Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Sinemasever İnternet Kampanyası

 

Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Sinemasever İnternet Kampanyası, 30 Eylül 2017 tarihine kadar 24 ay taahhütlü ve bireysel müşteriler için geçerlidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde hız ve GB (gigabyte) alternatiflerini içeren limitsiz internet paketleri ve Türk Telekom Tivibu keyfinin doyasıya yaşanacağı Sinema paketinin yer aldığı kampanya; 24 ay indirimli, sabit ve her şey dahil fiyat fırsatı ile sunulmaktadır. Fiber veya DSL paket seçeneklerinin olduğu evde internet paketlerinden, mevcut veya yeni alacağınız sabit telefon veya yalın internet erişimiyle yararlanılabilir.

Türk Telekom TİVİBU Sinema paketi Tivibu Seni Çağırıyor Kampanyası kapsamında satılan paketlerdir. İnternet paketleri ise Sinemasever İnternet kapsamında satılan internet paketleridir. İnternet ve Türk Telekom TİVİBU kampanyalarından ayrı ayrı da faydalanılabilir.

Tivibu paket içerikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

Evde İnternet
İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay boyunca indirimlidir. Ücretlendirme ile ilgili detayları “Tüm Paketler” alanında görebilirsiniz.                                                                                                  

İnternet Bağlantı Ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.​​​                                                                                

Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücreti: Kampanyadan telefon hattı olmadan yarar​lanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli aylık 12TL olup kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Sabit telefon hattı olan ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden bir defaya mahsus peşin 10TL (vergiler dahil) Yalın internet geçiş ücreti alınır. ​​​

Sabit Telefonla (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Aylık Sabit Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli aylık 12TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.


Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket'e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL'dir.     

Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

Tivibu      
İndirimli Tivibu Paket Ücreti: Kampanya kapsamında Tivibu paketleri 24 ay boyunca indirimlidir. Ücretlendirme ile ilgili detayları “Tüm Paketler” alanında görebilirsiniz.

Aktivasyon Ücreti: IPTV ve Uydu Platform Hizmetine erişimin sağlanabilmesi için yapılan teknik aktivasyon işlemi nedeni ile yansıtılan tutardır. Kampanya kapsamında yeni aboneliklerde aktivasyon bedeli, Kampanya fiyatına dahildir.    

İç Kurulum Ücreti: Kampanya kapsamında IPTV ve Uydu için 60 TL değerindeki iç kurulum ücretsizdir.                   

Dış Kurulum Ücreti: Müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı olarak 132 TL, ayda 11 TL olarak 12 ay taksitle faturaya yansıtılır.

Tivibu Ev HD (+ 5 TL) paket ayrıca ücretlendirilir


İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga vergisi: Bir defaya mahsus, evde internet ve Tivibu için yansıtılır.

Türk Telekom TİVİBU Sinema paketi Tivibu Seni Çağırıyor Kampanyası kapsamında satılan paketlerdir. İnternet paketleri ise Sinemasever İnternet kapsamında satılan internet paketleridir. İnternet ve Türk Telekom TİVİBU kampanyalarından ayrı ayrı da faydalanılabilir.

Kısmi Kullanım Ücreti:


İnternet: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.

Yalın internet erişim ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

ALO Paket erişim ücreti: Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Tivibu: Tivibu kurulum tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.

Satın alınan ücretli Evde İnternet Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu Web, Vitamin, ...) yararlanıyorsanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

Türk Telekom Tivibu Dış Kurulum ücreti:

Dış kurulum hizmeti tercih edildiyse ilk taksiti (11 TL) ilk faturaya yansır.

 

Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

  Bireysel aboneler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasapor)

 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin bir sureti

 •            
​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanya kapsamında, kablosuz modemler indirimli olarak sunulmakta olup 24 ay boyunca aylık 3TL’dir. Belirtilen indirimli fiyat internete ilk başvuru anında geçerli olup abonelik başlangıcından sonra modem talep edilmesi durumunda Taksitli Modem Kampanyası ’ndan yararlanılabilir.

FİBERNET Paketlerinde, FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alacak aboneler için, mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait olan HGW modeme abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanır.

Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. 7 iş gününden sonra ortaya çıkacak arızalardan modem üreticisi firma sorumludur; 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni aradığınızda gerekli kontroller sonrası modem arızasının tespit edilmesi durumunda üretici firma tarafından garanti kapsamında arızanın giderilmesi için ilgili firma servisine yönlendirilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 24 ay taahhütle ücretsizdir.

Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Tivibu Ev hizmeti ve evde internet başvurusu aynı anda yapıldığında kurulum işlemleri birlikte yapılır. İnternet ve Tivibu Ev başvurusu sırasında kurulum için randevu tarihiniz belirlenir. Randevu tarihinde modem ve Tivibu Ev cihazları teslim, kurulum ve bağlantı kontrolü yapılarak ürünler çalışır şekilde kurulum hizmeti tamamlanır. Türk Telekom FTTH altyapısı ile sunulan FİBERNET paketleri tercih edildiğinde Tivibu Ev kurulumu, internet kurulumundan sonra ayrıca tamamlanmaktadır.

Türk Telekom Tivibu Uydu kurulum hizmet ise internet kurulumundan ayrı yapılır. Türk Telekom Tivibu Uydu için kurulum randevusu satış esnasında alınmamaktadır. Başvuru sonrası Tivibu Uydu kurulum ekibi sizi arayarak randevu saatini belirler ve randevu tarihinde kurulum işleminizi tamamlar. Tivibu Uydu hizmetinin kurulması için internet hizmetinin aktif olmasına gerek yoktur.

Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.​

Kampanya kapsamında sunulan hediye 50 filme, Tivibu'da "Sinema Sever Klasörü" üzerinden erişebilirsiniz.

a. Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

​​Evet. Kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

b. Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

 • Yalın internet hizmetinden Türk Telekom Alo Paket internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Alo paket hizmetine geçiş ücreti 16TL’dir.
 • Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 10TL olarak faturanıza yansıtılır.

c. Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

d. İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

e. Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 4441444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne veya Türk Telekom Satış Noktaları’na başvurabilirsiniz.​

f. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.
Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet ve erişim hizmetlerine (Yalın internet veya Alo Paket) borcuna ait ücretler
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri
 • (varsa) Evde internet kurulumu hizmeti bedeli
 • (varsa) Tivibu Aktivasyon ücreti kalan taksitleri
 • (varsa) Tivibu iç kurulum hizmeti bedeli
 • (varsa) Geriye dönük Tivibu hizmet kullanım ücretleri
 • (varsa) Tivibu tarifesinde yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca yansıtılır.

g. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları’na başvurabilirsiniz.​​​

a. Kampanya süresince farklı bir Türk Telekom Tivibu paketine cezasız geçiş yapabilir miyim?

Türk Telekom Tivibu Kampanyasında giriş yapılan paketin ücret olarak altına inmemek koşuluyla geçişe açık paketlere geçiş yapılabilecektir. Spor içeriği Süper Pakette yer almaktadır ve süper pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamayacaktır.

b. Kampanya dahilinde karşılaşabileceğim sorunlarla ilgili nereye başvurabilirim?

Tivibu ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 5 375 Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.​

Başa Dön Hemen Başvur