Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Yazlık İnternet Kampanyası

Yaz boyunca hızlı ve bol bol GB’lı tekliflerle internet sahibi olun. Yaz tatilini çok avantajlı fiyatlarla doyasıya tadını çıkarın.

 
Online Başvuru ​​​​​​
Yazlık İnternet Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paketler Bağlantı Hızı Kampanyalı Fiyat
2 aylık 3 aylık
ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB 16 Mbps'e kadar  109 TL  159 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 100 GB 16 Mbps'e kadar  139 TL  199 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps'e kadar 132 TL 181 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 100 GB 24 Mbps'e kadar 155 TL 212 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps'e kadar 152 TL 202 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 100 GB 24 Mbps'e kadar 179 TL 242 TL
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB 16 Mbps'e kadar  139 TL  204 TL
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 100 GB 16 Mbps'e kadar  169 TL  244 TL
Yalın HİPERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps'e kadar 162 TL 226 TL
Yalın HİPERNET LİMİTSİZ 100 GB 24 Mbps'e kadar 185 TL 257 TL
Yalın FİBERNET LİMİTİSİZ 50 GB 24 Mbps'e kadar 182 TL 247 TL
Yalın FİBERNET LİMİTİSİZ 100 GB 24 Mbps'e kadar 209 TL 287 TL

Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir

Paket ücretlerinin tamamı ilk faturaya yansıtılır. Yazlık İnternet hizmeti abonelik aylık faturalarında (varsa) Katma Değerli Hizmet ücretleri, (varsa) modem taksitleri ayrıca yansıtılacaktır.

96 TL (vergiler dahil) olan internet bağlantı ücreti kampanya kapsamında alınmayacaktır.

İşbu taahhütnameden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.

Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil ULTRANET/HİPERNET/FİBERNET paketleri için aylık 15 TL) paket ücretine dahildir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 10 TL devre hazırlama ücreti kampanya kapsamında fiyatlara dahil edilmiştir.

İstendiği takdirde Yazlık İnternet Paketler kapsamında, rayiç bedeli 168 TL olan VDSL modem 2 ay süreli paketlerde 2 taksitle, 3 ay süreli paketlerde 3 taksitle alınabilir. Modemin ilk taksidi ilk faturanıza yansıtılacaktır.

Yazlık İnternet Kampanyası Modem Ücretlendirme Bilgisi
Modem Aylık Taksit Tutarı/ 2 Taksit Aylık Taksit Tutarı/ 3 Taksit
 VDSL Modem 84 TL 56 TL
​​
- ​​
 • Yazlık İnternet hizmetinden yeni abone olacak tüm bireysel yeni müşteriler ve mevcut taahhütsüz Hazırnet paketindeki müşteriler, 31 Aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilir.
 • 16 Mbps’ye kadar ULTRANET/YALIN ULTRANET paketlerinde abone, internet hattının bulundugu yerdeki 16 Mbps’ye kadar, HIPERNET/FIBERNET/YALIN HIPERNET/YALIN FIBERNET paketlerinde abone, internet hattının bulundugu yerdeki 24 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız baglanılan yere göre degisiklik gösterebilecektir.
 • Paketler için paket GB* uygulaması bulunmaktadır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB'ını* aştığında internet kullanım (download) hızı düşürülecektir. Düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir.
 • Yalın İnternet paketlerine yalın internet aylık erişim ücreti ( vergiler dahil 15 TL) dahil edilmiştir. Sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 10 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya ücretlerine dahil edilmiştir.
 • Abone'nin tercih ettiği pakete göre uygulanacak olan ücret, aboneye işbu hizmetin verilmeye başladığı ay sonunda faturasına yansıtılacak olup, söz konusu bedel defaten tahsil edilecek ve seçilen paketin süresi sonunda abonelerin hattı dondurulacak, gelecek yıl aynı dönemde yeniden aktif hale getirilerek yürülükteki ücretten faturalandırılacaktır. Abone, süreli paketin bitiminde dilerse paketini kullanmaya devam etme veya hat dondurma yapılmaması ve internet paketinin iptali için talebini iletebilecektir. Yazlık İnternet Paketleri için paket süresince hat dondurma işlemi yapılamamaktadır.
 • Abone seçtiği süre boyunca TARİFE/PAKET değişikliği yapamaz. Ancak, almış olduğu Yazlık İnternet Paket'inin kullanımından ve tüm haklarından vazgeçerek Yazlık İnternet Aboneliğini tamamen sona erdirebilir veya istediği yeni bir pakete geçebilir. Her iki durumda da abone herhangi bir bedel iadesi talep edemez.
 • Abonenin, seçmiş olduğu paketinin süresinden önce aboneliğini sona erdirmesi ya da Yazlık İnternet paketi dışındaki diğer internet paketlerine geçiş yapması halinde paket ücreti ile ilgili olarak geri ödeme yapılmayacaktır.
 • Abonenin Türk Telekomünikasyon A.S.’den ses hizmeti almıyor olaması halinde FIBERNET aboneligini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FIBERNET Paket aboneliginin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal basvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanagında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle Abone'nin hizmetten yararlandığı yerde sürekli olarak verilememesi durumu hariç olmak üzere, Abone'nin herhangi bir sebeple seçtiği süre tamamen dolmadan Yazlık İnternet Aboneliğini sona erdirmesi veya borcunu ödememesi veya haklı gerekçelerle İŞLETMECİ tarafından aboneliğine son verilmesi (sözleşmenin feshi) durumları başta olmak üzere, aboneliğinin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde aboneden tahsil edilecek ücretler; varsa modem ücreti, (varsa) ödenmemiş hizmet ücreti, (varsa) kullanım dönemlerine ait ek kota ücretleri, işbu taahhütname kapsamında alınmamış olan bağlantı ücreti,yalın internet erişim ücreti, devre hazırlama ücreti, (varsa) abone olunan katma değerli hizmetlerin ücretleri aboneden  defaten tahsil edilir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname için tıklayınız.

*Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​​​
​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Size en yakın satış noktasını öğrenmek için tıklayın!

​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular
​​​​​
Başa Dön Hemen Başvur