Fiber'le Çifte Şenlik Kampanyası

Fiber'le Çifte Şenlik Kampanyası

24 ay boyunca Hiper hızlı internet ve Türk Telekom Tivibu sadece 60,90 TL!

Üstelik Hiper Hızlı Modem, Set Top Box ve internet bağlantı ücreti fiyata dahil!

strong>Hiper hızlı internet + Türk Telekom Tivibu şimdi 60,90 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik hediye modem avantajı ile.

24 ay boyunca hiper hızlı internet ve Tivibu keyfi için siz de Türkiye’nin Fiber İnternet lideri Türk Telekom’a gelin.

 
Online Başvuru
 
​​​​​​​​​​

FİBER’LE ÇİFTE ŞENLİK KAMPANYASI Türk Telekom TİVİBU GİRİŞ PAKETİ

Sabit ev telefonu ile kampanyadan yararlanıldığında geçerli olan fiyatlar;

PAKET Tivibu Ev Paketi İnternet Tarife Fiyatı    İnternet İndirimli Fiyatı Tivibu Giriş Paketi (SD) Fiyatı (1-24 ay)
Kampanyalı Fiyat (Bağlantı Ücreti Dahil)
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB  Tivibu Ev Giriş Paketi (SD) 71,00 TL 41,90 TL 11 TL 56,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ(24 Mbps'ye kadar) 35 GB Paket GB 71,00 TL 41,90 TL 56,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB  78,00 TL 48,90 TL 63,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB  78,00 TL 48,90 TL 63,90 TL

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmektedir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom Tivibu iç kurulumu ücretsizdir.

Kurulum esnasında teslim edilecek STB(HD Kutu) aylık 3 TL cihaz kullanım bedeli kampanyalı fiyata dahildir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi için sadece IPTV paketleri mevcuttur, uydu paketi bulunmamaktadır.

IPTV için HD fiyatlar, SD fiyat +5TL’dir

Fiyatlara bağlantı ücreti ve Türk Telekom Tivibu aktivasyon ücreti dahil değildir.

Kampanyadan sabit ev telefonu yerine yalın erişim veya Alo Paket ile yararlanılmak istenildiğinde, kampanyalı fiyatlara ek olarak aylık 18 TL ücretlendirme yapılmaktadır.

Sabit ev telefonu ile kampanyadan yararlanıldığında geçerli olan fiyatlar;

PAKET Türk Telekom Tivibu Paketi İnternet Tarife Fiyatı    İnternet İndirimli Fiyatı Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi (SD) Fiyatı (1-24 ay)
Kampanyalı Fiyat Kampanyalı Fiyat (Bağlantı Ücreti Dahil)
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB* Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi (SD) 71 TL 41,90 TL 15 TL 56,90 TL 60,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB*  71 TL 41,90 TL 56,90 TL 60,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB*  78 TL 48,90 TL 63,90 TL 67,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB*  78 TL 48,90 TL 63,90 TL 67,90 TL
PAKET Türk Telekom Tivibu Paketi İnternet Tarife Fiyatı    İnternet İndirimli Fiyatı Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi (SD) Fiyatı (1-24 ay)
Kampanyalı Fiyat Kampanyalı Fiyat (Bağlantı Ücreti Dahil)
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB* Türk Telekom Tivibu Süper Paketi (SD) 71 TL 41,90 TL 29 TL 70,90 TL 74,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 35 GB*  71 TL 41,90 TL 70,90 TL 74,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB*  78 TL 48,90 TL 77,90 TL 81,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ (24 Mbps'ye kadar) 75 GB*  78 TL 48,90 TL 77,90 TL 81,90 TL

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dâhildir.

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmektedir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom Tivibu iç kurulumu ücretsizdir.

Uydu paketlerinde dış kurulum ihtiyacı doğarsa, dış kurulum bedeli müşteriye aittir.

Kurulum esnasında teslim edilecek STB(HD Kutu) aylık 3 TL cihaz kullanım bedeli kampanyalı fiyata dahildir.

IPTV HD paket fiyatı + 5 TL

Fiyatlara bağlantı ücreti ve tivibu aktivasyon ücreti dahil değildir.

Kampanyadan, sabit ev telefonu yerine yalın erişim veya Alo Paket Erişimi ile yararlanılmak istenildiğinde, kampanyalı fiyatlara ek olarak 24 ay boyunca aylık 18 TL ücretlendirme yapılmaktadır.

Kampanya dâhilinde tercih edebileceğiniz tüm Tivibu Ev Paketleri için tıklayınız.

Paket Adı Teknoloji Hediye Paketler Kampanyalı Fiyat* (24 Ay) İndirim Tutarı (24 Ay) Tarife Fiyatı
Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi SD Türk Telekom Tivibu GO Giriş 11 TL 13 TL 24 TL
Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi SD Türk Telekom Tivibu GO Sinema 15 TL 23 TL 38 TL
Türk Telekom Tivibu Süper Paketi SD Türk Telekom Tivibu GO Süper 29 TL 49 TL 78 TL

* Kampanya kapsamında  Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi için IPTV paketleri, Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi ve Türk TelekomTivibu Süper Paket için hem IPTV hem de Uydu paketleri mevcuttur. IPTV için HD fiyatlar, SD fiyat +5TL'dir.

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %15 ÖİV dâhildir.

Yukarıdaki tablolarda yer alan Kampanyalı Tarifeler kampanya indirim süresi boyunca (24 ay) geçerli olup, Taahhüt sonrası kullanılan paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Türk Telekom evde internet ve Türk Telekom Tivibu tarife fiyatları ve paket içerikleri için www.bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet ve www.tivibu.com.tr web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

​​​
 • Kampanya  29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan yeni bireysel müşterilerimiz 24 ay Taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Her bir abone bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir..
 • Sinema ve Süper paketi Tivibu Şenlik Kampanyası kapsamında satılan paketlerdir. Sadece bu iki paket seçeneklerinde geçerli olmak üzere internet ve Tivibu kampanyalarından ayrı ayrı faydalanılabilir.

İnternet Koşulları

 • Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere,Türk Telekom Evde İnternet hat sahibinin faturasına yansıtılır.
 • Bağlantı ücreti aylık 4 TL olmak üzere 24 ay süresince yansıtılır.
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL yalın internet devre hazırlama yürürlük ücreti alınır.
 • Alo Paket başvurularında yeni müşterilerden bir defaya mahsus 16 TL Alo paket bağlantı yürürlük ücreti alınır.
 • Abone, Fiber/Hiper İnternet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paket GB'ını*** aştığında internet kullanım hızı 1 Mbps'ye düşer.. TTNET, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilir.
 • Abone kampanya süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmet/paketlere geçemeyecektir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • 24 aylık kampanya süresince yukarıda seçilmiş olan hizmetlere ait tarife paketlerinin indirimli aylık ücreti alınır ve indirimli kullanım süresinden sonra yürürlükteki tarifelerden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250 TL olan bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini 444 1 444 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.
 • Kampanya dâhilinde verilen modemde abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikâyetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dâhilindeki işlemler yapılırArıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikâyetlerde abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
 • Seçilen paketteki hizmetler için belirlenmiş kampanya fiyatına göre faturalandırmaya ilk fatura dönemiyle başlanır. Abone olunan tarihten, ilk fatura tarihine kadar geçen süredeki ücret, seçilen hizmetlere ait paketler için belirtilen indirimli tarifeden hesaplanarak fatura edilir. Abone 24 (yirmi dört) aylık Taahhüt dönemi zarfında, indirim süresi boyunca kampanyaya dâhil olmayan internet paketlerine geçiş yapamaz, aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Abone, teknik olarak mümkün olması halinde kampanya kapsamındaki Taahhüt süresi boyunca kampanyaya dâhil olan her bir hizmet için aylık yürürlükteki ücreti daha yüksek pakete/paketlere geçiş yapma hakkına sahiptir. Ancak, elde edilen indirim bedeli, geçiş tarihinden itibaren yeni pakete göre güncellenir ve taahhüdün ihlal edilmesi halinde aboneden tahsil edilecek indirim bedeli bu kapsamda hesaplanarak faturaya yansıtılır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Söz konusu indirimler aylık kullanım ücretlerini kapsamakta olup, abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal etmesi, kampanya giriş paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren Taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneden tahsil edilir. Ancak aboneden Taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ve cihaz ücretinin, servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • FİBERNET Paketlerinde FTTH altyapısında hizmet alan aboneler için HGW modem, abonelerin kullanımına ücretsiz sunulmaktadır.
 • Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti almıyor olması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde , FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda , modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Abone kampanya uygulaması çerçevesinde TTNET'ten edindiği internet , Türk Telekom Tivibu, Yalın internet erişimi ve Alo Paket hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında teknik imkânlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Ancak, Türk Telekom Tivibu ve Alo Paket hizmetinin nakli internet hizmetinin nakli halinde mümkündür.
 • Gerekli olabilecek nakil vb. geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler aşağıda yer almaktadır. Bu paketler söz konusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulmaktadır. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da abonenin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dâhilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olmaktadır.
 • Burada yer almayan hususlarda Evde İnternetAbonelik Sözleşmesi hükümleri geçerlidir.

Kampanya dâhilinde tercih edebileceğiniz tüm Tivibu Ev Paketleri için tıklayınız.

İNTERNET PAKETİ Bağlantı Hızı Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer* İnternet Tarife Fiyatı İnternet İndirimli Fiyatı
(1-24 ay)
Türk Telekom FİBERNET LİMİTSİZ 35 Mbps' e kadar 100 GB 87 TL 58,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps' e kadar 100 GB 87 TL 58,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 35 Mbps' e kadar 100 GB 87 TL 58,90 TL
Türk Telekom FİBERNET LİMİTSİZ 50 Mbps' e kadar 200 GB 107 TL 75,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps' e kadar 200 GB 107 TL 75,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 50 Mbps' e kadar 200 GB 107 TL 75,90 TL
Türk Telekom FİBERNET LİMİTSİZ 100 Mbps' e kadar 200 GB 127 TL 89,90 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps' e kadar 200 GB 127 TL 89,90 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 100 Mbps' e kadar 200 GB 127 TL 89,90 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar 50 GB 73 TL 41,90 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar 75 GB 76 TL 46,90 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar 100 GB 93 TL 51,90 TL

TİVİBU Koşulları

 • Aktivasyon ücreti Türk Telekom Tivibu Giriş Paketi için 24 TL olup 24 ay boyunca 1 TL olarak, Türk Telekom Tivibu Sinema Paketi ve Türk Telekom Tivibu Süper Paket için 30 TL olup 12 ay boyunca aylık 2,5 TL olarak ayrıca tahsil edilir.
 • Tivibu Uydu için müşteri ihtiyaç ve talebine bağlı dış kurulum 132 TL (11 TL x 12 Ay) olarak faturaya yansıtılır.
 • Tivibu Giriş Paketi için kampanya süresince farklı bir Tivibu kampanyasına geçiş yapılabilir ve bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilmemektedir. Geçiş yapılan farklı bir Tivibu kampanyası süresince ve kapsamında spor içeriği olan Süper Pakete geçilmesi halinde giriş yapılan paket dahil hiçbir pakete geçiş yapılamamaktadır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Türk Telekom Tivibu taahhüt başlangıç tarihi, kampanya taahhüt başlangıç tarihiyle aynı olacaktır. Tivibu Ev kurulumunuz, internet kurulumunuz yapıldıktan sonra tamamlanmaktadır. Türk Telekom Tivibu abonelik ücreti kurulum tamamlandıktan sonra faturalandırılır.
 • Abone kampanya uygulaması çerçevesinde TTNET'ten edindiği internet, Türk Telekom Tivibu , Yalın internet erişimi ve Alo Paket hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında teknik imkânlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Ancak, Türk Telekom Tivibu ve Alo Paket hizmetinin nakli internet hizmetinin nakli halinde mümkündür.
 • Aboneliğin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen cihazların abone tarafından, Türk Telekom Ofislerine veya Türk Telekom mağazalarına süresinde eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde "IPTV EKİPMAN TESLİM TUTANAĞI" çerçevesinde belirtilmiş tutarlar aboneden ayrıca tahsil edilir.
 • Kırmızı Halı gibi diğer ücretli içerikler, yukarıda belirlenen aylık tutarlar dahilinde olmayıp, Abone’nin bu içerikleri kiraladığı veya izlediği taktirde belirlenen ücret faturasına ayrıca yansıtılır.
 • TTNET, kanallar, isteğe bağlı hizmetler, etkileşimli hizmetler de dahil, tüm içerik ve hizmetlerin sürekliliğini taahhüt etmemektedir/edememektedir. Bu nedenle, herhangi bir gerekçeye dayanmaksızın ve dilediği zamanda kısmen veya tamamen TİVİBU kapsamından çıkarma, değiştirme hakkına sahiptir.
 • Abonelik iptali ve/veya kampanyadan çıkılması halinde; taahhütte bulunulan tarihten itibaren iptal dönemine kadar kampanya kapsamında sağlanan tüm indirim ve faydalar toplanarak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturaya yansıtılır. Ek olarak (varsa)aktivasyon/Tivibu İç ve Dış Kurulum ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı, (varsa) geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçlar ayrıca tahsil edilir.

Türk Telekom Tivibu Şenlik Kampanyası Sinema/Süper Paketi (IPTV) taahhütnamesi için tıklayınız.​

Türk Telekom Tivibu Şenlik Kampanyası Sinema/Süper Paketi (Uydu) taahhütnamesi için tıklayınız.

Fiber'le Çifte Şenlik kapsamındaki internet paketleri, Türk Telekom Tivibu Giriş paketi taahhütnamesi için tıklayınız.​

​​

Kampanyaya başvurmak için Online başvuru yapabilir, Türk Telekom Ofisleri veGrup Mağazalarına uğrayabilir; 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!