Ana İçeriğin Başı

Doya Doya Konuşturan İnternet Kampanyası

Evde internet ile kampanyasını yenileyen müşterilerimize aylık 1000 DK Alo Konuşma paketi Türk Telekom'dan hediye!
HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı
('e kadar)
Aylık Kullanım Miktarı Kampanyalı Fiyat
Fiber İnternet (12 Mbps)12 MbpsLimitsiz 103 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (16 Mbps)16 Mbps200GB 103 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (16 Mbps)16 MbpsLimitsiz 108 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (20 Mbps)20 Mbps200GB 108 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (20 Mbps)20 MbpsLimitsiz 113 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (24 Mbps)24 Mbps200GB 113 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (24 Mbps)24 MbpsLimitsiz 123 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (35 Mbps)35 Mbps200GB 118 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (35 Mbps)35 MbpsLimitsiz 138 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (50 Mbps)50 Mbps200GB 123 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (50 Mbps)50 MbpsLimitsiz 158 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (75 Mbps)75 Mbps200GB 128 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (75 Mbps)75 MbpsLimitsiz 173 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (100 Mbps)100 Mbps200GB 133 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Fiber İnternet (100 Mbps)100 MbpsLimitsiz 183 ,90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Her Şey Dahil
  Sabit Fiyat
​​​​​​​​
 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel mevcut müşterilerimiz 24 ay söz ile yararlanabilir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup, indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanyadan Alo Paket erişim hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih eden müşterilerimiz için; kampanya süresince Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 21TL yerine 10 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart yalın erişim ücreti üzerinden faturalandırma yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan tarife fiyatı 49 TL olan "ALO 1000 DK paketi" 49 TL indirimle 0 TL olarak kampanyalı fiyatlara dahildir. Kampanya kampsamında verilen Alo 1000DK paketi, 24 ay sonunda sonlanmakta olup sonrasında Konuştukça Öde paketine geçiş sağlanacaktır.
  Telefon Tarife Paketler Aylık Tarife Fiyatı Aylık Erişim Ücreti Aylık Erişim Ücreti İndirimi Aylık İndirimli Erişim Ücreti
  ALO (THK) Konuştukça Öde - 21 TL 11 TL 10 TL
  ALO 1000 (THK) 49,0 TL
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi ya da abonenin mevcut paketinden daha düşük tutarlı pakete geçmesi halinde ; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar kullandığı indirimler, faydalar ile taahhüt kapsamında tahakkuk etmemiş hizmet bedeli toplamı karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • 12Mbps'e kadar, 16Mbps'e kadar, 24Mbps'e kadar, 35Mbps'e kadar, 50Mbps'e kadar, 75Mbps'e kadar ve 100Mbps'e kadar hızlarda sunulan 200GB aylık indirme/download hakkı içeren paketler, paket GB seviyesini aşmayan internet paketleridir. Ay içinde download miktarı Paket GB seviyesine ulaşınca internet hizmeti ay sonuna kadar durdurulur. Herhangi bir kullanım miktarı aşım bedeli uygulanmaz. Takip eden ay başlangıcı itibari ile mevcut paket hızından internet kullanımı yeniden başlatılır. Paketin GB indirme/download kullanım hakkı bir başkasına yada takip eden aya devredilmez. Aylık 200GB indirme/download hakkı içeren paketleri tercih eden müşterilerimiz, ay içinde paket GB indirme/download kullanım hakkı bittiğinde interneti kullanmaya devam etmek için Ek Paket satın almaları gerekir. Ek Paketler hakkında detaylar için tıklayınız.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen hıza ait hizmet türü abonenin mevcut alt yapısı kapsamında belirlenecektir. Abone'nin bulunduğu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps'ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 20 Mbps'ye kadar ve üzeri hız paketlerinde ise Fibernet (Eve kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

 • Türk Telekom Binlerce Noktada WiFi
  Binlerce Noktada WiFi

  Türk Telekom WiFi noktalarından internete hem ücretsiz hem limitsiz giriş fırsatı...

Bakmadan Geçmeyin

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz.
Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

 

Kampanyadan abonelik yaşı 2 aydan büyük ve taahhüdünün bitmesine en fazla 12 ay kalan bireysel evde internet müşterileri 31 Aralık 2021 tarihine kadar yararlanabilir.​

İndirimli İnternet Paket Ücreti:  Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz karşılığında 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.

Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:

 • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 21 TL yerine aylık 10 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Tarife fiyatı 49 TL olan "ALO 1000 DK paketi" kampanya kapsamında 49 TL indirimle 0 TL olarak kampanyalı fiyatlara dahildir. Kampanya kampsamında verilen Alo 1000DK paketi, 24 ay sonunda sonlanmakta olup sonrasında Konuştukça Öde paketine geçiş sağlanacaktır.Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.​

1. Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

​​Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

2. Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.​​​

3.  İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

Devir, Nakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​ ​​ ​​

4. Kampanyayı nasıl iptal ettirebilirim?

Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Ofisleri veya Mağazalarına başvurabilirsiniz.​

5. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket​ kullanım ve bağlantı ücretleri 
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

6. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir ya da Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.​​​​​​​

​ ​
​​​​​​