Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

TSK'lılara Özel Kamu Kurum Kampanyası

 

Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu ile kurulum şartları çerçevesinde yararlanılmaktadır. Kampanyadan 24 ay boyunca taahhüt vererek faydalanabilirsiniz. Kampanyada ULTRANET ve FİBERNET/HİPERNET internet paketleri 24 ay boyunca indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.

​​

Kampanyadan Türk Silahlı Kuvvetler personeli veya emeklisi olan ve bu durumunu ilgili kimliğini ibraz etmek suretiyle belgeleyebilen mevcut ve yeni aboneler 24 ay taahhütle yararlanabilir.

 • TSK kimliği veya TSK’da çalıştığına dair resmi yazı/belge ile başvurmak

Yararlanacak kimlikler:
Subay, astsubay, uzman erbaş, sözleşmeli er, sivil memurlar, işçi ve mühendisler, askeri öğrenciler ve bu kadrolardan emekli olan personel, şehit birinci derece yakınları, gaziler ve birinci derece yakınlar.

Bireysel aboneler için;

 • Türk Silahlı Kuvvetler personeli veya emeklisi olduğuna dair kimlik
 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın İnternet erişim hizmetinin yürürlükteki ücreti 18 TL dir. Aylık Yalın internet erişim ücreti kampanyalı ücrete dahil olmayıp, söz konusu hizmetten yararlanmak isteyen abonelere; Ultranet, Hipernet ve Fibernet paketleri için kampanya kapsamında yalın internet erişim ücreti aylık 15 TL olmak üzere indirimli olarak ayrıca faturaya yansıtılacaktır.

Evde internet paketleri için:

Damga vergisi (bir defaya mahsus)

Yalın internet paketleri için:

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)
 • 15 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
 • 10 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)
 • Bağlantı ücreti 2 TL x 24 ay

Kampanyada taahhüt süresi 24 aydır. Bu süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin güncel tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. TTNET'in tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır ve aylık olarak 15 TL Yalın Erişim ücreti ödersiniz.

Kampanyadan yararlanan yeni abonelerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.
 • Bağlantı ücreti ilk taksiti: Yeni aboneliklerde 24 ay boyunca 2 TL taksitle faturaya yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere yansıtılır.
 • Aylık Yalın Erişim Ücreti: Ultranet, Hipernet ve Fibernet paketleri için aylık 15 TL indirimli olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Devre Hazırlama Ücreti: Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Modem Ücreti: Kampanya kapsamında Abone’ye ücretsiz modem verilmeyecektir. Abone talep ederse kampanya kapsamında sunulan taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet kablosuz modem alabilecektir. Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250 TL (KDV dahil) olan kablosuz VDSL modem abonenin faturasına 24 ay boyunca aylık 5TL olarak yansıtılacaktır.
 • Satın alınan ücretli Evde İnternet Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Evde İnternet Katma Değerli Servisleri’nden (Türk Telekom Tivibu Go, Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.
​​

Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;

 • Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.
 • Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz /servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

​​

Kampanya iptal başvurusu için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofis veya TTNET Bayisine başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya Grup Mağazaları’na yazılı başvuru yapılması gereklidir.

​​
Başa Dön Hemen Başvur