Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 200 Mbps

İnternet + TV

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası

200 Mbps

Fiber İnternet

Tivibu Ev
Aile Paketi

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 200 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​​​Limitsiz fiber internetle birlikte Tivibu Ev keyfini doyasıya yaşamak isteyen müşterilerimize özel internet kampanyası!

​​​​​​​​​​Siz de Tivibulu İnternete Devam Kampanyası'na geçin Tivibu Ev ve internet keyfinize en avantajlı fiyatlarla devam edin.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ek Bilgiler

İnternet + TV
Modem ücreti dahil değildir
Türk Telekom Prime Ayrıcalıkları
10 Mbps'ye Kadar Upload
24 Ay Taahhütlü
480TLAylık (İlk 12 ay)

24 ay taahhütlü olup, ilk 12 ay 480 TL, son 12 ay 600 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Yalın İnternet veya Alo Paket Tercih Eden Müşteriler için Kampanyaya Dahil Tüm Paketler

Tivibu Ev Aile Paket Fiyatları
Kampanya Kapsamındaki
Paketler ('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-12 Ay)
Kampanya Fiyatı
(13-24 Ay)
200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet480 TL600 TL
​ ​​​


Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketleri

Tivibu Ev Aile Paket Fiyatları
Kampanya Kapsamındaki
Paketler ('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-12 Ay)
Kampanya Fiyatı
(13-24 Ay)
200 Mbps Limitsiz Fiber İnternet​455 TL575 TL
​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​
 • Kampanya, 1 Ekim 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay taahhüt karşılığında geçerlidir. Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin halihazırda evde internet ve Tivibu Ev (IPTV) aboneliği olması ve internet aboneliğini ‘Tivibulu İnternet Kampanyası’ ile başlatmış olması gerekmektedir.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup indirim süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Kampanya, ilk 12 ay ve sonraki 12 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 24 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 12 aydaki ve sonraki 12 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 24 ay boyunca 47 TL yerine 25 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Tivibu Ev (Aile, Sinema ve Spor paketleri) ve İnternet hizmetleri birlikte sunulmaktadır.
 • Abone'nin, mevcut Tivibu Ev Alıcısı cihazının aylık kullanım bedeli vergi dahil 3,11 TL olup, kampanya kapsamında alınmayacaktır. Kampanya sonunda yürürlükteki cihaz kullanım bedeli (varsa) tahsil edilmeye devam edilecektir.
 • Kampanya süresince, varsa Seç-İzle seçeneklerine ve Tivibu kanallarına ücretsiz olarak ulaşılabilecektir. Varsa Kırmızı Halı klasöründen kiralanan içeriklerin ücretleri faturaya ayrı yansıtılacaktır.
 • Abonenin dahil olduğu IPTV ve/veya internet hizmetine ilişkin kampanyasının ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi ya da abonenin mevcut paketinden daha düşük tutarlı pakete geçmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar kullandığı indirimler, faydalar ile taahhüt kapsamında tahakkuk etmemiş hizmet bedeli toplamı karşılaştırılacak, düşük olan tutar faturaya yansıtılacaktır. Varsa devre hazırlama ücreti, Tivibu Ev aktivasyon, baglantı/kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/ servis ürünlerinin kalan taksitlerinin toplamı, geriye dönük hizmet kullanım ücretleri ve tarifede yer alan diger kullanımlara ait borçlar ek olarak faturaya yansıtılacaktır. Aboneligin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen cihazların abone tarafından, Türk Telekom Ofislerine veya Bayilerine 7 gün süresinde eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde “IPTV EKIPMAN TESLIM TUTANAGI” çerçevesinde belirtilmis tutarlar aboneden ayrıca tahsil edilecektir.
 • Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içerisinde eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Tüm paket fiyatlarının gösterildiği tabloda limitsiz internet ve Limitsiz Fiber İnternet için detay bilgi şu şekildedir:
  Limitsiz İnternet: ADSL ve Hipernet(VDSL) altyapıda verilen limitsiz hizmettir. ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Tabloda belirtilen kampanyalı fiyatlar fiber paketlere ilişkindir. ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıdaki kampanyalı fiyatlar tabloda gösterilen fiyatlarından 10 TL daha düşük olarak sunulmaktadır.
  Limitsiz Fiber İnternet: Fibernet altyapıda verilen limitsiz internet hizmetidir. Fibernet hizmeti, müşterinin altyapısına göre tüm hız paketleri verilebilmektedir. Abone’nin bulundugu lokasyonun Fibernet altyapıya uygun olması durumunda; 16 Mbps’ye kadar hız paketi için sadece Fibernet (Binaya Kadar Fiber), 24 Mbps’ye kadar - 100 Mbps'ye kadar olan hız paketlerinde Fibernet (Eve kadar Fiber) ve Fibernet (Binaya Kadar Fiber) ve 200 Mbps'ye kadar ve üzeri olan hız paketlerinde ise Fibernet (Eve kadar Fiber) altyapısında hizmet sağlanacaktır.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom’un eşsiz deneyim dünyasına hoş geldiniz. Şimdi arkanıza yaslanın ve Türk Telekom evde internet fırsatlarının keyfini yaşayın.

1.Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel evde internet müşterileri 1 Ekim 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yararlanabilir. Kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin halihazırda evde internet ve Tivibu Ev (IPTV) aboneliği olması ve internet aboneliğini ‘Tivibulu İnternet Kampanyası’ ile başlatmış olması gerekmektedir.

2.Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay söz karşılığında 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.

Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

3. Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.

4.Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

 • Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

  Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

 • Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.

 • İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​ ​​​

 • Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

 • Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

  Kampanya iptali: İndirim süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, indirim başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle indirim dönemi kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • o (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.
 • 5. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

  Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz. Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz.

  Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda garanti kapsamındaki arızaların giderilmesi için doğrudan üretici firma ve ilgili teknik servise başvurabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden üretici firma ve ilgili teknik servis bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz, teknik inceleme yapılması için ilgili servise iletilmek/yönlendirme yapılmak üzere Türk Telekom’a başvurabilirsiniz.

​​​

Tivibulu İnternete Devam Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 16 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
305TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
305TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
385TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 16 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
315TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
315TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
395TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 24 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
340TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
340TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
420TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 24 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
350TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
350TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
430TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 35 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
365TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
365TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
445TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 35 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
375TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
375TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
455TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 50 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
390TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
390TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
470TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 50 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
400TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
400TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
480TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 75 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
415TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
415TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
495TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 75 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
425TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
425TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
505TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 100 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
440TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
440TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
520TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 100 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
450TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
450TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
530TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 200 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
490TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
490TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
610TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 500 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
560TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
560TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
680TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 500 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
570TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
570TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
690TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 1000 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
660TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
660TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
780TL

Aylık (İlk 12 ay)

tech-icon
Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kad
Tivibulu İnternete Devam Kampanyası 1000 Mbps
Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)
670TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)
670TL

Aylık (İlk 12 ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı
790TL

Aylık (İlk 12 ay)

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.