Ana İçeriğin Başı

Yazlık İnternet Mevcut Müşteri Kampanyası

Türkiye'nin fiber gücü Türk Telekom ile yaza merhaba deyin!​​​​​​​​​

Kısa süreli internet ihtiyaçlarınız için 2, 3 ve 6 Aylık limitsiz fiber internet teklifleri Türk Telekom'da! Yazlığınızda da fiber internet keyfine devam etmek için hemen başvurun!​​​​​​​​​

​​​​
HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı
('e kadar)
Kampanyalı Fiyatı
(x 6 Ay)
Kampanyalı Fiyatı
(x 3 Ay)
Kampanyalı Fiyatı
(x 2 Ay)
16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet16 Mbps99 .15TLX 6 Ay 115 .30TLX 3 Ay 130 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet24 Mbps106 .15TLX 6 Ay 117 .30TLX 3 Ay 133 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
35 Mbps Limitsiz Fiber İnternet35 Mbps116 .15TLX 6 Ay 127 .30TLX 3 Ay 138 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet50 Mbps136 .15TLX 6 Ay 136 .30TLX 3 Ay 145 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet100 Mbps166 .15TLX 6 Ay 173 .30TLX 3 Ay 177 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı
('e kadar)
Kampanyalı Fiyatı
(x 6 Ay)
Kampanyalı Fiyatı
(x 3 Ay)
Kampanyalı Fiyatı
(x 2 Ay)
16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet16 Mbps84 .15TLX 6 Ay 100 .30TLX 3 Ay 115 ,45TLX 2 Ay HEMEN BAŞVUR
24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet24 Mbps91 .15TLX 6 Ay 102 .30TLX 3 Ay 118 ,45TLX 2 Aylık HEMEN BAŞVUR
35 Mbps Limitsiz Fiber İnternet35 Mbps101 .15TLX 6 Ay 112 .30TLX 3 Ay 123 ,45TLX 2 Aylık HEMEN BAŞVUR
50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet50 Mbps121 .15TLX 6 Ay 121 .30TLX 3 Ay 130 ,45TLX 2 Aylık HEMEN BAŞVUR
100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet100 Mbps151 .15TLX 6 Ay 158 .30TLX 3 Ay 162 ,45TLX 2 Aylık HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Her Şey Dahil
  Sabit Fiyat
 • Türk Telekom Fiber Gücü Fiber Gücü
​​​​​​​​​​​
 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan  Yazlık internet paketlerinde olan bireysel mevcut aboneler yararlanabilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere ve cihaza  göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanyadan Yalın internet (telefon bağlantısız internet) hizmetiyle de yararlanılabilmektedir. Yalın İnternet paketlerine yalın internet aylık erişim ücreti (vergiler dahil 15 TL) ile Sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 11 TL Devre Hazırlama Ücreti dahildir.
 • Abonenin tercih ettiği pakete göre uygulanacak olan ücret, aboneye işbu hizmetin verilmeye başladığı ay sonunda tek seferde faturasına yansıtılacak ve Abone paket süresi sona erene kadar hizmetten yararlanabilecektir. Seçilen paketin süresinin sonunda Abone aksi yönde talebini iletmediği takdirde hattı dondurulacak ve gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürürlükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptalini talep edebilir. Yazlık İnternet Paketleri için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.
 • Abone seçmiş olduğu paket süresi  boyunca Tarife/Paket değişikliği yapamaz. Ancak, almış olduğu Yazlık İnternet Paket'inin kullanımından ve tüm haklarından vazgeçerek Yazlık İnternet Aboneliği'ni tamamen sona erdirebilir veya istediği yeni bir pakete geçebilir. Her iki durumda da abone herhangi bir bedel iadesi talep edemez.
 • Abonenin, seçmiş olduğu paketin süresinden önce aboneliğini sona erdirmesi ya da Yazlık İnternet paketi dışındaki diğer internet paketlerine geçiş yapması halinde paket ücreti ile ilgili olarak geri ödeme yapılmayacaktır.
 • İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone'nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi durumu hariç olmak üzere, Abone'nin herhangi bir sebeple seçtiği süre tamamen dolmadan Yazlık İnternet Aboneliğini sona erdirmesi veya haklı gerekçelerle İŞLETMECİ tarafından aboneliğine son verilmesi halinde aboneden tahsil edilecek ücretler; varsa modem ücreti, (varsa) ödenmemiş hizmet ücreti, (varsa) kullanım dönemlerine ait ek paket ücretleri, (varsa) abone olunan katma değerli hizmetlerin ücretleri aboneden defaten tahsil edilir.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelere, modem üzerinden sunulmaya devam edilen internet hizmeti ücretlerine ek olarak, tüm vergiler dahil aylık 6 TL (AltıTürkLirası) modem kullanım ücreti, internet abonelikleri devam ettiği sürece fatura edilecektir.
 • Yazlık İnternet hizmeti başka bir yere nakledilemez.
 • Yazlık İnternet hizmeti başka bir kişi veya kuruluşa devredilemez.
 • Yazlık İnternet Kampanyası evde internet/ Yalın evde İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.
Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

Yazlık İnternet Paketleri kapsamında seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurularak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürüklükteki ücretten faturalandırılacaktır.

Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Hizmeti için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.​

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil aylık 15 TL) paket ücreti ile Sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus alınan 11 TL Devre Hazırlama Ücreti dahildir.​​​

Hayır. Tercih edilen 2/3/6 aylık Yazlık İnternet paketinin süresi boyunca kampanya kapsamında giriş yapılan paketten diğer paketlere geçiş yapılamamaktadır.

Kullanım süresi sona ermeden veya kullanım süresi sonrası Türk Telekom Evde İnternet'in herhangi bir standart İnternet paketine geçiş yapılabilirsiniz.​

Yazlık İnternet hizmetinden yararlanacak abonelerimiz sabit hat aboneliği veya Yalın İnternet ile de bu hizmeti alabilirler; ancak mevcut Türk Telekom Evde İnternet aboneleri için ULTRANET hizmetinin veya Yalın İnternet hizmetinin verilmediği ikinci bir hat aboneliği (sabit hat veya Yalın İnternet) gereklidir.​

Hayır, paket süre bitiminde herhangi bir kampanyaya geçmek isterseniz ceza yansımayacaktır.​

Hayır, süreli paketlerde statik IP satılmamaktadır.​

Hayır, süreli paketlerle Cihaz kampanyalarından yararlanılamamaktadır.​

Yazlık internet paketi süreli paket olduğundan abonelerimiz Tivibu Ev (IPTV) hizmetinden yararlanamaz ancak Tivibu Uydu hizmetinden yararlanabilir. Taahhüt verilmesi durumunda internet paketi dondurulduktan/iptal edildikten sonra Tivibu Uydu için ödeme yapılmaya devam edilecektir. Tivibu Uydu ürünü internet iptal edildiğinde iptal olmamaktadır, uydu ürünü iptal edildiğinde bulunulan taahhüde göre cayma bedeli yansıtılacaktır. Kurulum ve benzeri ücretler ek olarak yansıtılacaktır.​​

Hayır, iptal edilen hatlar için paket bedeli ödenmemişse ilk faturasına yansıtılır; ödenmiş ise kullanılmayan dönemin iadesi yapılmaz.​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir yere nakledilemez.​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir kişi veya kuruluşa devredilemez.​​

 • Yazlık İnternet 2/3/6 aylık paket bedelinin tamamı (sadece ilk faturaya yansıtılır)
 • Başvuru ve kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri (aylık ücret her ay faturalandırılır)
 • Damga vergisi
 • Fiber altyapısı (FTTH) olan abonelerde modem kullanım ücreti

Abonenin paketini ilk faturası çıkmadan iptal etmesi durumunda;

 • Yazlık İnternet 2/3/6 aylık paket bedelinin tamamı
 • Damga vergisi,
 • (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri

Abonenin ilk faturasını ödedikten sonra aboneliğini iptal etmesi durumunda (Bu hizmete ilişkin ilk faturası ile paket bedeli ve varsa modem ilk taksidi tahsil edilmiştir);

 • (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretler
 • Yazlık İnternet paket bedelinin tamamı, damga vergisi ilk faturaya yansıtılır. Takip eden aylarda çıkacak faturalar;
 • (Varsa) satın alınan Katma Değerli Servislerinin aylık ücretleri faturalandırılır.
 • (Varsa) Ek paket ücreti
 • İlk faturayı takip eden aylarda minimum fatura bedelinin* altında kaldığında faturalandırma yapılmaz. Tahsil edilmeyen tutarların toplamı minimum fatura bedelini aştığı durumda takip eden dönemin faturasına yansıtılır. Aboneliğin iptali ve sona ermesi durumunda tahsil edilmeyen ücretler (minimum fatura bedeli altında olsa dahi) faturalandırılır.