Ana İçeriğin Başı

Samsung Galaxy A8 Cep Telefonu Kampanyası

Bireysel aboneler kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için;

Ekran 5.7 inç FHD sAMOLED
Kamera 16 MP arka 5MP ön kamera
İşlemci Sekiz Çekirdek (Quad 1.8GHz + Quad 1.3GHz)
İşletim Sistemi Android 5.1 Lollipop
Hafıza 2GB RAM + 32GB ROM
Batarya 3050 mAH
Bağlantı 3G/4G
Boyutlar 158.0 x 76.8 x 5.9 mm

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung iletişim numarası: 444 77 11
Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 0 375

Bu durumda aşağıdaki Yetkili Teknik Servise ürünü göndermelidir.

Samsung Yetkili Teknik Servisi:

İletişim adresi: www.samsung.com/tr
İletişim numarası: 444 77 11
Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 0 375

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar ya da taksit ödemesi yapılmadı ise, Ürün Rayiç Bedeli son faturanıza yansıtılacaktır.​

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, Alo, Türk Telekom mobil, Türk Telekom mobil İnternet, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK​

Cihaz (Samsung Galaxy A8) kampanyasını iptal ettiren bir aboneye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet, cep telefonu veya Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.