Ana İçeriğin Başı

Hızı Keşfet Kampanyası Sabit Fiyat

​Kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan 24 ay boyunca taahhüt vererek faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan FİBERNET / HİPERNET altyapısına sahip, yeni bireysel müşterilerimiz 24 aylık taahhüt imzalayarak yararlanabilir.

Yeni müşterilerimiz Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ofislerine ve Grup Mağazaları’nabaşvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirler.

​​

Kampanya kapsamında 24, 35, 50 ve 100 Mbps'ye kadar hızlı FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ paketlerinden internet hizmeti alabilirsiniz.

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına kampanya süresince aylık yalın internet hizmeti erişim ücreti yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

24 aylık abonelik taahhüdünüzün sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz indirim bedeli geçiş tarihinizden itibaren yeni paketinize göre güncellenir ve taahhüdünüzü ihlal etmeniz halinde tarafınızdan tahsil edilecek indirim bedeli bu kapsamda hesaplanarak faturanıza yansıtılır.

24 aylık indirim süresinin bitiminden itibaren kampanya dâhilinde seçtiğiniz paketin o dönem yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır. Yürürlükteki paketlerin tarife ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kampanya kapsamında altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 250 TL. olan kablosuz VDSL modem ücretsiz veya HGW modem için abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı verilmektedir. Abonenin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Altyapınızın uygunluğuna göre size sağlanacak olan modeminizi size verilecek olan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD'si ile kendiniz kolaylıkla kurabilirsiniz. Gerektiğinde 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden kurulum desteği alabilirsiniz.

444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmaya başlayan yeni abonelerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır.

Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.

Damga Vergisi: Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Abonenin faturasına yansıtılır.

Bağlantı Ücreti: 96 TL olan bağlantı ücreti, 24 aylık taksitlerler (ayda 4 TL) yansıtılır.

Ücretli Paket Tutarları: Kampanya kapsamında ücretsiz sunulan Alo Paket (Konuştukça Öde) ve/veya Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket haricinde, bu hizmetlerin yine kampanya kapsamında yer alan ücretli paketlerini seçen müşterilerimiz için, seçmiş oldukları paketlere ait ücretler.

Alo Paket Bağlantı Ücreti: : Sabit telefonu olmayan müşterilerden bir defaya mahsus 16 TL, Alo Paket ve Sabit Telefon Hattı olan müşterilerden ise bir defaya mahsus 16 TL Alo Paket “bağlantı ücreti” alınır.

Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti: Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı/cihaz ücretinin, servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Kampanya İndirim Ücreti: Kampanyadan yararlanan müşterilerimizden yararlandıkları indirim tutarları geri alınır.

Modem Ücreti: (varsa) Modem bedeli 250 TL (KDV dahil) alınır.

Bağlantı Ücreti: (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksit tutarları tahsil edilir.

Kullanım Ücreti: Geriye dönük internet, Alo Paket kullanım ücretleri varsa tahsil edilir.​

Geçiş ücretler: (varsa) geçiş işlemlerinden kaynaklanan ödenmemiş ücretler.

İnternet Kota Aşım Ücreti: Varsa tahsil edilir.

Alo Paket görüşme hakkı aşım (ek) ücreti: Varsa tahsil edilir.

Yalın İnternet Erişim Ücreti: Kampanya kapsamında sunulan Yalın İnternet Paketlerinden faydalanıldığı takdirde sağlanan avantajlar tahsil edilir.

Kampanya kapsamında Hat Dondurma Hizmeti sunulamamaktadır.

Nakil geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler aşağıda yer almaktadır. Bu paketler söz konusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulmaktadır. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da abonenin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dahilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olacaktır.
Altyapınızın Uygunluğuna Göre Sunulabilen Geçiş İşlemlerinde Yararlanılabilecek İnternet Paketleri

Hızı Keşfet Kampanyası Ultranet Limitsiz Paketi Ücretlendirme Bilgisi
PAKET HIZ Kaç GB’tan Sonra Hızım Düşer?* Kampanyalı Fiyat
Ultranet Limitsiz 16 Mbps'e kadar 50 GB 63,90 TL

* Kaç GB’tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​

Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamında Türk Telekom​ Tivibu Go Giriş 1 ay hediye edilmektedir. 1 ay hediye süresi bittikten sonra müşteri, yürürlükteki paket tarifesi üzerinden faturalandırılır.

Hızı Keşfet Kampanyası Giriş Paket Ücretlendirme Bilgisi
Paket Adı Kampanyasız Fiyat Kampanyalı Fiyat Kampanya Faydası
Giriş  Paket 4,90 TL 0 TL(İlk 1 Ay Süresince) İlk 1 Ay Ücretsiz

1 Ay Hediye Kampanyası 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapması halinde hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona erer.

Kampanya kapsamında, Türk Telekom Tivibu Go Giriş paketi için taahhüt alınmamaktadır.Aboneler istedikleri takdirde Türk Telekom Tivibu Go Giriş paketi üyeliklerini sona erdirebilirler.
Türk Telekom Tivibu Go Giriş paketinizi Türk Telekom Ofisleri veGrup Mağazalarına başvurarak veya 444 1 444 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal edebilirsiniz.

Hediye veya İndirim süresi sona erdikten sonra aboneler, yürürlükteki Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

​​​