Artık Bursaspor taraftarının kendisine özel BursasporNET'i var!

Bursaspor’a gönül vermiş, spor tutkunu taraftarlarımız için BursasporNET ile fiber hızlı ve uygun sınırsız internet keyfi! Üstelik takımınızın kuruluş yılı olan 1963 wifi dakikası da hediye!  İnternet keyfinizin yanısıra hediye forma ve futbol maç bileti, oyuncularla tanışma, stadyum ziyareti gibi özel fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanma imkanına da sahip olun.

Hemen başvurun, BursasporNET paketlerine yeşil beyaz sahip olurken takımınızın başarılarına da ortak olun. Üstelik 1963 wifi dakikası ile evinizdeki internete ek havaalanı, otel, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlardan taşınabilir bilgisayarlarınız veya WiFi uyumlu cep telefonlarınız ile özgürce internete bağlanın.

Online Başvuru


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​
​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kampanya kapsamında  Hepsi Dahil Kampanyası’nın internet paketleri kullanılmaktadır. Koşullar ve diğer paket detayları için tıklayınız.


BursasporNET Ücretlendirme Bilgisi
Herşey Dahil Fiyatlı Paketler Bağlantı Hızı Kampanyalı Fiyat *
NETLİMİTSİZ 50GB  8 Mbps'ye kadar 56,90 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 50GB 16 Mbps'ye kadar 62,90 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 100GB 16 Mbps'ye kadar 69,90 TL
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35GB 24 Mbps'ye kadar 56,90 TL
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ  50GB 24 Mbps'ye kadar 62,90 TL
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ  100GB  24 Mbps'ye kadar 69,90 TL

*Fiyatlar internet paketi ve Alo Paket ücretini içermektedir.
​​​
​​

Wifi DK Detayları


BursasporNET müşterileri şimdi takımının kuruluş yılı olan 1963 hediye ​Türk Telekom evde internet WiFi dakikaları ile havaalanları, otelleri alışveriş merkezleri, kafeler ve restoranlarla taşınabilir bilgisayarları veya WiFi uyumlu cep telefonları ile özgürce internete bağlanıyor.


Türkiye'nin 81 ilinde binlerce servis noktasında geniş bant kablosuz internet.


Türk Telekom evde internet WiFi Yurt Dışı Erişim hizmeti ile iPass firmasının anlaşmalı olduğu 160 ülkede, 100.000'in üzerinde servis noktasında tek bir kullanıcı adı ve şifre ile internete bağlanma olanağı.​​

​​​

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.


Ayrıca İnternet yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.
Size en yakın satış noktasını öğrenmek için tıklayın!​​​​​​​