Ana İçeriğin Başı

HAZIRNET

 

31 Aralık 2019 tarihine kadar yeni abone olmak isteyen müşteriler, taahhütsüz ve ücret ödemeden HAZIRNET Paketi abonesi olabilmektedir.

HAZIRNET abonelerine bağlantı ücreti ve aylık paket ücret hediye olup, günlük sadece 10 TL(KDV ve ÖİV Dahil)'ye sınırsız internetten faydalanabilmektedirler. Üstelik modem yoksa taksitli modem kampanyasından yararlanabilirler.

​​​​​​

Tüm Türkiye çapında tarifeye başvuran Yeni Aboneler (bireysel) yararlanabilirler.

HAZIRNET Paketlerine Türk Telekom Ofis, Türk Telekom Mağazaları, KSK, OSK satış kanalları üzerinden başvurabilir.

​​​

Tarifeden yararlanmak için Abonelik Sözleşmesi (Internet / STH / IPTV) doldurulacaktır. Herhangi bir Taahhüt alınmayacaktır.

​​​

HAZIRNET kapsamında 1Mbps hız ve limitsiz(günlük) ADSL hizmeti alabilirsiniz.

​​

HAZIRNET tarifesindeki müşteriler satışa açık olan ADSL , ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilmektedirler.

Hazırnet Paketi Ücretlendirme Bilgisi
Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Günlük Kullanım Süre Aylık Sabit Ücret Günlük Tarife Ücreti
HAZIRNET 1 Mbps Sınırsız 1 Gün Yok 10 TL

Günlük (03:00 - 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 10 TL dir.Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir.

Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %7,5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir.

Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir.

Yalın İnternet olarak da HAZIRNET Tarifesinden yararlanmak mümkündür. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen aboneye, sabit telefon abonesi değil ise Yalın internet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) ve Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) faturalandırılır.

Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen müşterilere 20 TL Alo Paket aylık sabit erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılır.Alo Paket internet hizmeti başvurularında; sabit telefon hattı olan müşterilerden 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden de 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti alınır.

​​
​​​​​​

Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınır. Yani Gece 03:00 ile sonraki gece 02:59 arası yapılacak internet kullanımları (2MB üstü) 10 TL olarak müşteriye faturalandırılır.

​​​

HAZIRNET tarifesi kapsamında müşterilerimize damga vergisi yansıtılmamaktadır.

HAZIRNET tarifesi aboneliği süresince müşterilerimize yansıtılacak tek tutar internet ücreti olup, kullanım yapıldığı gün(03:00-02:59 arası) karşılığı denk gelen tarife tutarı ay sonu müşterimize faturalandırılır.(Örneğin 4 gün (03:00-02:59 arası) boyunca internet kullanımı yapılması durumunda ay sonu müşteriye 4 gün x 10TL karşılığı 40 TL 'lik internet ücreti yansıtılır.) Ancak Yalın İnternet olarak da HAZIRNET Tarifesinden yararlanmak mümkündür. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen aboneye, günlük internet erişim ücreti dışında sabit telefon abonesi değil ise Yalın internet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) ve Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) faturalandırılır. Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen müşterilere de aylık 20 TL Alo Paket aylık sabit erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılır. Alo Paket internet hizmeti başvurularında; sabit telefon hattı olan müşterilere 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti, sabit telefon hattı olmayan müşterilere de 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti faturalandırılır.

(Varsa) Modem Ücreti: 24 ay boyunca 10TL faturaya yansıtılır.

​​​​​​​

Hayır, bağlantı ücreti hediyedir.

Hayır, tarife boyunca aylık sabit ücret hediyedir.

Hayır, Günlük sınırsız internet kullanabileceksiniz.

​​

Yalın internet hizmet ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil 20 TL) ve sabit telefon hizmeti de alınmıyorsa Yalın İnternet devre hazırlama ücreti (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 10 TL) ilk aydan itibaren evde internet faturasına yansıtılır.

Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlandığı durumda ise aylık 20 TL Alo Paket aylık sabit erişim ücreti yansıtılır. Ayrıca sabit telefon hattı olan müşterilerden 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden de 1 defaya mahsus 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti faturalandırılır.

(Varsa) Modem Ücreti: 24 ay boyunca 10TL faturaya yansıtılır.

​​​​

HAZIRNET tarifesinde, kaç gün internet kullanımı yapılmışsa, o kadar gün karşılığı tutarda ücret ay sonu fatura olarak ödenir.

Yalın HAZIRNET Paketi ve Alo Paketinde, yalın internet ve Alo Paket aylık erişim ücreti aylık tüm vergiler dahil 20 TL olarak faturalandırılır.

Modem talep edilmesi halinde, 24 ay boyunca 10 TL faturaya yansıtılır.

​​​​​

HAZIRNET taahhütsüz bir pakettir, bu bağlamda abonelerimiz HAZIRNET paketinden diledikleri evde internet paketlerine istedikleri zaman geçiş yapabilir ancak paket değişikliği ya da iptal yaptırdıktan sonra yeniden HAZIRNET tarifesine geri gelememektedir.

Modem Ücreti: Modem ücretinin kalan taksit tutarları faturaya yansıtılır.

​​​​

Hayır, HAZIRNET tarifesindeki aboneler evde internet katma değerli servislerinden yararlanamamaktadır.

HAZIRNET tarifesindeki aboneler nakil yapabilmektedir.

HAZIRNET tarifesindeki aboneler devir yapabilmektedir.

HAZIRNET tarifesindeki aboneler tarife değişikliği yapabilmektedir.

Evet, HAZIRNET tüm modemlerle uyumlu çalışmaktadır.