Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Genç Kampanyası

 

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş 18-25 yaş arası müşteriler kampanyaya dahil olan İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Kampanya ile sunulan hizmetler:

  • İnternet: Yalın İnternet Paketleri 24 ay boyunca indirimli,
  • Modem: Kampanya ile beraber ücretsiz
  • ProG İstanbul Üniversitesi Online Sertifika Programı
  • Türk Telekom Müzik Standart 25 Paketi

Evet. Önerdiğimiz paketler dışında, kampanyaya dahil hizmetlere ait istediğiniz tarifeleri/paketleri seçerek kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

​​

Evet, kampanya başlangıcından taahhüt sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

​​

Limitli tarifeleri seçen müşterilerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre limit aşım ücreti alınacaktır. Limit aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Limit aşım ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz İnternet paketinin ve Yalın İnternet erişim ücretinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya başvurunuz sırasında seçtiğiniz paketle uyumlu 1 adet kablosuz modem ücretsiz sunulacaktır.

Tercih ettiğiniz paket için ödeyeceğiniz aylık bedel dışında pakete dahil hizmetlere ait özelliklerden dolayı ek ücretler olmayacaktır.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır:

  • Kısmi Kullanım Ücreti (bir defaya mahsus): Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet, telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait tarifelerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır,
  • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus seçilen pakete göre ilk faturaya yansıtılır.
  • Bağlantı ücreti ilk taksiti:Yeni aboneliklerde ayda 8 TL taksitle 24 (yirmi dört) ay boyunca faturaya yansıtılır.
  • Yalın Geçiş Ücreti: Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil 10 TL yansıtılır.
  • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti:  Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Bu ücretlerin dışında abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde herhangi bir Katma Değerli Servis'e üye olundu ise servise ait ücret de ilk faturaya yansıtılır.

​​​

Kampanya veya hizmet iptali için size en yakın Türk Telekom Ofisle ve Grup Mağazaları’na başvurabilir ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için yazılı başvuru yapılması gerekmektedir. Alo hizmeti iptali için ADSL hizmet iptali zorunludur.

Kampanyada yer alan hizmetlerden birinin iptali paketin iptali anlamına gelmektedir. Bu durumda paket yapısı bozulur, indirimler sona erer ve paket ile sağlanan indirimlerin bedeli geri alınır.

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.

Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Taahhüt süresi boyunca Türk Telekom Müzik Premium Üyelik ücretsizdir. Taahhüt bitiminde paket iptal edilmediği taktirde, Türk Telekom Müzik Premium Üyelik ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacak olup işletmecinin tarifede ve kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Paket ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​