Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası

Kamu çalışanları her şey dahil limitsiz evde internet paketleriyle evde internetin sınırsız ve eğlenceli dünyasının kapılarını açıyor! 

 
Online Başvuru
 
​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​

Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası
 
Kamuluya Her Şey Dahil Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
Paket Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan
Sonra
Hızım Düşer?*
KAMPANYALI FİYAT*
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL54,90 x 24 Ay
FİBERNET LİMİTSİZ/
HİPERNET LİMİTSİZ
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB TL59,90 x 24 Ay
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL66,90 x 24 Ay
Yalın FİBERNET/
HİPERNET LİMİTSİZ
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB TL69,90 x 24 Ay

* Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya fiyatına modem, bağlantı ücreti ve Yalın Erişim Ücreti dahildir. %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil olduktan sonra geçiş yapabileceğiniz paketler

Kampanyaya dahil olduktan sonra geçiş yapabileceğiniz paketler Ücretlendirme Bilgisi
Paket Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan
Sonra
Hızım Düşer?*
Kampanyalı Fiyat Tarife Fiyatı
Ultranet LİMİTSİZ 16 Mbps' kadar Limitsiz 75 GB TL71,90 TL82
Ultranet LİMİTSİZ 16 Mbps' kadar Limitsiz 100 GB TL76,90 TL93
FİBERNET LİMİTSİZ/
HİPERNET LİMİTSİZ
35 Mbps'e kadar Limitsiz 100 GB TL83,90 TL93
FİBERNET LİMİTSİZ/
HİPERNET LİMİTSİZ
50 Mbps'e kadar Limitsiz 200 GB TL100,90 TL113
FİBERNET LİMİTSİZ/
HİPERNET LİMİTSİZ
100 Mbps'e kadar Limitsiz 200 GB TL114,90 TL133

* Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

​​​​​​​​
 • Paket GB* uygulaması bilgilendirmesi için tıklayınız.
 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Yeni veya kampanya yürürlüğe girdikten sonra gerçekleşen abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş kamu çalışanları ya da emeklileri kampanyaya dahil olan Evde İnternet paketlerine 24 ay taahhüt vererek ve aşağıdaki şartları sağlayarak kampanyadan yararlanabilir.
  • Yeni müşteri olmak,
  • Kamu kimliği ile başvurmak,
 • 24 ay taahhüt internet hizmetini kapsar ve bu süre boyunca indirimli fiyatlardan sunulur. 25. aydan itibaren, hizmetlere ait paketlerin yürürlükteki aylık fiyatları geçerlidir.
 • Aylık bedellerin tamamı müşterinin faturasına (tek fatura) yansıtılır.
 • Fiyatlara ek hizmetlere ilişkin ücretler dahil değildir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin Kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Taahhüt süresi boyunca paket değişikliği için taahhüt başlangıcında tercih edilen İnternet paketlerinden, sadece paket yapısına dahil olan ve yürürlükteki aylık ücreti daha yüksek paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumun haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen İnternet için nakil yapılabilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilecektir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 ve 24 Mbps’ ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Türk Telekom, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar ararlanabilecektir. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecektir. Kampanya kapsamında verilen modemlerin markasını belirleme hakkı Türk Telekom'a aittir ve stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

  FİBERNET Paketlerinden FTTH altyapısında hizmet alan müşterilerimiz için HGW modem müşterilerin kullanımına ücretsiz sunulacaktır.

  Abonenin Türk Telekomünikasyon A.Ş’den ses hizmeti almıyor olması halinde FİBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilecektir.
 • Kampanya ile sunulan internet hizmeti internet alt yapı olanakları sınırlıdır. Türk Telekom yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

Sözleşmeler için tıklayın.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın. ​​​​​​​

Kampanyaya başvurmak için bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Ofis ya da Mağazaları'na uğrayın.

Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​​

Başa Dön Hemen Başvur