Müşterilerimizin Kampanya’dan faydalanabilmesi için, Kampanya’dan yararlandıkları süre boyunca Türk Telekom ile akdettikleri Türk Telekom İnternet Erişim Hizmeti Abonelik Sözleşmesi’ni ve/veya Kampanya veya Kampanya Katılım Taahhütnamesi’ni herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen üçüncü bir kişiye devretmeleri mümkün değildir.

Kampanya'dan kaynaklanan Damga Vergisi bir defaya mahsus ilk faturanıza yansıtılacaktır.

Tablet Aylık Taksit Taksit Süresi (Ay) Toplam Tutar (Vergiler dahil) Toplam Tutar (Vergiler hariç) Damga Vergisi
Samsung Galaxy Tab 3 TL18 24 TL432 TL366,10 TL3,47

*Ücretlere vergiler dahildir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya ile ilgili tüm sorularınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.