Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası

 

Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş Kamu çalışanları ve emeklileri kampanyaya dahil olan Evde İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek ve aşağıdaki şartları sağlayarak yararlanabilir.

  • Yeni müşteri olmak,
  • Kamu Kuruluşu kimliği ile başvurmak

Kampanya ile sunulan hizmetler:

  • İnternet: İnternet paketleri 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimli
  • Modem: Kampanya kapsamında ücretsiz
  • Bağlantı ücreti alınmaz.
  • Yalın internet devre hazırlama ücreti alınmaz.

Evet. Önerdiğimiz paketler dışında, kampanyaya dahil hizmetlere ait istediğiniz tarifeleri/paketleri seçerek kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

Türk Telekom internet paketleri hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz Evde İnternet paketinin ve Yalın İnternet erişim ücretinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Kampanya başvurunuz sırasında seçtiğiniz paketle uyumlu 1 adet kablosuz modem ücretsiz sunulacaktır.

Modemlerle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansıyacaktır:

  • Kısmi Kullanım Ücreti (bir defaya mahsus): Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet, telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait tarifelerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır,
  • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus seçilen pakete göre ilk faturaya yansıtılır.

Bu ücretlerin dışında abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde herhangi bir Katma Değerli Servis'e üye olundu ise (Vitamin, Güvenlik, vb...) servise ait ücret de ilk faturaya yansıtılır.

Kampanya iptal başvurusu için 444 1 444 Türk Telekom Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofis veya Grup Mağazaları’na başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya Türk Telekom Mağazalarına yazılı başvuru yapılması gereklidir. Alo hizmet iptali için evde internet hizmet iptali zorunludur.

​​

Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.

Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.