Ana İçeriğin Başı

iPhone 6 Smartphone Kampanyası

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle iPhone 6 ayda 138TL taksitle sunulacaktır.

  24 ay taksitle (aylık) Ek Hizmetler
iPhone 6 138TL 24 ay ücretsiz sınırsız Türk Telekom WiFi  +  24 ay ücretsiz Tivibu Go Maxi
 • Türk Telekom’in yeni veya mevcut internet hizmeti müşterisi olmak,
 • VKN numarasına sahip olmak,
 • Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet abonesi olmamak,
 • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni Abone için, Türk Telekom’un en az 6 aydır aktif kurumsal gerçek veya tüzel kişi mevcut telefon hizmeti abonesi olmak,
 • Son 12 ay içerisinde Kampanya kapsamındaki hattı 2 veya daha fazla kez Hat Toplama veya Alma Haberli Mektup hareketi görmemiş olmak,
 • Türk Telekom’e yönelik olarak ödenecek taksit faturasının bulunmaması,
 • Türk Telekom’e ve Türk Telekom’a yönelik Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmamak,
 • Kampanya giriş anında kara listede veya gri listede bulunmamak,
 • Hat dondurma listesinde olmamak,
 • Kampanya başvuru dönemi içerisinde ve başvuru tarihinden itibaren en erken 1 (bir) yıl öncesine kadar aynı hat ile herhangi bir tablet, bilgisayar veya cep telefonu kampanyasından yararlanmıyor olmak,
 • Şüpheli alacaklı listesinde olmamak,
 • Alacak takibinde borcu bulunmamak,
 • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında Türk Telekom’in yetkili kanalları üzerinden Kampanya başvurusunda bulunmak,
 • Kampanya kapsamındaki Ürün’ün bedelini mevcut abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren; yeni abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni ve abonelik sözleşmesini imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren 24 (yirmi dört) ay boyunca her ay eşit taksitlerle ödemek.
 • 24 aylık Taksit Süresi tamamlanmadan Kampanya’dan her hangi bir nedenle çıkması durumunda, işbu Katılım Koşulları’nda belirtilen İhlal Halinde Ödenecek Ücreti Türk Telekom’e ödemeyi taahhüt etmek.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Kurumsal müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir abonelik için 3, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 6 adet cep telefonu alabilirler. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ekran 4.7 inç Retina HD ekran (1334 x 750)
İşletim Sistemi iOS 8 ve iCloud
Kamera 8 MP Arka, 1.2 MP Ön
İşlemci 64 bit mimariye sahip A8 çip
Bağlantı 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC
Hafıza 16 GB
Ebatlar 138,1x67x6,9mm, 129gr

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Teleservice Yetkili Teknik Servisi

İletişim Merkezi    :Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR- 34848

İletişim Maili         :customerservice@teleservice.com

İletişim numarası   :+90 216 458 97 97 / +90 850 221 00 47

Türk Telekom A.Ş.

İnternet adresi      :www.Türk Telekom.com.tr

Telefon numarası   : 444 0 375

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Teleservice Yetkili Teknik Servisi

İletişim Merkezi    :Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR- 34848

İletişim Maili         :customerservice@teleservice.com

İletişim numarası   :+90 216 458 97 97 / +90 850 221 00 47

Türk Telekom A.Ş.

İnternet adresi      :www.Türk Telekom.com.tr

Telefon numarası   : 444 0 375

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Maxi, Türk Telekom Alo, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom 3G Mobil İnternet, Türk Telekom ProG, Türk Telekom Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Maxi Paketinize, akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan bu hizmetten Tivibu Go üyesi olmayan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Bu kampanya dahilinde 24 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Go Maxi Paket aboneliğinizi sona erdirmemeniz halinde yürürlükteki Tivibu Go Maxi Paket tarifesinin yürürlükteki ücreti üzerinden aylık ücretlendirme başlar. Kırmızı Halı servisi hediye kullanım dahilinde olmayıp, ayrıca ücretlendirilecektir. Tivibu Go hizmeti internet tabanlı bir servis olduğundan kullanımınız sonucu internet kotanız etkilenecektir.

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.