Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Sizinle

Özürlülük oranı % 40 ve üzeri olan Engelliler, Gaziler, Şehit Eşleri ile Engelliler, Gaziler ve Şehitlerin birinci derece yakınları (anne, baba veya çocuklar) istenen belgeler ile birlikte başvurarak, Engelli, Şehit ve Gazi yakınları müşterilerine özel sunulan Türk Telekom Sizinle paketlerinden faydalanabilirler.

Engelli, Şehit ve Gazi yakınları ya da 1. Derece yakınları (anne, baba veya çocuğu) 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvuru yapabilirsiniz.

Engelli müşteriler için;

 • Engelli müşteriye ait T.C. Nüfus Cüzdanı
 • Engelli müşteriye ait Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu
 • Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı'nda Özürlü Oranı'nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, Özürlü Kimlik Kartı veya Sağlık Kurulu Raporu'na gerek duyulmamaktadır.
 • Başvuran 1. derece yakını ise, yakınına ait T.C. Nüfus Cüzdanı

Gazi ve Şehit yakınları müşteriler için;

 • Gazi ve Şehit yakınları müşteriye ait T.C. Nüfus Cüzdanı
 • Gazi ve Şehit yakınları müşteriye ait Emekli Sandığı serbest kartı
 • Başvuran 1. derece yakını ise, yakınına ait T.C. Nüfus Cüzdanı
 • İndirimli paketlerden özürlülük oranı % 40 ve üzeri olan Engelliler, Gaziler, Şehit eşleri ile Engelliler, Gaziler ve Şehitlerin birinci derece yakınları (anne, baba veya çocuklar) yararlanabilirler.
 • Abonelik başvurusunu Engelli, Gazi/Şehit eşi yapıyorsa abonelik, Engelli, Gazi/Şehit Eşi üzerinde olacaktır. Eğer Engelli, Gazi/Şehidin birinci dereceden yakını (anne, baba veya çocuğu) abonelik için başvurursa indirimden faydalanabilecek ve abonelik Engelli, Gazi/Şehit yakını üzerine gerçekleşecektir.
 • Bu paketlere başvuruda bulunulacak her T.C. Kimlik Numarası için bir paket satışına izin verilecektir.

Başvuruda bulunan Engelli müşteriler için Nüfus Cüzdanı, Özürlü Kimlik Kartı ve Sağlık Kurulu Raporu dışında bir belge/evrak kabul edilmemektedir.

Başvuruda bulunan Şehit/Gazi yakını müşteriler için Nüfus Cüzdanı, Emekli Sandığı serbest kartı dışında bir belge/evrak kabul edilmemektedir.

Bu tarife paketinin herhangi bir şekilde usulüne uygun olarak kullanılmadığının tespiti halinde müşterinin tarife paketi, bulunduğu tarifenin indirimsiz hali ile değiştirilerek ilgili tarifede kalınan sürede sağladığı avantajların 3 katı bedel mevcut düzenlemeler gereği ayrıca faturasına yansıtılır.

Türk Telekom sizinle paketleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Sadece yeni aboneliklerde ilk bağlantı ücreti ayda 16 TL taksitle 12 ay ya da 8 TL taksitle 24 ay boyunca alınmaktadır.

Evet. Türk Telekom Sizinle paketleri için Türk Telekom Yalın İnternet hizmeti de verilebilmektedir. Türk Telekom Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. Türk Telekom Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve internet hizmeti bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 10 TL geçiş ücreti alınır. Ayrıca her ay Yalın İnternet hizmet erişim ücreti olarak; Yalın DSL / Yalın Hipernet hizmetinden yararlanan müşteriler için aylık 15 TL; Türk Telekom Yalın FİBERNET hizmetinden yararlanan müşteriler için aylık 18 TL alınır.

Türk Telekom Sizinle paketleri ile nakil hizmeti sunulabilmektedir.

Türk Telekom Sizinle paketleri başka bir aboneye devredilemez.

Kampanyalı aboneliklerde indirim döneminde hat dondurma hizmeti verilmektedir. Ancak, bu durumda hat dondurma işlemi yapmış abonelerin taahhüdünün sona erme tarihine, abonenin hattını dondurduğu süre kadar ekleme yapılır. Ekleme yapılan bu dönemde, abone indirimli ücretten değil, yürürlükteki tarifeden ücretlendirilecektir.

Örneğin, kampanyası 01 Ocak 2014'de bitecek bir abonenin, indirim döneminde 60 gün hat dondurma işlemi yapmış olması halinde, taahhüt sona erme tarihi 01 Mart'a ertelenecektir. Hat dondurmada ay değil, gün hesabı yapılmaktadır.

Taahhüt süresi devam eden kampanyanın indirim döneminde bulunmayan müşteriler faydalanabilir. Mevcut paketin eşdeğeri (muadili) veya üstü olan indirimli internet paketlerine geçiş talebinde bulunulması durumunda kampanyaya ait taahhüt süresi korunmaktadır. Eğer kampanya kapsamında devam eden bağlantı, modem, cihaz...vb ücretleri varsa, ödemeleri geçiş sonrasında da devam etmektedir.

Daha alt pakete geçiş yapılması durumunda taahhüt sonlandırılır, kampanya kapsamında sağlanan avantajların bedelleri faturaya yansımaktadır. Müşteriye herhangi bir ücret iadesinde bulunulmaz. Bu konuda detaylı bilgi, ilgili kampanyanın Sıkça Sorulan Sorular Bölümü'nde yer almaktadır.

Kampanya veya hizmet iptali için Türk Telekom Ofisleri ve Türk Telekom Mağazaları'ne başvurulabilir ya da 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aranabilir.

Taahhüdü olmayan müşteriler için;

 • (varsa) Önceki dönemlere ait ödenmemiş fatura ücretleri
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti
 • (varsa) Abone olunan Türk Telekom Katma Değerli Servis (VAS) ücreti
 • (varsa) Ödenmemiş bağlantı ücreti taksitleri
 • (varsa) Taksitli ürünlerin kalan taksit ücretleri
 • Taksitli modem/cihaz kampanyasından yararlanan müşterilerimizden iptal tarihine kadar ödenen taksitler toplamı, toplam modem bedelinden düşülerek faturaya yansıtılır.

Yalın internet hizmetinden yararlanan müşteriler için:

 • Önceki dönemlere ait ödenmemiş aylık erişim ücreti
 • (varsa) ödenmemiş devre hazırlama ücreti
 • (varsa) yalın internete geçiş nedeniyle yansıyabilecek geçiş ücreti faturaya yansıtılır.