Ana İçeriğin Başı

Online İşlemlere Özel 1 Ay Ücretsiz Kampanyası

Online İşlemler ile Kampanyanızı Yenileyin Fiber İnternet Keyfinize Devam Edin!
​​

Siz de hemen Online İşlemler Uygulamasını indirin veya onlineislemler.turktelekom.com.tr adresinden kampanyanızı yenileyin fırsatı yakalayın!​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Limitsiz Fiber İnternet** Limitsiz İnternet*
12 Mbps Limitsiz İnternet- 153 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
16 Mbps Limitsiz İnternet158 TL 153 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
24 Mbps Limitsiz İnternet168 TL 163 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
35 Mbps Limitsiz İnternet193 TL 188 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
50 Mbps Limitsiz İnternet209 TL 204 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
75 Mbps Limitsiz İnternet225 TL 220 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
100 Mbps Limitsiz İnternet240 TL 235 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
Kampanya Kapsamındaki Paketler Limitsiz Fiber İnternet** Limitsiz İnternet*
12 Mbps Limitsiz İnternet- 133 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
16 Mbps Limitsiz İnternet138 TL 133 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
24 Mbps Limitsiz İnternet148 TL 143 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
35 Mbps Limitsiz İnternet173 TL 168 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
50 Mbps Limitsiz İnternet189 TL 184 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
75 Mbps Limitsiz İnternet205 TL 200 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur
100 Mbps Limitsiz İnternet220 TL 215 ,00TLX 2-24 AY Hemen Başvur

Paket Özellikleri

 • Online İşlemlere
  Özel
 • İlk Ay
  Ücretsiz
​​ ​​​​​​
 • Kampanya 1 Ağustos 2022- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 2 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya fiyatları ilk ay ücretsiz kalan 23 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca ilk ay ücretsiz kalan 23 ay boyunca 33 TL yerine 20 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında ilk aboneliğin başladığı ay için internet ve erişim ücreti alınmayacaktır, kampanya iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​

*Limitsiz İnternet: ADSL ve Hipe​rnet(VDSL) altyapıda verilen limitsiz hizmettir. ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. **Limitsiz Fiber İnternet: Fibernet altyapıda verilen limitsiz internet hizmetidir. Fibernet hizmeti, müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Abone’nin bulundugu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps’ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 24 Mbps’ye kadar ve üzeri hız paketlerinde ise Fibernet (Eve kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.

​​​​​​​​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.
Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan abonelik yaşı 2 aydan büyük bireysel evde internet müşterileri 31 Aralık 2022 tarihine kadar yararlanabilir.

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz ile ilk ay ücretsiz, kalan aylar boyunca da sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca ilk ay ücretsiz kalan aylar boyunca da indirimli olarak aylık 20 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 24 ay söz ile ilk ay ücretsiz kalan aylar boyunca da indirimli olarak aylık 20 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
​​​​

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 13 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.​​​

1- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

2- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız .​

4- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Devir, nakil ve hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

5- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.

6- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

7- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

​ ​​​​​​