Ana İçeriğin Başı

Avea inTouch 4 Akıllı Cep Telefonu Kampanyası

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle Avea inTouch 4 Akıllı Cep Telefonu ayda 31 TL taksitle sunulacaktır.

Cihaz Marka Aylık Taksit Taksit süresi Ürün Rayiç Bedeli
(Vergiler dahil)
Damga vergisi Ek Hizmetler
Avea inTouch 4 Akıllı Cep Telefonu TL31,00 24 ay TL744,00 TL5,98 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız +
24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş

2.06.2015 (bu tarih dahil) – 31.12.2016 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aşağıdaki şartları sağlayan Türk Telekom’in yeni veya mevcut Türk Telekom aboneleri;

 • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek, tüzel kişiler için ayrıca vergi numarası ibraz etmek,
 • Abonelik yaşı 6 aydan küçük başvuru sahiplerine KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kontrolü yapılacaktır. Türk Telekom faturası ile cihaz almak isteyen tüm müşterilerin belirlenen KKB skorunu sağlaması gerekmektedir.
 • Abonelik yaşı 6 ayın üstünde mevcut Türk Telekom aboneleri için Türk Telekom’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
 • Kampanya'nın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruda bulunmak,
 • Kampanya'dan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom ofislerine ve bayilerine, Türk Telekom Mağazalarına başvurmak,
 • Kampanya'ya katılım tarihinden başlayarak 24 (yirmidört) ay boyunca kampanya dahilindeki Türk Telekom İnternet /Yalın İnternet paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak,
 • Türk Telekom’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak.
 • Abonelik yaşı 6 aydan az Türk Telekom Alo aboneleri bu kampanyadan KKB (Kredi Kayıt Bürosu)  skor puanı yeterli ise yararlanabilir.
 • Ödenmemiş faturaları Türk Telekom tarafından taksitlendirilmiş aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda Ürün’ün tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanamamasından dolayı Türk Telekom hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler, iptal tarihinden itibaren 50 gün içerisinde bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet tablet alabilmektedir.

Tüzel müşterilerimiz ise kampanya kapsamında her bir abonelik için 1, farklı internet hatları ile almak üzere en fazla 3 adet tablet alabilirler. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Bireysel müşterilerimiz, Türk Telekom abonelik sayısından bağımsız olarak 1 adet tablet alabilmektedir. Tüzel müşterilerimiz ise abonelik sayısına bağlı olarak her bir abonelik için 1 en fazla 3 adet ürün alabilirler.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ekran 5'' HD IPS Ekran
İşletim Sistemi Android 4.4 KitKat
Kamera 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera
İşlemci 1.2 GHZ Dört Çekirdek Snapdragon
Batarya 2100 mAh
RAM 1 GB
Hafıza 8 GB
Ebatlar 139.6 x 71.6 x 10 mm, 130 gr


Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Eğer tablete ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Maxi Paketinize,  akıllı cep telefonu veya  tablet üzerinden  erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan  "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz  yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim  için, www.tivibu.com.tr  üzerinden  tek şifrenizi kullanarak  giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan bu hizmetten Tivibu Go üyesi olmayan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Bu kampanya dahilinde 24 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Go Maxi Paket aboneliğinizi sona erdirmemeniz  halinde yürürlükteki  Tivibu Go Maxi Paket tarifesinin yürürlükteki ücreti üzerinden aylık ücretlendirme başlar. Kırmızı Halı servisi hediye kullanım dahilinde olmayıp, ayrıca ücretlendirilecektir. Tivibu Go hizmeti internet tabanlı bir servis olduğundan kullanımınız sonucu internet kotanız etkilenecektir.

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.