Ana İçeriğin Başı

Genç Kampanyası

Genç Kampanyası’nda limitsiz fiber internet keyfi ayda 60,90 TL’ye!

Gençler sabaha kadar doya doya müzik dinlesin diye Türk Telekom Müzik Premium Üyelik kampanya kapsamında hediye!

 
Online Başvuru
 
​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Genç Kampanyası

 

24 Aylık Paketler

Genç Kampanyasi Ücretlendirme Bilgisi
Paket Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan
Sonra
Hızım Düşer?**
KAMPANYALI FİYAT*
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 35 GB TL51,90 x 24 Ay
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB TL60,90 x 24 Ay
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
35 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB TL68,90 x 24 Ay
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
50 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB TL85,90 x 24 Ay
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
100 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB TL99,90 x 24 Ay

* Kampanya fiyatına modem ve Yalın Erişim Ücreti dahildir. %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

** Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​​​​​​
 • Paket GB* uygulaması bilgilendirilmesi için tıklayınız.
 • Kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş 18-25 yaş arası gençler kampanyaya dahil olan internet paketlerine 24 ay taahhüt vererek kampanyadan yararlanabilir.
 • 24 ay taahhüt internet hizmetini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. Veya 25. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • Aylık bedellerin tamamı faturalandırılır.
 • Fiyatlara ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Taahhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen İnternet için nakil yapılabilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilecektir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB’ını* aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. TTNET (“İşletmeci”)   düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve GB* bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında, FTTH altyapısında hizmet alan FİBERNET Paketleri müşterileri hariç, rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Abonenin internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

  FİBERNET Paketlerinde FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için, HGW modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır.

  Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde , FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda , modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Kampanya ile sunulan internet hizmeti internet alt yapı olanakları sınırlıdır. İşletmeci, yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Taahhüt süresi boyunca Türk Telekom Müzik Premium Üyelik ücretsizdir. Taahhüt bitiminde paket iptal edilmediği taktirde, Türk Telekom Müzik’in yürürlükteki satandart 25 müzik paketi ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacak olup Türk Telekom tarifede ve kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
​​​​​​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Size en yakın satış noktasını öğrenmek için tıklayın!

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın!

​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genç Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan s​orular için tıklayın.