Ana İçeriğin Başı

Sizinle paketleri ile engelli müşterilere özel çözümler!

İletişim teknolojilerinin sunduğu olanakları kullanarak bilgiye erişimde herkesin eşit imkanlara sahip olmasına katkı sağlamak amacıyla "Engelsiz Evde İnternet” projesini hayata geçirdik.

Proje kapsamında ürün ve hizmetlerimizi engellilerin kullanımına uygun şekilde güncelleyerek, engellilerin bilgiye erişim sürecinde yaşadıkları sorunları azaltmayı hedefliyoruz.​​

 ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Yeni ve mevcut engelli müşterilerimiz, kendilerine özel hazırlanan Sizinle paketlerini seçerek %25'e varan özel indirimden faydalanabiliyor. Sizinle internet hizmeti detay bilgileri ve paketleri için tıklayın.

Sizinle paketlerinden yararlanmak isteyen yeni engelli müşterilerimiz 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak veya bireysel.turktelekom.com.trweb sitesinden online başvuru yaparak abonelik sürecini başlatabiliyor. Abonelik tesis etmek isteyen yeni engelli müşterilerimizin evlerinde hizmet sunularak sözleşme süreçleri tamamlanabiliyor.

Engelsiz Türk Telekom Tivibu sayesinde, görme engelli Evde İnternet müşterileri kullandıkları ekran okuyucu programlarla Türk Telekom Tivibu üzerinden kaliteli bir TV izleme deneyimi yaşayabiliyorlar.

Türk Telekom Tivibu ve Tivibu Web'e Engelsiz Tivibu klasörü eklenerek, görme engelliler için sesli betimlemeli, işitme engelliler için de betimlemeli alt yazılı ve işaret dili destekli film seçenekleri sunuluyor. Engelsiz Tivibu klasöründe sunulan filmlere ulaşmak için tıklayın.

Faturalama ve sözleşme süreçleri için de engelleri kaldıran uygulamalar geliştiren, abonelik sözleşmesini sesli olarak sunuyor. Sesli abonelik sözleşmeleri için tıklayın.

Talepte bulunan görme engelli Evde İnternetmüşterileri IVR sistemi ile faturalarını sesli olarak dinleyebiliyor. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

*İnternet hizmeti TTNET A.Ş. tarafından verilmektedir.