Ana İçeriğin Başı

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kampanyası

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu modelleri aşağıdaki taksit tutarları ile sunulacaktır.

Cihaz Marka Aylık Taksit Taksit süresi Ürün Rayiç Bedeli
(Vergiler dahil)
Damga vergisi Ek Hizmetler
iPhone 6 16GB TL138,00 24 TL3.312,00 TL26,61 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş
iPhone 6 64GB TL158,00 24 TL3.792,00 TL30,46 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş
iPhone 6 Plus 16GB TL158,00 24 TL3.792,00 TL30,46 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş
iPhone 6 Plus 64GB TL182,00 24 TL4.368,00 TL35,09 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş

27.07.2015 (bu tarih dahil) – 31.12.2015 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aşağıdaki şartları sağlayan tüm Türk Telekom internet aboneleri;

  • Tüm başvuru sahiplerine TCKN/VKN sorgulaması yapılacaktır. TCKN/VKN’si olmayan başvuru sahibine cihaz satışı yapılmayacaktır.
  • Tüm TCKN/VKN’ li başvuru sahiplerine Kara Liste kontrolü yapılacaktır. Kara listede yer alan aboneye cihaz satışı yapılamaz.
  • Son 1 yılda hattı 2 ve daha fazla adette kapamaya giren başvuru sahipleri kampanyadan faydalanamaz.
  • İşbu kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler Türk Telekom’in belirlediği gün boyunca yeni cihaz kampanyasından yararlanamaz.
  • Türk Telekom’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak.
  • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni Türk Telekom aboneleri için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sorgulaması yapılacaktır. Türk Telekom’in belirlediği KKB puanın altında kalan müşterilere cihaz satışı yapılamaz.
  • Türk Telekom aboneliği sorgulaması yapılan abonelerin ayrıca Türk Telekom’a son ödeme tarihini geçmiş borcunun olmaması gerekir, Türk Telekom’a borcu olan müşteriye cihaz satışı yapılamaz.
  • Abonenin Türk Telekom’e son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcu olmaması gerekir. Borcu olan aboneye cihaz satışı yapılamaz.
  • Taksitlendirilmiş borcu olan ve taksit ödemesi devam eden aboneye cihaz satışı yapılamaz.
  • Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet aboneleri cihaz kampanyalarından yararlanamaz. Yalın internet aboneleri söz konusu kuralın dışındadır.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir Bireysel aboneler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir abonelik için 1, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 3 adet tablet alabilirler. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


iPhone 6 iPhone 6 Plus
Ekran 4.7 inç 5.5 inç
Çözünürlük 326 ppi, 1334 x 750 piksel çözünürlük 401 ppi, 1920 x 1080 piksel çözünürlük
İşlemci 64 bit mimariye sahip A8 çip 64 bit mimariye sahip A8 çip
Kamera 8 megapiksel iSight kamera 8 megapiksel iSight kamera
Video 1080p HD video kaydı 1080p HD video kaydı
Bağlantı 802.11a/b/g/n/ac Wi‑Fi 802.11a/b/g/n/ac Wi‑Fi
SIM Nano SIM Nano SIM
Konnektör Lightning Lightning
Boyutlar 138,1x67x6,9 mm 158,1x77,8x7,1 mm

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Teleservice Çağrı Merkezi : 0 850 221 00 47

Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Teleservice Çağrı Merkezi : 0 850 221 00 47

Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444​

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, Alo, Türk Telekom mobil, Türk Telekom mobil İnternet, ProG, Vitamin,Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Giriş Paketinize,  akıllı cep telefonu veya  tablet üzerinden  erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan  "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz  yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim  için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak  giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv)  her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. Türk Telekom, Tivibu Go Giriş  paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr.

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ürün'e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.