Ana İçeriğin Başı

Evinde Hızlı İnternet Kampanyası

Evinde Hızlı İnternet Kampanyası’ndan Türk Telekom evde internet abonesi olmayanlar veya daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olup aboneliğinin iptalinin üzerinden minimum 3 ay geçmiş olan müşteriler TC uyruklu olmak koşuluyla,Türk Telekom Evde İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir:

Kampanya Kapsamı:

 • Kampanyaya NETLİMİTSİZ, HİPERNET ve FİBERNET internet ve yalın internet paketleri dahildir,
 • 24 ay taahhütlü, 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir,
 • Modem ücretsizdir,

Kampanyaya, Türk Telekom Online Satış Kanalı aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında modem ücretsiz sunulmaktadır.

Ek olarak abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde herhangi bir evde internet katma değerli servisine üye olundu ise (Vitamin, Türk Telekom Güvenlik, vb...) servis ücreti de ilk faturaya yansıtılır.

​​​

TC uyruklu vatandaşlar için vatandaşlık numarasını gösteren kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile başvuru yapılabilir.

Evet, Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. İnternet aylık erişim ücreti Yalın FİBERNET, Yalın HİPERNET ve Yalın NETLİMİTSİZ paketi için 18 TL‘dir. Yalın erişim ücreti paketlerin kampanyalı fiyatına dahildir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

​​

Abonelik iptaliniz üzerinden 3 ay geçtiyse, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan farklı internet sağlayıcılardan geçiş işlemi ile yararlanılamamaktadır. Mevcut internet sağlayıcınız tarafından sağlanan internetinizi iptal ederek kampanyaya başvurabilirsiniz.​

Kampanya kapsamında altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 250 TL. olan kablosuz VDSL modem ücretsiz olarak verilir. Abonenin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında FTTH altyapısı üzerinden internet hizmeti alacak abonelerimiz için mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye ait olacak HGW modem ücretsiz kullanım şartı ile temin edilir.​

Modeminizin fiziksel bağlantılarını yaptıktan sonra, hiçbir ayar yapmadan bekleyiniz. Kısa süre sonra Zero Touch özelliği ile modem ayarlarınız otomatik olarak yapılacak ve internet erişiminiz sağlanır. Eğer ayarlar otomatik olarak gerçekleşmezse modeminizle size ulaşan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD’si ile kendiniz de kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kurulum desteği alabilirsiniz.​

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık taahhüdünüzün sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık standart ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

Kampanya taahhüt süresince evde internet aboneliği devredilebilecektir. Nakil ve hat dondurma işlemleri için yürürlükteki TTNET prosedürleri geçerlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​

Kampanya kapsamında Yalın, PSTN ve Alo Paket hizmetleri arasında geçiş mümkündür. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır. Alo Paket'e geçiş durumunda ise geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dahil 16 TL) faturalandırılır.

​​

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır:

 • İnternet Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Abonenin faturasına yansıtılır.

Yalın internet paketlerinin tercih edilmesi durumunda;

 • Yalın DSL aylık erişim Kısmi Kullanım Ücreti: Aylık erişim ücretinin, paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) kısmı üzerinden hesaplanır ve ilk faturaya yansıtılır.
 • Yalın internet devre hazırlama ücreti: Yalın İnternet hizmeti başvuru​larında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

Ek olarak, abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde evde internet katma değerli servislerinden (Vitamin, Türk Telekom Güvenlik, vb...) yararlanılması durumunda, servislere ait kısmi veya aylık ücret ilk faturaya yansıtılır.

Kampanyada indirim süresi 24 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır. TTNET'in tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanyanız iptal olur ve yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edilir. Kampanya iptali nedeniyle, Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir.

Hesaplamaya konu olacak ücretler;

 • İnternet İndirim Ücreti: Kampanyadan yararlanan müşterilerimizden yararlandıkları indirim tutarları geri alınır.
 • Modem Ücreti: Modem bedeli 250TL (KDV dahil) alınacaktır. FTTH altyapısında hizmet alan FİBERNET Paketleri aboneleri için mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait olan HGW modeme abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanır. Kampanya iptali halinde modemin iade edilmemesi durumunda 147,5 TL modem ücreti son faturaya yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: Bağlantı ücreti kalan taksitleri tahsil edilir.
 • Geçiş ücretleri: (varsa) hizmetler arası geçiş işlemlerinden kaynaklanan ödenmemiş ücretler alınır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim veya diğer ücretler: Yalın İnternet paketlerinden faydalanıldığı takdirde aylık erişim ücretinde sağlanan avantajlar ve (varsa) yalın internet hizmetine ilişkin tahsil edilmemiş ilk ücretler (devre hazırlama ücreti, vb.) alınır.

Ek olarak, varsa taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

​​

Kampanya kapsamında, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 veya 24 Mbps'ye kadar destekleyen hız kullanacak olup, altyapı uygunluğuna göre 8 Mbps’ye NET LİMİTSİZ ve 24 Mbps’ye kadar FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ paketlerinden yararlanabilirsiniz. Talep edilmesi durumunda kampanyadan yararlanmaya başladıktan sonra, alt yapı uygunluğuna göre kampanya kapsamındaki yüksek hızlı paketlere geçiş yapılabilmektedir.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paketi ile bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ve tabletiniz üzerinden internet bağlantınız ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket 1 Ay Hediye Kampanyası, Türk Telekom Tivibu Go Giriş paketi için geçerlidir.

Paket Adı Kampanyasız Fiyat Kampanyalı Fiyat Kampanya Faydası
Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket 4,90 TL 0 TL
(İlk 1 Ay Süresince)
İlk 1 Ay Ücretsiz

Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket 1 Ay Hediye Kampanyası 31.03.2016 tarihine kadar geçerlidir.

1 ay Hediye Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket Kampanyasından sadece yeni aboneler faydalanabilir. Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket üyeliğiniz evde internet aboneliğinizi başlatmanız ile birlikte otomatik olarak başlar. Bu kampanyadan Türk Telekom Tivibu Go Giriş üyesi olmayan tüm Türk Telekom evde internet hat sahipleri yararlanabilir.

Türk Telekom Tivibu Go Giriş aboneleri kampanya çerçevesinde bir üst pakete geçebilir. Paket değişikliği yapılması halinde 1 aylık hediye üyelik süresi kullanım hakkı sona ermektedir.

Türk Telekom evde internet hat sahiplerine Türk Telekom Tivibu Go Giriş 1 Ay Hediye Kampanyası için herhangi bir bağlayıcı bir koşul söz konusu değildir. Aboneler istedikleri takdirde Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket 1 ay hediye üyeliklerini sona erdirebilirler.

Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paketi bu kampanya dahilinde Türk Telekom evde internet aboneliğinizin başlamasından itibaren ilk 1 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket aboneliğinizi sona erdirmemeniz halinde yürürlükteki Türk Telekom Tivibu Go Giriş Paket tarifesi olan 4,90.-TL üzerinden aylık ücretlendirme başlar. TTNET’in yürürlükteki tarifede ve kampanya içeriğinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Türk Telekom Tivibu Go internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Türk Telekom Tivibu Go’ya bağlantı gerçekleştirdiğiniz internet paketinin kotası etkilenir.

​​​