Ana İçeriğin Başı

Yazlık İnternet Kampanyası

Yazlık İnternet Paketleri kapsamında seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurularak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürüklükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Paketleri için mevcut paket kullanım süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.​

Tercih edilen 2 aylık ya da 3 aylık Yazlık İnternet hizmet süresi boyunca giriş yapılan paketten kampanya kapsamındaki diğer paketlere geçiş yapılamamaktadır. Kullanım süresi sona ermeden ve kullanım süresi sonrası herhangi bir standart İnternet/Yalın İnternet paketine geçiş yapılabilir ve avantajlı kampanyalardan yararlanılabilirsiniz.

​​​​

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil aylık 15 TL) paket ücretine dahildir.Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 10 TL devre hazırlama ücreti kampanya kapsamında ücretlere dahil edimiştir.

Mevcut taahhütsüz ve Hazırnet paketindeki aboneler, tercihlerine göre 2 ya da 3 aylık Yazlık İnternet paketine geçebilirler.
Hazırnet paketinde yer almayan mevcut abonelerinin Yazlık İnternet Hizmetinden yararlanabilmesi için İnternet hizmetinin verilmediği farklı bir adreste sabit hat veya Yalın İnternet aboneliği olmalıdır.​

​​​​

Mevcut taahhütsüz ve Hazırnet paketindeki müşteriler, tercihlerine göre 2 ya da 3 aylık Yazlık İnternet paketlerine geçebilirler.

​​​​​

Hayır. İstendiği takdirde Yazlık İnternet Paketleri kapsamında, rayiç bedeli 168 TL olan 2 ay süreli paketlerde 2 taksitle, 3 ay süreli paketlerde 3 taksitle VDSL modem alınabilir. Modemin ilk taksidi ilk faturanıza yansıtılacaktır.

​​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir yere nakledilemez.

​​​

Yazlık İnternet hizmeti başka bir kişi veya kuruluşa devredilemez.

​​

Yazlık İnternet hizmeti ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

Yazlık İnternet Hizmetinden yararlanan yeni müşterilerin ilk faturasına yansıyacak ücretler;

  • Yazlık İnternet 2/3 aylık paket bedelinin tamamı (sadece ilk faturaya yansıtılır)
  • Başvuru ve kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri (aylık ücret her ay faturalandırılır)
  • Paket, kampanya ve (varsa) modemden doğacak damga vergisi
  • (Varsa) Modemin ilk taksiti

Abonenin paketini ilk faturası çıkmadan iptal etmesi durumunda;

  • Yazlık İnternet 2 aylık ya da 3 aylık paket bedelinin tamamı
  • Paket, kampanya ve (varsa) modemden doğacak damga vergisi,
  •  (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretleri
  • (Varsa) Modem taksitleri

Abonenin ilk faturasını ödedikten sonra aboneliğini iptal etmesi durumunda (Bu hizmete ilişkin ilk faturası ile paket bedeli ve varsa modem ilk taksidi tahsil edilmiştir);

  •  (Varsa) Başvuru veya kullanım döneminde abone olunan katma değerli hizmetlerin kullanım ücretler
  • Varsa) Modem taksitleri

Yazlık İnternet paket bedelinin tamamı, damga vergisi ve varsa modem ilk taksidi ilk faturasına yansıtılır. Takip eden aylarda çıkacak faturalar;
(Varsa) satın alınan Katma Değerli Servislerinin aylık ücretleri faturalandırılır.
(Varsa) Modemin kalan taksitleri
İlk faturayı takip eden aylarda minimum fatura bedelinin* altında kaldığında faturalandırma yapılmaz. Tahsil edilmeyen tutarların toplamı minimum fatura bedelini aştığı durumda takip eden dönemin faturasına yansıtılır. Aboneliğin iptali ve sona ermesi durumunda tahsil edilmeyen ücretler (minimum fatura bedeli altında olsa dahi) faturalandırılır.
(*minimum fatura bedeli KDV dahil 15 TL' dir).