Ana İçeriğin Başı

Malatya'da Türk Telekomlulara Özel Fırsatlar

Taksitli tablet, hediye modem ve avantajlı internet fırsatları  Türk Telekom Grup Mağazalarında ve Ofislerinde sizleri bekliyor.

Ev telefonu sahibi iseniz 5 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla Samsung ve Casper tablet fırsatlarından yaralanın!

Evde internet sahibi iseniz modeminizi hiçbir ücret ödemeden yenileyin, internette hız deneyimini yaşayın!

Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyasına başvurmak için tıklayınız.

​​​​​​​​
​​

Casper Tablet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri bulundukları tarifelere göre değişen taksit tutarları ve 24 ay kalma sözü ile kampanyaya katılabileceklerdir.

Casper Via T7D Samsung Tab3 Lite Casper Via T18M
Tarife Grubu 1 / 24 Aylık Taksit Tutarı 12 TL 14 TL 16 TL
Tarife Grubu 2 / 24 Aylık Taksit Tutarı 8 TL 9 TL 12 TL
Tarife Grubu 3 / 24 Aylık Taksit Tutarı 5 TL 5 TL 8TL

Grup I: Sosyal Tarife, Tatil Hat, Köy Avantaj, GAP Avantaj, Standart Hatt, Klasik Hatt, KlasikHatt Mutlu Pazar, Saniye Hatt, Sade Hatt, Sade Hatt Mutlu Pazar, Standart Hatt Mutlu Pazar, Yazlık Hatt, Yazlık Hatt Mutlu Pazar

Grup II: Ev Avantaj Uzun, Ev Avantaj Akşam, Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Ev Avantaj Akşam Artı, Ev Avantaj Uzun Artı, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 100 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300, KonuşkanHatt , KonuşkanHatt Mutlu Pazar, FiksHatt

Grup III: Eko Tarifesi, Maksi Tarifesi, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 200 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 300 Dört Dörtlük, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj 600 Dört Dörtlük, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj Özgür Dört Dörtlük

Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

Mevcutta en az 3 ay Evde İnternet Aboneliği ve ADSL modemi olan bireysel müşterilere 24 ay boyunca internet hizmeti almasına karşılık rayiç bedeli 240 TL (KDV dahil) olan VDSL modem ücretsiz verilebilmektedir.

​​

Casper Tablet Kampanyası

Cihaz taahhüt süresi bitmeden kampanyanın iptali durumunda, cayma bedeli tek seferde faturalandırılacaktır. Kampanya katılım koşullarını taşıyan bireysel aboneler en fazla 1 adet ürün için kampanyadan yararlanabileceklerdir. En az 6 aydır Türk Telekom abonesi olmak gereklidir. (Kampanyanın alınabilmesi için sözleşme tarihi üzerinden en az 6 ay geçmiş olmalıdır.) Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni TT aboneleri için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) sorgulaması yapılacaktır. TT’nin belirlediği KKB puanın altında kalan abonelere cihaz satışı yapılamaz. Müşteri, kampanya giriş anında kara liste veya gri listede bulunmamalıdır. Müşterinin hat dondurma listesinde olmaması, alacak takibinde borcu bulunmaması gereklidir. Herhangi bir cihaz kampanyasına taahhüt vermiş ve taahhüt süresi bitmeden kampanyadan ayrılmış aboneler, kampanyadan ayrıldığı tarihten itibaren 50 gün boyunca bu kampanyalardan yararlanamaz. TCKN bazında son 12 ay içerisinde Hat Toplama veya Alma Haberli Mektup hareketi görmemiş olmalıdır. Müşterinin TCKN bazında son 1 sene içerisinde kırmızı mektup hareketi görmemiş olması gerekmektedir. TCKN bazında PSTN ödenecek taksit faturası bulunmamalıdır. Müşterinin aktif abonelikleri içerisinde en eski tesis tarihli olanına ait toplam ödenmiş fatura sayısının en az 6 ve toplam ödenmiş fatura tutarı en az 200 TL olmalıdır. TCKN bazında Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmamalıdır. Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Casper Via T7D tablet kampanyası detayları için tıklayınız.

Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası

Mevcutta en az 3 ay Evde İnternet Aboneliği ve ADSL modemi olan bireysel müşterilere 24 ay boyunca internet hizmeti almasına karşılık rayiç bedeli 240 TL (KDV dahil) olan VDSL modem ücretsiz verilebilmektedir.

VDSL modem kullanma zorunluluğu olan paketlerdeki aboneler kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyanın ve/veya internet aboneliğinin herhangi bir nedenle 24 aylık kampanya süresinden önce sona ermesi, internet aboneliğinin ve/veya kampanyanın devredilmesi durumunda; aylık vergiler dahil 10 TL olmak üzere toplam kalan kampanya süresi kadar cihaz taksitleri tahsil edilecektir.

Altyapısı ve paketi uygun olmayan müşteriler kampanya dahilindeki modemi alsalar dahi uygun altyapı ve/veya paket değişikliği yapmamaları durumunda internet hızlarında artış yaşanmayabilir.

Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda Türk  Telekom Çagrı Merkezi’ni444 1 444 no’lu telefondan arayabilirsiniz.

Kampanya dahilinde verilen modemde abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan Türk Telekom sorumlu değildir.

Kampanya 300,000 modem ile sınırlıdır.

Kampanyadan faydalanan aboneler HAZIRNET paketine geçemeyecek, hat dondurma işlemi yapamayacaklardır.

Kampanya 01 Temmuz 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası detayları için tıklayınız.​​

​​

Casper Tablet ve Ücretsiz Hızlı Modem kampanyalarına Türk Telekom Bayi, Ofislerinden başvurulabilir. Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyasından online başvuru bırakarak da yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.​