Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Herkese Limitsiz İnternet Kampanyası

Herkese Limitsiz İnternet Kampanyası

TTNET FIRSATIYLA İNTERNETSİZ EV
KALMAYACAK!

TTNET’ten 12 ay boyunca 39 TL’ye limitsiz internet avantajı!

Sadece 12 ay taahhütle, yeni müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitlenen internet paketleri TTNET’te. Şimdi siz de TTNET Satış Noktası’na gelin, internet paketinizi seçin, internet dünyasına TTNET avantajlarıyla girin. TTNET’le her şey mümkün.

 
Online Başvuru
 
​​
Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım
Kotası
Kampanyalı
Tarife
Kampanyasız
Tarife
NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 19 x 12 Ay TL 33
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 39 x 12 Ay TL 63

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanyaya dahil tüm internet paket seçenekleri için tıklayın.

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanyalı Tarife Kampanyasız Tarife
NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 19 x 12 Ay TL 33
NET12 8 Mbps'ye kadar 12 GB TL 29 x 12 Ay TL 45
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 39 x 12 Ay TL 63
NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 62 x 12 Ay TL 93
8LİMİTSİZ 8 Mbps Limitsiz TL 81 x 12 Ay TL 119
ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 68
TTNET FİBERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB TL 26 x 12 Ay TL 38
TTNET FİBERNET12 20 Mbps'ye kadar 12 GB TL 31 x 12 Ay TL 46
TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 69
TTNET HİPERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB TL 26 x 12 Ay TL 38
TTNET HİPERNET12 20 Mbps'ye kadar 12 GB TL 31 x 12 Ay TL 46
TTNET HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 69

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

NET Paket’lerde müşteri, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, ULTRANET Paket’lerde 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, 20 Mbps’ye kadar TTNET FİBERNET/HİPERNET paketlerinde abone, TTNET FİBERNET/HİPERNET hattının bulunduğu yerdeki 20 Mbps’ye kadar hızı kullanacak olup kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Tüm NET Paketler için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (NET6 ve NET12 için 25 GB, NETLİMİTSİZ için 50 GB, NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. 8LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır. Tüm ULTRANET paketler için de adil kullanım uygulaması geçerlidir. Aylık download (indirme) miktarının ULTRANET LİMİTSİZ için 75 GB’yi aşması durumunda; download hızı ayın geri kalan günleri için 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Tüm HİPERNET ve TTNET FİBERNET paketleri için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (HİPERNET6, HİPERNET12, TTNET FİBERNET6, TTNET FİBERNET12 için 25 GB, HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps’ye kadar, TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20Mbps’ye kadar için 75 GB’ı) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Adil kullanım kotası uygulanan tüm paketlerde, takip edilen aya girildiğinde, Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım kotasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Kampanyaya dahil tüm Yalın İnternet paket seçenekleri için tıklayın.

TTNET Yalın İnternet/TTNET Yalın HİPERNET hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti; TTNET YALIN FİBERNET hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 28 TL erişim ücreti ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 8 TL) devre hazırlama ücreti alınır.

Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kampanyalı Tarife Kampanyasız Tarife
Yalın NET6 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 19 x 12 Ay TL 33
Yalın NET12 8 Mbps'ye kadar 12 GB TL 29 x 12 Ay TL 45
Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 39 x 12 Ay TL 63
Yalın NETLİMİTSİZ Plus 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 62 x 12 Ay TL 93
Yalın 8LİMİTSİZ 8 Mbps Limitsiz TL 81 x 12 Ay TL 119
Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 68
TTNET Yalın FİBERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB TL 26 x 12 Ay TL 38
TTNET Yalın FİBERNET12 20 Mbps'ye kadar 12 GB TL 31 x 12 Ay TL 46
TTNET Yalın FİBERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 69
Yalın HİPERNET6 20 Mbps'ye kadar 6 GB TL 26 x 12 Ay TL 38
Yalın HİPERNET12 20 Mbps'ye kadar 12 GB TL 31 x 12 Ay TL 46
Yalın HİPERNET LİMİTSİZ 20 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 44 x 12 Ay TL 69

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

NET Paket’lerde müşteri, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, ULTRANET Paket’lerde 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, 20 Mbps’ye kadar TTNET FİBERNET/HİPERNET paketlerinde abone, TTNET FİBERNET hattının bulunduğu yerdeki 20 Mbps’ye kadar hızı kullanacak olup kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

Tüm NET Paketler için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (Yalın NET6 ve Yalın NET12 için 25 GB, Yalın NETLİMİTSİZ için 50 GB, Yalın NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Yalın 8LİMİTSİZ paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır.Tüm ULTRANET paketler için de adil kullanım uygulaması geçerlidir. Aylık download (indirme) miktarının Yalın ULTRANET LİMİTSİZ için 75 GB’yi aşması durumunda; download hızı ayın geri kalan günleri için 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Tüm HİPERNET ve TTNET FİBERNET paketleri için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (TTNET Yalın HİPERNET6, TTNET Yalın HİPERNET 12, TTNET Yalın FİBERNET6, TTNET Yalın FİBERNET12 için 25 GB, TTNET Yalın HİPERNET LİMİTSİZ 20Mbps’ye kadar, TTNET Yalın FİBERNET LİMİTSİZ 20Mbps’ye kadar için 75 GB’ı) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Adil kullanım kotası uygulanan tüm paketlerde, takip edilen aya girildiğinde, Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım kotasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Yalın 8LİMİTSİZ Paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır.

Adil Kullanım ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 • Kampanyadan 31 Aralık 2013 tarihine kadar başvuran bireysel ve kurumsal yeni müşterilerimiz 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen TTNET ADSL/TTNET Yalın İnternet/TTNET FİBERNET/TTNET Yalın FİBERNET/HİPERNET/Yalın HİPERNET tarife paketleri için geçerlidir.
 • Daha önce TTNET internet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kota aşım ücreti, abonenin kampanya dahilinde abone olduğu paketin kota aşım ücreti üzerinden faturasına yansıtılacaktır.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • 12 aylık taahhüt süresi boyunca müşterilerimiz kampanyaya girdikleri tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında 12 aylık taahhüt süresi boyunca TTNET Vitamin Paketi ücretsiz olup, taahhüt süresinin sonunda kendiliğinden sona erecektir. Paketinizi kullanabilmeniz için www.vitaminegitim.com adresinden “Kullanıcı İşlemleri” ekranına giriş yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup müşteri dilerse TTNET Taksitli Modem Kampanyası kapsamında modem alabilecektir. TTNET Taksitli Modem Kampanyası detayları için tıklayın.
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda TTNET Müşteri Hizmetlerini 444 1 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.
 • Modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • 36 TL bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır.
 • Kampanya ADSL/TTNET FİBERNET/HİPERNET/Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • NET Paket’lerde müşteri, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, ULTRANET Paket’lerde 16 Mbps’ye kadar destekleyen hızı, 20 Mbps’ye kadar TTNET FİBERNET/HİPERNET paketlerinde abone, TTNET FİBERNET/HİPERNET hattının bulunduğu yerdeki 20 Mbps’ye kadar hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tüm NET Paketler için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (NET6 ve NET12 için 25 GB; NETLİMİTSİZ için 50 GB; NETLİMİTSİZ Plus için 100 GB) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Tüm ULTRANET paketler için de adil kullanım uygulaması geçerlidir. Aylık download (indirme) miktarının ULTRANET LİMİTSİZ için 75 GB’yi aşması durumunda; download hızı ayın geri kalan günleri için 3 Mbps olarak uygulanacaktır. HİPERNET ve TTNET FİBERNET paketleri için adil kullanım uygulanmaktadır. Aylık download (indirme) miktarı paketler için belirtilen adil kullanım noktasını (HİPERNET6, HİPERNET12,TTNET FİBERNET6, TTNET FİBERNET12 için 25 GB; HİPERNET LİMİTSİZ (20 Mbps’ye kadar), TTNET FİBERNET LİMİTSİZ 20Mbps’ye kadar için 75 GB’ı) aştıktan sonra, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır. Belirtilen paketlerin Yalın versiyonları için de aynı adil kullanım noktası uygulanmaktadır. Adil kullanım kotası uygulanan tüm paketlerde, takip edilen aya girildiğinde, Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım kotasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. 8LİMİTSİZ Paketi için AKN uygulaması bulunmamaktadır.
 • TTNET Yalın İnternet/TTNET Yalın HİPERNET hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL (tüm vergiler dahil) Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti; TTNET YALIN FİBERNET hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 28 TL (tüm vergiler dahil) erişim ücreti ayrıca yansıtılacaktır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • İnternet aylık paket ücreti ve kota aşım ücretine her yıl Ocak ayında %7’yi aşmayacak şekilde fiyat artışı yapılacaktır.

TTNET ADSL/Yalın İnternet ile Tivibu, TTNET ProG, NETDİSK, TTNET Vitamin, Türk Telekom Müzik, TTNET WiFi, TTNET Aile Koruma Şifresi ve TTNET Güvenlik gibi pek çok katma değerli servisi kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Detaylı bilgiye TTNET ADSL satış noktalarından ve 444 1 444 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına uğrayın, evinize, iş yerinize TTNET ADSL bağlatın. Size en yakın TTNET ADSL Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.

Başa Dön Hemen Başvur