Ana İçeriğin Başı

Gamer Kampanyası

Türk Telekom fiberle oyuna son sürat devam!

Türk Telekom evde internetliysen hemen Gamer Kampanyası’na geç, oyunlarda hızın ve ayrıcalıkların keyfini sen de çıkar. ​​​​​​​​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı
('e kadar)
Aylık Kullanım Kampanya Fiyatı
Fiber İnternet (16 Mbps)Limitsiz147 TL 0 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (24 Mbps)Limitsiz157 TL 162 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (35 Mbps)Limitsiz167 TL 172 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (50 Mbps)Limitsiz182 TL 187 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (75 Mbps)Limitsiz197 TL 202 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (100 Mbps)Limitsiz212 TL 217 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı
('e kadar)
Aylık Kullanım Kampanya Fiyatı
Fiber İnternet (16 Mbps)Limitsiz127 TL 0 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (24 Mbps)Limitsiz137 TL 142 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (35 Mbps)Limitsiz147 TL 152 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (50 Mbps)Limitsiz162 TL 167 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (75 Mbps)Limitsiz177 TL 182 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım
Fiber İnternet (100 Mbps)Limitsiz192 TL 197 ,00TLX 24 AY Sizi Arayalım

Paket Özellikleri

 • Her Şey Dahil
  Sabit Fiyat
 • Türk Telekom Fiber Gücü Fiber Gücü
​​​​​​​​​
 • Gamer Kampanyası 13 Haziran 2022 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel mevcut müşterilerimiz 24 ay söz ile yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (33 TL), Gamer Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 20 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dâhildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak 21 TL (vergiler dâhil) alınır. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak 21 TL (vergiler dâhil) ALO Paket Geçiş Ücreti alınır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dâhil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dâhil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), paket kapsamında sağlanan GB kullanım hakkına ulaştığında, internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir aşım bedeli uygulanmaz. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden yararlanmaya devam edebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

Bakmadan Geçmeyin

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.
Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan abonelik yaşı 2 aydan büyük bireysel evde internet müşterileri 01 Aralık 2021 - 28 Şubat 2022 tarihleri arasında yararlanabilir.​

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz karşılığında 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli olarak 21 TL yerine aylık 10 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 21 TL yerine aylık 10 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.​​

1- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

2- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız .​

4- İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız. ​

5- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.​

6- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

7- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

​ ​​​​​​