Ana İçeriğin Başı

Galaxy Grand Max Kampanyası

Bireysel aboneler kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Galaxy Grand Max Cep Telefonu özellikleri için tıklayınız.

Model Galaxy Grand MAX
Ekran 5.25" HD TFT (1280X720)
İşletim Sistemi Android 4.4 KitKat
Arka Kamera 13.0MP AF - Led Flash
Ön Kamera 5 MP
İşlemci 1.2 GHz Cortex A53 Quad Core
RAM/ROM 1.5GB RAM / 16GB Dahili Hafıza
Boyut 146 x 74.8 x 7.9 mm
Ağırlık 161 gr
Batarya Türü 2500 mAh
Bağlantı LTE Cat4 150/50Mpbs

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Yetkili Teknik Servisi:

İletişim adresi           : www.samsung.com/tr

İletişim numarası         : 444 77 11

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung İletişim numarası : 444 77 11   

Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten kalan tutar ya da taksit ödemesi yapılmadı ise Ürün Rayiç Bedelinin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra –Türk Telekom evde internet Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, Alo Türk Telekom mobil,Türk Telekom mobil İnternet, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK

​​​​

Cihaz ( Galaxy Grand MAX Akıllı Telefon) kampanyasını iptal ettiren bir aboneye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Giriş Paketinize,  akıllı cep telefonu veya  tablet üzerinden  erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan  "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz  yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim  için, www.tivibu.com.tr  üzerinden  tek şifrenizi kullanarak  giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv)  her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. Türk Telekom, Tivibu Go Giriş  paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr.

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

“Türk Telekom, Ürün’e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.”