Tam Zamanında Kampanyası

24 ay taahhüt veren ve Türk Telekom’a geçiş yapan bireysel veya kurumsal müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyada ULTRANET ve Yalın ULTRANET internet paketleri 24 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

Kampanyadan Türk Telekom’a geçiş yapmak isteyen bireysel veya kurumsal müşteriler kampanyaya dahil olan ULTRANET ve Yalın ULTRANET paketlerinden biri için 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Bireysel müşteriler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

İşyerim paketi almak isteyen (işyeri olduğunu beyan eden) bireysel müşteriler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)
 • Vergi Levhası fotokopisi

Kurumsal müşteriler için;

 • Ticaret Sicil Gazetesi,
 • Faaliyet Belgesi,
 • Vergi levhası fotokopisi,
 • İmza Sirküleri
 • Şirket Temsilcisine ait Kimlik fotokopisi

Limitli tarifeleri seçen müşterilerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre kota aşım ücreti alınır. Kota aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmamaktadır. Kota aşım ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hayır, kampanya kapsamında bağlantı ücreti alınmaz.​

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın ULTRANET hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 20 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ek olarak yansıtılır. Yalın ULTRANET hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 10 TL geçiş ücreti alınır.

​​

Türk Telekom evde internet paketleri için:

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)

Yalın internet paketleri için:

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)
 • 20 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
 • 10 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)
​​

Kampanyada indirim süresi 24 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz ULTRANET paketinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Kampanyada taahhüt süresi 24 aydır. Bu süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin güncel tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Hayır, Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isterseniz Taksitli Modem Kampanyası’ndan yaralanabilirsiniz. Taksitli Modem Kampanyası için tıklayınız.

Kampanyada taahhüt süreniz devam ediyorsa;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

Kampanyada taahhüt süreniz tamamlandı ise;

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamında olmasına bakılmaksızın tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır ve aylık olarak 20 TL Yalın Erişim ücreti ödersiniz.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra evde internet katma değerli servisleriinden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler, Türk Telekom Tivibu, Tivibu Web, Tivibu Cep, Alo Paket, TTNET Mobil, Net 3G Mobil İnternet, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK.

Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.

Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almıyorsanız vergiler dahil 10 TL, faturanıza yansıtılır.

Damga Vergisi ve oluşacak diğer vergiler

Kota aşım ücreti (Varsa): Yürürlükteki kota aşım ücretinden hesaplanarak faturanıza yansıtılır.

Satın alınan ücretli evde internet katma değerli servis ücreti (Varsa): Ücretli evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu , Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

​​

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.

​​

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;
Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;
Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.
Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

​​