Ana İçeriğin Başı

Galaxy Grand2 LTE Cep Telefonu Kampanyası

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle Galaxy Grand 2 LTE cep telefonu ayda 36TL taksitle sunulacaktır.

Cihaz Marka Aylık Taksit Taksit süresi Ürün Rayiç Bedeli
(Vergiler dahil)
Damga vergisi Ek Hizmetler
Galaxy Grand2 LTE TL36,00 24 ay TL864,00 TL6,94 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +
24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş

26.05.2015 (bu tarih dahil) – 31.12.2016 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir Bireysel aboneler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir.​

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Galaxy Grand2 LTE özellikleri için tıklayınız.

Model Galaxy Grand2 LTE
Ekran boyutu 5,25" HD Ekran,1280x720
İşlemci türü Dört Çekirdekli 1.2 GHz işlemci
Dahili bellek 1.5 GB RAM, 8GB Dahili Hafıza
Boyutlar 146.8 x 75.3 x 8.95, 166g
Kamera 8MP Arka, 1.9MP Ön Kamera
Bağlantı 3G, 4G
İşletim Sistemi Android 4.3 (Jelly Bean)
Diğer Özellikler Avea Tema ve Önyüklü Avea Uygulamaları

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi Türk Telekom Çağrı Merkezi
444 7 711 444 0 375

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi Türk Telekom Çağrı Merkezi
444 7 711 444 0 375

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, Alo, Türk Telekom mobil, Türk Telekom Mobil İnternet, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK​

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Giriş Paketinize, akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan "Tivibu" uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv) her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Spor içerikleri 1 Mayıs 2015 tarihine kadar paketinize dahil olacaktır. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. Türk Telekom, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr.​

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom, Ürün’e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek muacceliyet uyarısında bulunması koşuluyla kalan borcun tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.