Ana İçeriğin Başı

Üniversiteli Kampanyası

 ​​​​

* Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​

Üniversiteli Kampanyası'na dahil olan 12 ay taahhütlü yalın internet paket seçenekleri için tıklayın (Online başvuruya özel ilk 1 ay ücretsiz!)

Üniversiteli Kampanyası paket fiyatları aşağıdaki tablodadır.

Üniversiteli Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paket Adı Bağlantı
Hızı
Aylık
Kullanım Kota
Kaç GB'tan
Sonra
Hızım Düşer?*
İndirim Süresi Kampanyalı
Fiyat
(Modem Hariç)
Kampanyalı Fiyat
(Modem
dahil)
Yalın ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB 12 ay TL31,90 TL36,90
Yalın ULTRANET
LİMİTSİZ
16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 12 ay TL56,90 TL59,90
Yalın FİBERNET/HİPERNET
Limitsiz
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 35 GB 12 ay TL50,90 TL53,90
Yalın FİBERNET/HİPERNET
Limitsiz
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB 12 ay TL59,90 TL62,90
Yalın FİBERNET/HİPERNET
Limitsiz
35 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB 12 ay TL76,90 TL82,90
Yalın FİBERNET/HİPERNET
Limitsiz
50 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB 12 ay TL94,90 TL100,90
Yalın FİBERNET/HİPERNET
Limitsiz
100 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB 12 ay TL114,90 TL120,90

*Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
 • Üniversiteli Kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra en az 3 (üç) aydır internet aboneliği olmayan üniversite öğrencileri kampanyaya dahil olan yalın internet paketlerine 12 ay taahhüt vererek kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için Yüksek Öğretim Kurumu Başkanlığı’na bağlı üniversite öğrencisi olmak ve üniversiteden alınacak resmi öğrenci kimliği veya öğrenci belgesi aslını ibraz etmek gerekmektedir.
 • Caffé Nero’dan 1 kahve alana 1 kahve bedava fırsatından yararlanmak için NERO TCKN yazıp boşluk bırakılarak 6262’ye sms gönderilerek şifre alınması gerekmektedir. Caffé Nero kampanyasından gönderilecek şifreler tek kullanımlık olup kampanyadan günde 2 kez yararlanma hakkı dışında kampanyaya katılım sınırlaması bulunmamaktadır.
 • İndirim süresinin bitiminden itibaren Üniversiteli Kampanyası dahilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16, 24, 35, 50 veya 100 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Kotalı paketler için kota aşımı halinde belirlenmiş MB birim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB'ını* aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve paket GB* bilgilerini "Paket ve Ücretlendirme sekmesinde" görebilirsiniz.
 • Üniversiteli Kampanyası kapsamında 12 ay taahhütlü yalın internet paketlerinden yararlanan müşteriler için aylık yalın internet erişim bedeli ücretsizdir. 12 aylık taahhüt süresi dolduğunda yürürlükteki aylık yalın internet erişim ücreti müşteri faturasına yansıtılır.
 • 192 TL bağlantı ücreti ayda 16 TL taksitle 12 (on iki) ay boyunca abonenin faturasına yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dahil peşin 10 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere faturaya yansıtılır.
 • Limitli paketlerde kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Müşteri, 12 aylık indirim dönemi zarfında sadece Üniversiteli Kampanyası'na dahil olan paketlere, Üniversiteli Kampanyası'na girişte tercih ettiği tarife paketinin ücret olarak altına inmemek koşuluyla, hız/paket değişikliği yapabilecektir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanyanın modem dahil versiyonu kapsamında verilen kablosuz ADSL modem rayiç bedeli KDV dahil 125 TL, kablosuz VDSL modemin rayiç bedeli ise KDV Dahil 250 TL'dir. FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır. İşletmeci veya Abone tarafından, herhangi bir sebeple 12 aylık süre tamamen dolmadan önce; Abone'nin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde kablosuz modem rayiç bedeli ilk faturanıza yansıtılacaktır.
 • Ücretli Katma Değerli Servisleri'ne abone olunması durumunda, kullanım bedeli faturaya ayrıca yansıtılır.
 • Üniversiteli Kampanyası süresi boyunca teknik olarak FİBERNET/HİPERNET/YALIN İNTERNET erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır.
 • Taahhüde aykırılık halinde Üniversiteli Kampanyası kapsamında sunulan avantajlar için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturalandırılır.
 • Evde internet hizmetleri TTNET A.Ş. tarafından, Mobil hizmetler Avea İletişim Hiz. A.Ş tarafından, Ev telefonu hizmetleri Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Türk Telekom® markası, Türk Telekom Grubu şirketle​ri ortak markasıdır. Her bir Şirket tüzel kişiliği korunmaktadır.
 • Üniversiteli Kampanyası internet altyapı olanakları ve modem stokları ile sınırlıdır. İşletmeci Üniversiteli Kampanyası süresini uzatma hakkını saklı tutar. Üniversiteli Kampanyası detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
​​​​
 • Üniversiteli Kampanyası'na hemen başvurmak için tıklayınız​.
 • İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek de başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.
 • Dilerseniz başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Mağazasına uğrayabilirsiniz.Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın!​​
​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Üniversiteli Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.