Ana İçeriğin Başı

Gönlü Bol Kampanyası

24.02.2015 tarihi ve sonrası Avea’nın faturalı Bol Kepçe 3GB ve Bol Kepçe 6GB Tarifeleri’ne geçerek 12 fatura dönemi Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü veren müşterilerimiz, Türk Telekom’a kayıtlı aktif bireysel abonelik bildirmeleri durumunda 12 fatura dönemi boyunca aylık 6 TL tarife ücret indirimi kazanacaklardır.

Gönlü Bol Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
  Yeni Hat Tesisi, Numara Taşıma, Faturasızdan geçiş yoluyla kampanyaya kayıt olan aboneler için fiyatlar
  Tarife Taahhütsüz Ücreti Tarife Taahhütlü Ücreti TL6 indirimli Kampanyalı Ücret
Bol Kepçe 3GB Tarifesi TL45 TL35 TL29
Bol Kepçe 6GB Tarifesi TL55 TL45 TL39
Gönlü Bol Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
  Mevcut Avea faturalı tarifelerden Bol Kepçe tarifelerine geçerek kampanyaya kaydolan aboneler için fiyatlar
  Tarife Taahhütsüz Ücreti Tarife Taahhütlü Ücreti TL6 indirimli Kampanyalı Ücret
Bol Kepçe 3GB Tarifesi TL55 TL45 TL39
Bol Kepçe 6GB Tarifesi TL65 TL55 TL49

Kampanyadan faydalanmak için, AVEA Faturalı Bol Kepçe tarifelerinden birine kayıt olduktan sonra 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü verdikten sonra “GONLUBOL” yazıp boşluk bırakarak TT veya Türk Telekom’te abonelik bulunan T.C. Kimlik Numarasını 5555’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir.

Bol Kepçe tarifelerine geçtikten sonra 12 fatura dönemi Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için : SOZ yazıp 5555’e SMS ile iletmek gerekmektedir.

Ardından kampanyaya başvurmak için GONLUBOL boşluk TCKimlik numaranızı 5555’e SMS ile iletmeniz gerekmektedir.

Tarife indiriminden faydalanmak için TT ya da Türk Telekom aboneliklerinden sadece birinin olması yeterlidir. Her iki firmada da abonelik bulunma zorunluluğu yoktur.

Birden fazla Türk Telekom aboneliğin bulunması durumunda sadece bir abonelik için indirimden yararlanılacak olup her bir abonelik için ayrı ayrı 6TL indirim tanımlanmaz.

Hayır yansımaz, ancak başka bir Türk Telekom hattınız yoksa 6TL indiriminiz iptal olur.

Bir TCKN ile ancak kampanyadan bir kere faydalanılabilir.

Kampanyaya kayıt tarihinden itibaren müşterilerimizin ilk 12 fatura dönemi içerisinde AVEA hattını iptal etmesi, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermesi, numarasını diğer operatörlere taşıması veya faturasız bir tarifeye taşıması durumunda taahhüt kapsamında o güne kadar taahhütsüz ücret üzerinden yapılan aylık 10 TL tarife ücret indirimlerinin toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı ceza olarak yansıtılır ve kampanya sona erer. Ancak 6 TL indirimden dolayı bir ceza yansıtılmaz.

Kampanyadan yararlanmak için bir tane Türk Telekom hattı olan müşterinin hiçbirşey yapmasına gerek kalmadan Türk Telekom hattı olduğu için kampanyası devam eder.​

Farklı bir Avea faturalı tarifesine geçildiğinde kampanya kapsamında faydalanılan 6TL indirim sona erer, ancak ceza yansıtılmaz.