Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Üniversiteli Kampanyası

 

Üniversiteli Kampanyası Yalın internet paketlerinin ve Türk Telekom WiFi hizmetinin bir arada Türk Telekom tarafından avantajlı fiyatlarla sunulduğu kampanyadır. Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya kapsamında;

 • Kampanyaya dahil olan Yalın internet paketleri taahhüt süresi boyunca (12 ay) indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
 • Aylık Yalın internet erişim ücreti taahhüt süresi boyunca (12 ay) müşteriden alınmayacaktır.
​​​​​

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş üniversite öğrencileri* kampanyaya dahil olan Yalın İnternet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir.

​​

Kampanya süresi boyunca Wifi noktalarında WiFi’yı sınırsız kullanabilirsiniz. WiFi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız .

Üniversiteli Kampanyası’ndan yararlanan müşterilerimiz kampanya kapsamında Café Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava fırsatından yararlanabilir.

Caffé Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava faydasından yararlanmak için NERO TCKN yazıp boşluk bırakılarak 6262’ye sms gönderilerek şifre alınması gerekmektedir.

Cep telefonuna gelecek şifreyi POS makinesine girerek slibini Caffé Nero mağazalarındaki yetkililere iletmesi yeterlidir.

Kampanya, baristaların hazırladığı espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak ve soğuk kahvelerde geçerlidir.

Caffé Nero kampanyasından gönderilecek şifreler tek kullanımlık olup kampanyadan günde 2 kez yararlanma hakkı dışında kampanyaya katılım sınırlaması bulunmamaktadır.

Kampanya hızlı feribotlarda yer alan Caffé Nero'larda geçerli değildir.

Hediye kahve düşük fiyatlı ürün için geçerlidir.

 • TTNET Abonelik Sözleşmesi,
 • TTNET ADSL/VDSL2/Yalın İnternet Sözleşme Eki
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 16 TL taksitle 12 ay boyunca faturalandırılır. Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturalandırılır.

Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir. Yalın internet paketlerinden yararlanan aboneler için kampanya kapsamında aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılacaktır.

​​​

Kampanyada internet aylık ücreti için indirimli süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin ve Yalın İnternet erişim ücretinin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyada taahhüt süresi tamamlandıktan sonra internet aylık ücreti için mevcut internet paketinizin yürürlükteki aylık standart ücreti üzerinden kullanımınız devam eder.

Kampanyanın modem dahil ve hariç olmak üzere 2 farklı versiyonu bulunmaktadır. Modem isteniyorsa kampanyanın modem dahil versiyonundan yararlanılabilir.

​​

Kampanyada indirim süreniz devam ediyorsa;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada indirim süreniz tamamlandı ise;
Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücreti daha yüksek kampanyaya dahil veya dahil olmayan paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti*: Yalın İnternet hizmetinden yararlanan müşterilere, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar ki gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır. (*Kampanya kapsamında taahhüt süresi olan 12 ay boyunca 0 TL)
 • Bağlantı ücreti ilk taksiti: Yeni aboneliklerde 12 ay boyunca 16 TL taksitle faturaya yansıtılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil 10 TL yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Türk Telekom faturasına yansıtılır.
 • Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak kotalı paketlerde yansıtılır.
 • Satın alınan ücretli Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Katma Değerli Servisleri’nden (Tivibu GO, Türk Telekom Vitamin, ...) yararlanılması durumunda ilk faturaya yansıtılır.
​​​

Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

​​​

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofislerine başvurabilir ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

​​

Kampanyada yer alan hizmetlerden birinin iptali paketin iptali anlamına gelmektedir. Bu durumda paket yapısı bozulur, indirimler sona erer ve paket ile sağlanan indirimlerin bedeli geri alınır. Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.
Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.