Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Yüksek Hız Kampanyası

Hızım veya paket GB’ım yetmiyor diyen müşterilerimize özel Yüksek Hız Kampanyası!

​​Evde internet müşterilerimiz kampanyaları devam etse dahi daha yüksek hızlı veya gigabyte’lı paketlerden 24 ay indirimli olarak faydalanabiliyor. Üstelik yeni nesil VDSL modem ücretsiz.

Kampanyadan sadece 24 ay kalma sözü veren mevcut müşterilerimiz, yürürlükteki ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapma koşuluyla faydalanabileceklerdir.

VDSL modem rayiç bedeli 250 TL (KDV dahil)’dir. Kampanya kapsamında ücretsizdir ve alınması zorunludur. Halihazırda VDSL modemi olan müşterilerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.​​​​​​​​​​​​​​​​

Yüksek Hız Plus Kampanyası için tıklayın.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Kendi Paketini Oluştur

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için seçiminizi yapın, sepete atın, kampanyanızı kendiniz oluşturun!

Evde İnternet
HIZ
GB
Ev Telefonu
TV
Mobil
* İşaretli teklifler 15 ay taahhütlü, diğer tüm teklifler 24 ay taahhütlüdür. Evde internet ve ev telefonu seçimleri zorunludur.

Kendi paketinizi oluşturmak için soldaki alandan iletişim ihtiyaçlarınızı seçin

Hemen Başvur

Paketiniz:

TOPLAM:
Hemen Başvur
Paket Detayları Tüm Paketler

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps100 GB 62 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps35 GB 54 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps50 GB 56 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps75 GB 59 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps100 GB 67 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps100 GB 71 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ50 Mbps200 GB 86 .00TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Modem
  Fırsatı
 • Fiber Gücü
​​
 • Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki Alo Paketlerinin indirimli fiyatları:

  Telefon Tarife Paketler Paket Ücreti Alo Aylık İndirimli Erişim Ücreti Alo Aylık Erişim Ücreti
  ALO PAKET 100 9 TL 10 TL 18 TL
  ALO PAKET 250 18 TL
  ALO PAKET 500 34 TL
  ALO PAKET 1000 48 TL
  ALO PAKET Limitsiz 38 TL
  Alo Konuştukça Öde Paketi -
 • Kampanyadan; mevcut, bireysel, VDSL modemi bulunmayan aboneler yürürlükteki ücreti daha yüksek pakete/paketlere geçiş yapma koşuluyla, yukarıda tablolarda belirtilmiş olan İnternet paketlerinden birini seçmek ve 24 ay boyunca İnternet abonesi olma taahhüdünde bulunmak kaydıyla yararlanabilecektir.
 • Yalın Internet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık yalın internet hizmeti erişim ücreti yansıtılacaktır. Yalın internet hizmeti erişim ücreti FIBERNET, ULTRANET ve HIPERNET paketleri için 18 TL yerine 8 TL indirimle 10 TL sunulmaktadır.
 • Yalın Internet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 10 TL (vergiler dahil) devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında, %18 KDV ve %15 ÖİV dahil aylık 18 TL olan ALO Paket Aylık Sabit Ücreti aylık 8TL indirimle 10TL olarak faturaya yansıtılacaktır. 24 aylık kampanya süre bitiminden sonra, yürürlükteki tarife ücretleri uygulanacaktır.”
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 8, 16, 20, 24, 35 ve 50 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. 24 Mbps’ye kadar FIBERNET veya Yalın FIBERNET paketlerinde abonenin kullanmakta oldugu modemin ADSL olması durumunda hattının bulund​uğu terdeki maksimum hızı 20 Mbps’ye kadardır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasına ulaştığında internet kullanım hızı en fazla 3Mbps(megabit) olacak şekilde düşürülecektir. ISLETMECI, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir.
 • Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı Türk Telekom’a aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi ve kampanya giriş paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak abone taahhüt kapsamında tahsil edeceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edecektir.
 • Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz /servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.
 • FİBERNET paketlerinde FTTH altyapısında hizmet alan aboneler için HGW modem abonelerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır. Abonenin Türk Telekom A.Ş.’den ses hizmeti almıyor olaması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Kampanya Taahhütnamesi’nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Yüksek hız plus kampanyası için tıklayın.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.
​​​​​

Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

 • Binlerce Noktada WiFi
  Binlerce Noktada WiFi

  Binlerce Noktada WiFi

  Türk Telekom WiFi noktalarından internete 600dk ücretsiz giriş fırsatı...

 • Doyasıya Müzik
  Doyasıya Müzik

  Doyasıya Müzik

  Türk Telekom Müzik üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi...

 • Çocuklara Güvenli İnternet
  Çocuklara Güvenli İnternet

  Çocuklara Güvenli İnternet

  Çocuklarınızı ve sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korumak için Aile Koruma Şifresi 3 lisans hakkı...

 • McAfee Antivirüs ile Koruma
  McAfee Antivirüs ile Koruma

  McAfee Antivirüs ile Koruma

  Bilgisayarınızı virüsler ve casus yazılımlardan korumak için 1 adet ücretsiz McAfee Antivirüs Plus lisansı...

 • Güvenli Dosya Depolama
  Güvenli Dosya Depolama

  Güvenli Dosya Depolama

  Netdisk’ten 2 GB online depolama ve yedekleme hakkı ile dosyalarınıza her an her yerden güvenle ulaşma avantajı...

Diğer Başvuru Kanallarımız

Bakmadan Geçmeyin

Sıkça Sorulan Sorular

Yüksek Hız Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler burada

Hayır. Mevcut taahhütlü müşterilerimiz kampanyadan cayma bedeli ödemeden faydalanabilecekler.​

​​Hayır. Kampanyadan faydalanmak için ADSL modem kullanıyor olmanız ve kampanya kapsamında ücretsiz VDSL modem almanız gerekmektedir.​

Evet. Kampanya tüm erişim tipleri için geçerlidir.​​​

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.​​​

​​İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle yürürlükteki geçiş ücreti üzerinden bir defalık faturalandırılır ve aylık olarak yürüklükteki yalın erişim ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz.​

​​Satış sırasında arızalı olan modemler, 14 gün içerisinde ayıpsız bir modem ile Türk Telekom Mağaza ve Ofislerimizde değiştirilebilir.​

Kampanya kapsamında Airties, Huawei, TP-LINK ya da Zyxel markalı kablosuz VDSL modem alabileceksiniz. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.​​

Modeminizin fiziksel bağlantılarını yaptıktan sonra, hiçbir ayar yapmadan bekleyiniz. Kısa süre sonra TTNET Zero Touch özelliği ile modem ayarlarınız otomatik olarak yapılacak ve internet erişiminiz sağlanacaktır. Eğer ayarlar otomatik olarak gerçekleşmezse modeminizle size ulaşan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD’si ile kendiniz de kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz. 444 1 444 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kurulum desteği alabilirsiniz.​​​

Başa Dön Hemen Başvur